Opstellingen NAC Breda - MVV

| Rat Verlegh Stadion | 9 okt 2026-20:00
NAC Breda
v v w w g
1 : 0
0.63
xG
0.28
Eindstand
MVV
g v v w v
C. Brym
5'
Doelpunt
C. Brym (Assistent: G. Misehouy)
5'
52'
61'
Gele kaart
89'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
NAC Breda
V V W W G
Keuken Kampioen Divisie
3 okt 2026
- 16:30
Vitesse
2 2
NAC Breda
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 20:00
NAC Breda
4 2
FC Eindhoven
Keuken Kampioen Divisie
20 sep 2026
- 16:45
De Graafschap
1 2
NAC Breda
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
NAC Breda
2 3
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
4 2
NAC Breda
MVV
G V V W V
Keuken Kampioen Divisie
3 okt 2026
- 16:30
Top OSS
4 1
MVV
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 20:00
MVV
2 0
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
6 1
MVV
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
MVV
0 4
Almere City FC
Keuken Kampioen Divisie
6 sep 2026
- 16:45
MVV
1 1
Roda
Opstelling
NAC Breda
6.01
2
Verdediger
7.4
4
Verdediger
7.45
22
Verdediger
7.15
12
Verdediger
52'63'
6.57
78
Middenvelder
6.56
6
Middenvelder
85'
6.75
14
Middenvelder
6.66
10
Middenvelder
6.29
28
Middenvelder
5'85'
7.55
11
Middenvelder
53'
7.68
Wissels
35
Verdediger
63'
7.01
5
Verdediger
19
Aanvaller
33
Aanvaller
23
Keeper
34
Middenvelder
8
Middenvelder
85'
6.96
26
Aanvaller
85'
6.45
32
Verdediger
17
Verdediger
55
Aanvaller
53'
6.22
Trainer
MVV
1
Keeper
7.03
6
Verdediger
6.62
22
Verdediger
6.56
17
Verdediger
6.52
7
Middenvelder
5.98
18
Middenvelder
6.26
16
Middenvelder
61'82'
6.3
24
Middenvelder
81'
6.11
9
Aanvaller
30'
5.83
10
Middenvelder
6.21
Wissels
21
Verdediger
82'
6.24
20
Middenvelder
12
Keeper
29
Aanvaller
11
Aanvaller
81'
6.66
13
Keeper
27
Aanvaller
30'89'
5.66
14
Aanvaller
Trainer

NAC Breda - MVV: wedstrijdinformatie

NAC Breda speelde thuis tegen MVV op 9 oktober 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. De speellocatie is Rat Verlegh Stadion. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen NAC Breda - MVV

De volledige opstellingen van dit duel zijn niet beschikbaar.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers NAC Breda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
44T. GoosKeeper——————
23R. KortsmitKeeper3400000
31Kostas LamprouKeeper3500000
1M. VerripsKeeper29100010
17M. BouchouariVerdediger2541000
35M. BrouwersVerdediger—40000
5J. CandelariaVerdediger2200000
29C. ChizaVerdediger——————
27J. EratVerdediger——————
4L. GreimlVerdediger2590011
22R. HillenVerdediger23100010
2B. LucassenVerdediger28100200
12J. Van den BerghVerdediger32100040
32R. van AarstVerdediger—10000
3S. van OoijenVerdediger——————
6M. BalardMiddenvelder2590010
11G. MisehouyMiddenvelder2160300
10M. NassohMiddenvelder2392330
34I. NazihMiddenvelder2071010
8F. JensenMiddenvelder33100020
20Mats SeuntjensMiddenvelder3430110
78J. Van HeckeMiddenvelder2490100
28Charles-Andreas BrymMiddenvelder2885010
55B. GhalidiAanvaller2140010
19Paul GladonAanvaller3474010
33E. IkpiaAanvaller—10000
27B. MeijvogelAanvaller——————
26P. ReulenAanvaller1862010
9Moussa SoumanoAanvaller2193100
14K. SowahMiddenvelder2641100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers MVV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
23V. GoffingsKeeper—00000
13S. TimmersKeeper—00000
1Hugo WentgesKeeper24100010
12S. van der HeijdenKeeper2200000
22S. BoulandVerdediger2080010
3W. CoomansVerdediger2400000
2M. HoflandVerdediger2160110
26A. Mansala MpudiVerdediger—00000
5L. SchenkVerdediger2420010
4D. TimberVerdediger——————
6F. DickeVerdediger22100100
10O. DumontMiddenvelder24105120
24N. El HamdaouiMiddenvelder—91000
16R. KlaasenMiddenvelder3380220
14M. KuipersAanvaller2000000
19Mika LuijendijkMiddenvelder1910000
18E. Sierra-CappelletiMiddenvelder25102110
8S. Van DesselMiddenvelder2541000
17S. van der WegenVerdediger21100110
20A. AmgarMiddenvelder1700000
21D. AsanteVerdediger26100110
7Lennerd DaneelsMiddenvelder28100110
27N. MatougAanvaller2360010
11T. VerheijenAanvaller2330000
9T. VinogradacAanvaller2581000
29O. ZimuanganaAanvaller2060100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

NAC Breda logoNAC Breda

DatumWedstrijdUitslag
3 oktVitesse – NAC Breda2 – 2
26 sepNAC Breda – FC Eindhoven4 – 2
20 sepDe Graafschap – NAC Breda1 – 2
11 sepNAC Breda – Jong FC Utrecht2 – 3
4 sepWaalwijk – NAC Breda4 – 2

MVV logoMVV

DatumWedstrijdUitslag
3 oktFC OSS – MVV4 – 1
26 sepMVV – Helmond Sport2 – 0
18 sepWaalwijk – MVV6 – 1
11 sepMVV – Almere City FC0 – 4
6 sepMVV – Roda1 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
29 mrt 2024NAC Breda1 – 2MVV
19 nov 2023MVV1 – 4NAC Breda
27 mei 2023MVV1 – 4NAC Breda
23 mei 2023NAC Breda1 – 0MVV
10 mrt 2023NAC Breda4 – 1MVV

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.