Opstellingen Helmond Sport - VVV Venlo

| 4 sep 2026-20:00
Helmond Sport
g g v g v
4 : 2
Eindstand
VVV Venlo
g v w w w
L. Cicero
17'
L. Bajrami
44'
M. Lenaerts
85'
M. Lenaerts
90'+1'
E. Clancy
47'
L. de Blok
69'
Doelpunt
17'
Doelpunt
44'
47'
Doelpunt
E. Clancy (Assistent: L. de Blok)
69'
Doelpunt (uit strafschop)
Doelpunt
85'
Doelpunt
90'
+1
61'
Gele kaart
73'
Gele kaart
87'
Gele kaart
88'
Gele kaart
90'
+2
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
2'
Helmond Sport
G G V G V
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Jong Ajax
3 2
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Helmond Sport
1 1
RKC Waalwijk
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
Roda
2 1
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
9 aug 2026
- 12:15
Helmond Sport
1 1
De Graafschap
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
Helmond Sport
1 1
VVV Venlo
VVV Venlo
G V W W W
Keuken Kampioen Divisie
30 aug 2026
- 16:45
VVV Venlo
4 0
FC Emmen
Keuken Kampioen Divisie
23 aug 2026
- 16:45
VVV Venlo
2 1
De Graafschap
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
NAC Breda
0 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
VVV Venlo
3 4
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
Helmond Sport
1 1
VVV Venlo
Opstelling
Helmond Sport
1
Keeper
20
Verdediger
4
Verdediger
43
Verdediger
73'
5
Verdediger
67'
7
Middenvelder
71'
44
Middenvelder
61'
6
Middenvelder
79'
19
Middenvelder
72'
11
Aanvaller
17'
9
Aanvaller
44'72'
Wissels
21
Keeper
23
Keeper
26
Verdediger
14
Verdediger
67'
2
Verdediger
8
Middenvelder
79'88'
47
Middenvelder
22
Middenvelder
34
Aanvaller
72'87'
30
Aanvaller
72'
94
Aanvaller
71'85'90'90'
35
Aanvaller
Trainer
VVV Venlo
13
Keeper
21
Verdediger
4
Verdediger
47'
33
Verdediger
59'
5
Verdediger
69'
14
Verdediger
59'
38
Middenvelder
7
Middenvelder
24
Middenvelder
75'
11
Middenvelder
75'
10
Aanvaller
36'
Wissels
22
Keeper
1
Keeper
31
Verdediger
35
Middenvelder
15
Verdediger
59'
6
Middenvelder
17
Middenvelder
8
Middenvelder
59'
34
Aanvaller
75'
9
Aanvaller
36'
19
Aanvaller
75'
Trainer

Helmond Sport - VVV Venlo: wedstrijdinformatie

Helmond Sport speelde thuis tegen VVV Venlo op 4 september 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen Helmond Sport - VVV Venlo

Helmond Sport 4-4-2

1M. Bergsen
5Thomas Poll
43T. Landheer
4B. Koglin
20S. Dekkers
19Helgi Fróði Ingason
6M. Ludwig
44X. van der Velde
7J. van der Sluijs
9L. Bajrami
11L. Cicero
Wisselspelers
21W. Van der Heijden
23A. El Maach
26D. van Zutphen
14Lovro Golic
2R. van Bree
8Pol Llonch
47D. Geerts
22A. Dizdarevic
34T. Essakkati
30K. Ekoli
94M. Lenaerts
35N. Meissner

VVV Venlo 4-2-3-1

13Y. Schoonderwaldt
5L. de Blok
33G. Blancquart
4E. Clancy
21L. Görlich
38T. Schenkhuizen
14R. Vullers
11N. Ait Mouhou
24M. Odriss
7E. Zuliani
10A. Schalk
Wisselspelers
22Z. Taylan
1T. Doornbusch
31M. Davis
35Y. el Anbri
15T. Joosten
6A. Verstraeten
17L. G. Schmidt
8I. M'hand
34A. Rais
9Mattheos Tsigkas
19T. Janssen

