Opstellingen Top OSS - MVV

| Frans Heesen Stadion | 3 okt 2026-16:30
Top OSS
w v v w v
4 : 1
Eindstand
MVV
w g v v w
M. Hinoke
39'
M. Hinoke
51'
M. Hinoke
53'
M. de Lannoy
76'
T. Vinogradac
27'
27'
Doelpunt
Doelpunt
M. Hinoke (Assistent: J. Mathieu)
39'
Doelpunt
M. Hinoke (Assistent: J. Mathieu)
51'
Doelpunt
M. Hinoke (Assistent: F. Nsingi)
53'
Doelpunt
76'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Top OSS
W V V W V
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 20:00
FC Emmen
1 0
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Top OSS
3 0
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
VVV Venlo
3 1
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Vitesse
2 1
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Top OSS
2 1
Jong FC Utrecht
MVV
W G V V W
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 20:00
MVV
2 0
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
6 1
MVV
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
MVV
0 4
Almere City FC
Keuken Kampioen Divisie
6 sep 2026
- 16:45
MVV
1 1
Roda
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Jong AZ
1 2
MVV
Opstelling
Top OSS
1
Keeper
6.06
2
Verdediger
6.3
3
Verdediger
6.19
23
Verdediger
6.85
26
Verdediger
5.97
11
Middenvelder
70'
7.15
10
Middenvelder
79'
6.42
8
Middenvelder
6.05
19
Aanvaller
70'
7.13
17
Aanvaller
39'51'53'60'
9.72
Wissels
30
Keeper
4
Verdediger
24
Verdediger
28
Middenvelder
79'
6.22
25
Aanvaller
16
Keeper
9
Aanvaller
70'
6.72
33
Verdediger
27
Middenvelder
60'76'
7.52
5
Middenvelder
70'
6.5
Trainer
MVV
1
Keeper
5.69
21
Verdediger
5.84
6
Verdediger
7.14
22
Verdediger
5.85
17
Verdediger
6.7
18
Middenvelder
6.25
16
Middenvelder
7.02
24
Middenvelder
68'
6.62
10
Middenvelder
6.07
7
Middenvelder
6.67
9
Aanvaller
27'
7.92
Wissels
11
Aanvaller
12
Keeper
27
Aanvaller
14
Aanvaller
29
Aanvaller
68'
6.41
13
Keeper
Trainer

Top OSS - MVV: wedstrijdinformatie

Top OSS speelde thuis tegen MVV op 3 oktober 2026 om 16:30 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. De speellocatie is Frans Heesen Stadion. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen Top OSS - MVV

De volledige opstellingen van dit duel zijn niet beschikbaar.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Top OSS
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. HavekotteKeeper31100010
30S. JansenKeeper2100000
16D. RemieKeeper2300000
21T. CoxVerdediger—00000
12Alvaro HenryVerdediger2140001
24J. KuiperVerdediger2200000
14M. MarianiVerdediger——————
3Leonel MiguelVerdediger25100000
2I. PataVerdediger25100200
33L. ZonneveldVerdediger2100000
27M. de LannoyMiddenvelder2293000
5J. BynoeMiddenvelder2350010
8M. EsajasMiddenvelder24101100
6M. HoremansMiddenvelder—40000
4Q. JansenVerdediger3640000
26J. KuijpersVerdediger22100220
11J. MathieuMiddenvelder3080330
28L. MolMiddenvelder2270010
23Delano VianelloVerdediger24100000
10Richard van der VenneMiddenvelder34101040
99S. DoucouréAanvaller2470000
22M. ErkanAanvaller2150100
17M. HinokeAanvaller21105010
19F. NsingiAanvaller25104220
25J. PansaAanvaller—00100
18K. SIlvaAanvaller—51000
9A. VisserAanvaller2240000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers MVV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
23V. GoffingsKeeper—00000
13S. TimmersKeeper—00000
1Hugo WentgesKeeper24100010
12S. van der HeijdenKeeper2200000
22S. BoulandVerdediger2080010
3W. CoomansVerdediger2400000
2M. HoflandVerdediger2160110
26A. Mansala MpudiVerdediger—00000
5L. SchenkVerdediger2420010
4D. TimberVerdediger——————
6F. DickeVerdediger22100100
10O. DumontMiddenvelder24105120
24N. El HamdaouiMiddenvelder—91000
16R. KlaasenMiddenvelder3380220
14M. KuipersAanvaller2000000
19Mika LuijendijkMiddenvelder1910000
18E. Sierra-CappelletiMiddenvelder25102110
8S. Van DesselMiddenvelder2541000
17S. van der WegenVerdediger21100110
20A. AmgarMiddenvelder1700000
21D. AsanteVerdediger26100110
7Lennerd DaneelsMiddenvelder28100110
27N. MatougAanvaller2360010
11T. VerheijenAanvaller2330000
9T. VinogradacAanvaller2581000
29O. ZimuanganaAanvaller2060100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Top OSS logoTop OSS

DatumWedstrijdUitslag
26 sepFC Emmen – FC OSS1 – 0
18 sepFC OSS – Dordrecht3 – 0
11 sepVVV Venlo – FC OSS3 – 1
4 sepVitesse – FC OSS2 – 1
28 augFC OSS – Jong FC Utrecht2 – 1

MVV logoMVV

DatumWedstrijdUitslag
26 sepMVV – Helmond Sport2 – 0
18 sepWaalwijk – MVV6 – 1
11 sepMVV – Almere City FC0 – 4
6 sepMVV – Roda1 – 1
28 augJong AZ – MVV1 – 2

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
24 apr 2026MVV0 – 2Top OSS
8 aug 2025Top OSS4 – 0MVV
10 jan 2025Top OSS1 – 0MVV
27 sep 2024MVV2 – 2Top OSS
22 dec 2023MVV2 – 0Top OSS

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.