Opstellingen Helmond Sport - NAC Breda

| GS Staalwerken Stadion | 16 okt 2026-20:00
Helmond Sport
w v v g v
- : -
NAC Breda
v w w g w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Odds voor Helmond Sport - NAC Breda

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Helmond Sport (1)Tonybet logo5,40
Gelijkspel (X)Tonybet logo4,60
NAC Breda (2)Tonybet logo1,46

Hoogste Nederlandse prijs per uitkomst bij 1 aanbieders · 90 minuten

Bron: odds-feed, oudste momentopname 12 oktober 2026, 03:55 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Helmond Sport
NAC Breda

Helmond Sport - NAC Breda: wedstrijdinformatie

Helmond Sport speelt thuis tegen NAC Breda op 16 oktober 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. De speellocatie is GS Staalwerken Stadion. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Helmond Sport - NAC Breda

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 11 oktober 2026 07:06 uur.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen Top OSS

Helmond Sport 4-4-2

1M. Bergsen
5Thomas Poll
43T. Landheer
4B. Koglin
20S. Dekkers
19Helgi Fróði Ingason
44X. van der Velde
6M. Ludwig
11L. Cicero
94M. Lenaerts
9L. Bajrami
Wisselspelers
21W. Van der Heijden
2R. van Bree
3F. Van Den Eynden
31N. Meissner
10D. Huiberts
14Lovro Golic
47D. Geerts
23A. El Maach
30K. Ekoli
22A. Dizdarevic

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen MVV

NAC Breda 4-2-3-1

1Michael Robin Verrips
12J. Van den Bergh
22Rio Hillen
4L. Greiml
2B. Lucassen
6M. Balard
78J. Van Hecke
28C. Brym
10M. Nassoh
14K. Sowah
11G. Misehouy
Wisselspelers
35M. Brouwers
5J. Candelaria
19Paul Gladon
33E. Ikpia
23R. Kortsmit
31Konstantinos Lamprou
34I. Nazih
8F. Jensen
26P. Reulen
32R. van Aarst
17M. Bouchouari
55B. Ghalidi

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Helmond Sport
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BergsenKeeper27100000
23A. El MaachKeeper—00000
21W. Van der HeijdenKeeper—00000
21W. van SleeuwenKeeper——————
20S. DekkersVerdediger22102130
14Lovro GolicVerdediger2040010
4B. KoglinVerdediger29101030
43T. LandheerVerdediger—100010
17W. LantakiVerdediger—50120
5Thomas PollVerdediger2570010
3F. Van Den EyndenVerdediger2620000
2R. van BreeVerdediger—20000
26D. van ZutphenVerdediger2100000
14B. van den BoogaardVerdediger——————
R. BoulahrouzMiddenvelder——————
22A. DizdarevicMiddenvelder2220000
34T. EssakkatiAanvaller2072221
47D. GeertsMiddenvelder1900000
10Dean HuibertsMiddenvelder2631020
19Helgi Fróði IngasonMiddenvelder2080210
8Pol LlonchMiddenvelder3470120
6M. LudwigMiddenvelder22101010
7J. van der SluijsMiddenvelder2461000
9L. BajramiAanvaller2181010
11L. CiceroAanvaller—102210
30K. EkoliAanvaller—80000
41J. JulianMiddenvelder2000000
44Jaden JanssenAanvaller——————
94M. LenaertsAanvaller19103030
25N. MeissnerAanvaller—10000
44X. van der VeldeMiddenvelder—100230

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers NAC Breda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
44T. GoosKeeper——————
23R. KortsmitKeeper3400000
31Kostas LamprouKeeper3500000
1M. VerripsKeeper29100010
17M. BouchouariVerdediger2541000
35M. BrouwersVerdediger—40000
5J. CandelariaVerdediger2200000
29C. ChizaVerdediger——————
27J. EratVerdediger——————
4L. GreimlVerdediger2590011
22R. HillenVerdediger23100010
2B. LucassenVerdediger28100200
12J. Van den BerghVerdediger32100040
32R. van AarstVerdediger—10000
3S. van OoijenVerdediger——————
6M. BalardMiddenvelder2590010
11G. MisehouyMiddenvelder2160300
10M. NassohMiddenvelder2392330
34I. NazihMiddenvelder2071010
8F. JensenMiddenvelder33100020
20Mats SeuntjensMiddenvelder3430110
78J. Van HeckeMiddenvelder2490100
28Charles-Andreas BrymMiddenvelder2885010
55B. GhalidiAanvaller2140010
19Paul GladonAanvaller3474010
33E. IkpiaAanvaller—10000
27B. MeijvogelAanvaller——————
26P. ReulenAanvaller1862010
9Moussa SoumanoAanvaller2193100
14K. SowahMiddenvelder2641100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Helmond Sport logoHelmond Sport

DatumWedstrijdUitslag
9 oktFC OSS – Helmond Sport3 – 1
2 oktHelmond Sport – Heracles2 – 2
26 sepMVV – Helmond Sport2 – 0
18 sepDen Bosch – Helmond Sport2 – 1
11 sepHelmond Sport – Jong PSV U213 – 1

NAC Breda logoNAC Breda

DatumWedstrijdUitslag
9 oktNAC Breda – MVV1 – 0
3 oktVitesse – NAC Breda2 – 2
26 sepNAC Breda – FC Eindhoven4 – 2
20 sepDe Graafschap – NAC Breda1 – 2
11 sepNAC Breda – Jong FC Utrecht2 – 3

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
26 jan 2024Helmond Sport1 – 0NAC Breda
27 okt 2023NAC Breda1 – 1Helmond Sport
13 jan 2023Helmond Sport2 – 2NAC Breda
5 aug 2022NAC Breda1 – 0Helmond Sport
18 mrt 2022Helmond Sport4 – 0NAC Breda

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Waar kun je Helmond Sport - NAC Breda live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.