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Helmond Sport
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BergsenKeeper27100000
23A. El MaachKeeper—00000
21W. Van der HeijdenKeeper—00000
21W. van SleeuwenKeeper——————
20S. DekkersVerdediger22102130
14Lovro GolicVerdediger2040010
4B. KoglinVerdediger29101030
43T. LandheerVerdediger—100010
17W. LantakiVerdediger—50120
5Thomas PollVerdediger2570010
3F. Van Den EyndenVerdediger2620000
2R. van BreeVerdediger—20000
26D. van ZutphenVerdediger2100000
14B. van den BoogaardVerdediger——————
R. BoulahrouzMiddenvelder——————
22A. DizdarevicMiddenvelder2220000
34T. EssakkatiAanvaller2072221
47D. GeertsMiddenvelder1900000
10Dean HuibertsMiddenvelder2631020
19Helgi Fróði IngasonMiddenvelder2080210
8Pol LlonchMiddenvelder3470120
6M. LudwigMiddenvelder22101010
7J. van der SluijsMiddenvelder2461000
9L. BajramiAanvaller2181010
11L. CiceroAanvaller—102210
30K. EkoliAanvaller—80000
41J. JulianMiddenvelder2000000
44Jaden JanssenAanvaller——————
94M. LenaertsAanvaller19103030
25N. MeissnerAanvaller—10000
44X. van der VeldeMiddenvelder—100230

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers VVV Venlo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. DoornbuschKeeper2700000
13Youri SchoonerwaldtKeeper26100000
22Z. TaylanKeeper2000000
29Pepijn VallenKeeper——————
33G. BlancquartVerdediger2290000
4E. ClancyVerdediger22102000
31M. DavisVerdediger2430000
21L. GörlichVerdediger2661030
16P. HeiseVerdediger3561210
15T. JoostenVerdediger2040000
6A. VerstraetenMiddenvelder2050010
5L. de BlokVerdediger2281700
35Y. el AnbriMiddenvelder2030010
44F. van der SterrenVerdediger1900000
46J. De GraefMiddenvelder——————
45J. HorstenMiddenvelder—00000
8I. M'handMiddenvelder2160200
24M. OdrissMiddenvelder22101110
34A. RaisAanvaller2241000
38T. SchenkhuizenMiddenvelder22101000
17L. G. SchmidtMiddenvelder—00000
14R. VullersVerdediger—101100
7E. ZulianiMiddenvelder22104130
46Roel van den BroekMiddenvelder——————
11N. Ait MouhouMiddenvelder2293010
43D. HendrixAanvaller—41100
19T. JanssenAanvaller—80010
10A. SchalkAanvaller3440210
9Mattheos TsigkasAanvaller—61100
47M. van GrootelAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Helmond Sport logoHelmond Sport

DatumWedstrijdUitslag
28 augJong Ajax – Helmond Sport3 – 2
21 augHelmond Sport – Waalwijk1 – 1
14 augRoda – Helmond Sport2 – 1
9 augHelmond Sport – De Graafschap1 – 1
1 augHelmond Sport – St. Truiden1 – 0

VVV Venlo logoVVV Venlo

DatumWedstrijdUitslag
30 augVVV Venlo – FC Emmen4 – 0
23 augVVV Venlo – De Graafschap2 – 1
14 augNAC Breda – VVV Venlo0 – 2
7 augVVV Venlo – Heracles3 – 4
1 augVVV Venlo – AS Eupen2 – 3

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
5 mei 2023Helmond Sport1 – 1VVV Venlo
6 jan 2023VVV Venlo1 – 1Helmond Sport
14 mrt 2022Helmond Sport0 – 3VVV Venlo
24 sep 2021VVV Venlo1 – 0Helmond Sport

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.