Opstellingen NAC Breda - Jong FC Utrecht

| 11 sep 2026-20:00
NAC Breda
w v w g v
2 : 3
Eindstand
Jong FC Utrecht
v v v v g
Paul Gladon
28'
Paul Gladon
44'
N. Dundas
19'
N. Dundas
48'
E. C. Owen
65'
19'
Doelpunt
N. Dundas (Assistent: Y. Sbai)
Doelpunt
28'
Doelpunt
44'
48'
Doelpunt
N. Dundas (Assistent: B. Menzo)
65'
Doelpunt
Gele kaart
18'
54'
Gele kaart
59'
Gele kaart
66'
Gele kaart
84'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
NAC Breda
W V W G V
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
4 2
NAC Breda
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Roda
2 2
NAC Breda
Keuken Kampioen Divisie
22 aug 2026
- 16:30
NAC Breda
3 2
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
NAC Breda
0 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
Top OSS
1 2
NAC Breda
Jong FC Utrecht
V V V V G
Keuken Kampioen Divisie
7 sep 2026
- 20:00
Jong FC Utrecht
0 0
FC Eindhoven
Keuken Kampioen Divisie
31 aug 2026
- 20:00
Jong AZ
2 1
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Top OSS
2 1
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
24 aug 2026
- 20:00
Jong FC Utrecht
1 6
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
17 aug 2026
- 20:00
Jong FC Utrecht
1 3
Vitesse
Opstelling
NAC Breda
2
Verdediger
75'
12
Verdediger
22
Verdediger
35
Verdediger
45'
34
Middenvelder
18'27'
6
Middenvelder
8
Middenvelder
67'
78
Middenvelder
11
Middenvelder
9
Aanvaller
Wissels
5
Verdediger
17
Verdediger
45'
19
Aanvaller
27'28'44'
23
Keeper
26
Aanvaller
67'
33
Aanvaller
75'
32
Verdediger
Trainer
Jong FC Utrecht
1
Keeper
2
Verdediger
3
Verdediger
14
Verdediger
5
Verdediger
54'
6
Verdediger
36'
10
Middenvelder
19'48'59'80'
8
Verdediger
7
Verdediger
66'
9
Aanvaller
57'
11
Aanvaller
65'80'
Wissels
20
Middenvelder
16
Middenvelder
80'84'
19
Aanvaller
57'
21
Middenvelder
80'
32
Keeper
12
Middenvelder
31
Keeper
13
Middenvelder
22
Aanvaller
17
Aanvaller
36'

NAC Breda - Jong FC Utrecht: wedstrijdinformatie

NAC Breda speelde thuis tegen Jong FC Utrecht op 11 september 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen NAC Breda - Jong FC Utrecht

NAC Breda 4-3-1-2

1Michael Robin Verrips
35M. Brouwers
22Rio Hillen
12J. Van den Bergh
2B. Lucassen
8F. Jensen
6M. Balard
34I. Nazih
78J. Van Hecke
9Moussa Soumano
11G. Misehouy
Wisselspelers
5J. Candelaria
17M. Bouchouari
19Paul Gladon
23R. Kortsmit
31Konstantinos Lamprou
26P. Reulen
33E. Ikpia
32R. van Aarst

Jong FC Utrecht 4-3-3

1K. Gadellaa
5V. Plantinga
14W. Kooy
3J. Schuldes
2Y. Sbai
8D. Laaouina
10N. Dundas
6F. Pohl
11E. C. Owen
9T. den Boggende
7M. Ghaddari
Wisselspelers
20J. Hunte
16K. Goes
19E. Omorowa
21L. Rietveld
32M. Tsankov
12M. Havelka
31Justin Eversen
13A. Aslani
22N. Gyamfi-Amoah
17B. Menzo

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers NAC Breda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
44T. GoosKeeper——————
23R. KortsmitKeeper3400000
31Kostas LamprouKeeper3500000
1M. VerripsKeeper29100010
17M. BouchouariVerdediger2541000
35M. BrouwersVerdediger—40000
5J. CandelariaVerdediger2200000
29C. ChizaVerdediger——————
27J. EratVerdediger——————
4L. GreimlVerdediger2590011
22R. HillenVerdediger23100010
2B. LucassenVerdediger28100200
12J. Van den BerghVerdediger32100040
32R. van AarstVerdediger—10000
3S. van OoijenVerdediger——————
6M. BalardMiddenvelder2590010
11G. MisehouyMiddenvelder2160300
10M. NassohMiddenvelder2392330
34I. NazihMiddenvelder2071010
8F. JensenMiddenvelder33100020
20Mats SeuntjensMiddenvelder3430110
78J. Van HeckeMiddenvelder2490100
28Charles-Andreas BrymMiddenvelder2885010
55B. GhalidiAanvaller2140010
19Paul GladonAanvaller3474010
33E. IkpiaAanvaller—10000
27B. MeijvogelAanvaller——————
26P. ReulenAanvaller1862010
9Moussa SoumanoAanvaller2193100
14K. SowahMiddenvelder2641100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Jong FC Utrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Mees EppinkKeeper2060000
31Justin EversenKeeper2000000
33K. GadellaaKeeper2340000
32L. OladipoKeeper——————
32M. TsankovKeeper—00000
2N. BeulensVerdediger—10000
10M. GhaddariVerdediger21102210
14P. KloosterboerVerdediger2160000
6W. KooyVerdediger2172000
8D. LaaouinaVerdediger—100200
5V. PlantingaVerdediger—100140
53F. PohlVerdediger—40000
14T. ReindersVerdediger——————
2Y. SbaiVerdediger2270100
3J. SchuldesVerdediger—101020
16T. WellerdieckVerdediger—10000
6O. AgougilMiddenvelder2120100
13A. AslaniMiddenvelder—00000
20N. DundasMiddenvelder2262021
12K. GoesMiddenvelder—40010
16M. HavelkaMiddenvelder—30000
19J. HunteMiddenvelder—41000
21L. RietveldMiddenvelder—80000
15J. SneijderMiddenvelder—40000
18Jaygo van OmmerenMiddenvelder1830000
47E. C. OwenAanvaller—85010
21J. EujenAanvaller—20000
22N. Gyamfi-AmoahAanvaller—60010
17B. MenzoAanvaller19103200
11E. OmorowaAanvaller2260000
9T. den BoggendeAanvaller2090200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

NAC Breda logoNAC Breda

DatumWedstrijdUitslag
4 sepWaalwijk – NAC Breda4 – 2
28 augRoda – NAC Breda2 – 2
22 augNAC Breda – Jong Ajax3 – 2
14 augNAC Breda – VVV Venlo0 – 2
7 augFC OSS – NAC Breda1 – 2

Jong FC Utrecht logoJong FC Utrecht

DatumWedstrijdUitslag
7 sepJong FC Utrecht – FC Eindhoven0 – 0
31 augJong AZ – Jong FC Utrecht2 – 1
28 augFC OSS – Jong FC Utrecht2 – 1
24 augJong FC Utrecht – Heracles1 – 6
17 augJong FC Utrecht – Vitesse1 – 3

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
20 feb 2023Jong FC Utrecht4 – 1NAC Breda
16 sep 2022NAC Breda3 – 1Jong FC Utrecht
4 apr 2022Jong FC Utrecht1 – 0NAC Breda
19 nov 2021NAC Breda1 – 1Jong FC Utrecht
9 apr 2021NAC Breda3 – 1Jong FC Utrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.