Opstellingen VVV Venlo - Heracles

| 7 aug 2026-20:00
VVV Venlo
v g v v g
3 : 4
Eindstand
Heracles
v w v w w
D. Zandbergen
78'
D. Zandbergen
83'
D. Hendrix
86'
T. van Gilst
38'
D. Vicente
45'
J. N'djoli
71'
J. N'djoli
88'
38'
Doelpunt (uit strafschop)
45'
Doelpunt
71'
Doelpunt
Doelpunt
78'
Doelpunt
83'
Doelpunt
D. Hendrix (Assistent: P. Heise)
86'
88'
Doelpunt
11'
Gele kaart
Gele kaart
43'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
VVV Venlo
V G V V G
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
Helmond Sport
1 1
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
28 apr 2023
- 20:00
VVV Venlo
0 1
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
21 apr 2023
- 20:00
Telstar
1 0
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
14 apr 2023
- 20:00
VVV Venlo
2 2
FC Eindhoven
Keuken Kampioen Divisie
9 apr 2023
- 12:15
Willem II
2 1
VVV Venlo
Heracles
V W V W W
Eredivisie
6 apr 2024
- 16:30
Sparta Rotterdam
1 2
Heracles
Eredivisie
3 apr 2024
- 18:45
Heracles
5 0
AZ
Eredivisie
31 mrt 2024
- 14:30
FC Twente
1 0
Heracles
Eredivisie
15 mrt 2024
- 21:00
Heracles
2 0
Go Ahead Eagles
Eredivisie
10 mrt 2024
- 21:00
Feyenoord
3 0
Heracles
Opstelling
VVV Venlo
13
Keeper
21
Verdediger
68'
4
Verdediger
33
Verdediger
5
Verdediger
82'
38
Middenvelder
82'
7
Middenvelder
43'
24
Middenvelder
75'
19
Aanvaller
68'
9
Aanvaller
78'83'
10
Aanvaller
Wissels
22
Keeper
1
Keeper
31
Verdediger
68'
3
Middenvelder
14
Verdediger
75'
35
Middenvelder
15
Verdediger
82'
16
Verdediger
68'
45
Middenvelder
43
Aanvaller
82'86'
47
Aanvaller
Trainer
Heracles
15
Verdediger
45'
4
Verdediger
88'
3
Verdediger
25
Verdediger
32
Middenvelder
11
Middenvelder
21'
7
Middenvelder
11'65'
17
Middenvelder
38'87'
18
Middenvelder
88'
27
Aanvaller
71'88'
Wissels
33
Keeper
16
Keeper
88'90'
10
Middenvelder
65'
6
Middenvelder
30
Aanvaller
88'
8
Middenvelder
87'
26
Middenvelder
5
Middenvelder
21'
14
Verdediger
35
Verdediger
22
Aanvaller

VVV Venlo - Heracles: wedstrijdinformatie

VVV Venlo speelde thuis tegen Heracles op 7 augustus 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen VVV Venlo - Heracles

VVV Venlo 4-1-3-2

13Y. Schoonderwaldt
5L. de Blok
33G. Blancquart
4E. Clancy
21L. Görlich
38T. Schenkhuizen
19T. Janssen
24M. Odriss
7E. Zuliani
10A. Schalk
9D. Zandbergen
Wisselspelers
22Z. Taylan
1T. Doornbusch
31M. Davis
3L. Verheij
14R. Vullers
35Y. el Anbri
15T. Joosten
16P. Heise
45J. Horsten
43D. Hendrix
47M. van Grootel

Heracles 4-2-3-1

1Fabian de Keijzer
25Manny
3M. Borac
4D. Mirani
15D. Vicente
11J. Reine-Adélaïde
32S. Scheperman
18M. Hauswirth
17T. van Gilst
7Chafik Abbas
27J. N'djoli
Wisselspelers
33L. Zeevalkink
16T. Jansink
23Mike Jarno Maria te Wierik
10T. Bruns
6D. Tomic
30D. van Oorschot
8M. Engels
26D. van Kaam
5D. van der Kust
14M. Wrusch
35S. Bultman
22T. Hamamioglu

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers VVV Venlo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. DoornbuschKeeper2700000
13Youri SchoonerwaldtKeeper26100000
22Z. TaylanKeeper2000000
29Pepijn VallenKeeper——————
33G. BlancquartVerdediger2290000
4E. ClancyVerdediger22102000
31M. DavisVerdediger2430000
21L. GörlichVerdediger2661030
16P. HeiseVerdediger3561210
15T. JoostenVerdediger2040000
6A. VerstraetenMiddenvelder2050010
5L. de BlokVerdediger2281700
35Y. el AnbriMiddenvelder2030010
44F. van der SterrenVerdediger1900000
46J. De GraefMiddenvelder——————
45J. HorstenMiddenvelder—00000
8I. M'handMiddenvelder2160200
24M. OdrissMiddenvelder22101110
34A. RaisAanvaller2241000
38T. SchenkhuizenMiddenvelder22101000
17L. G. SchmidtMiddenvelder—00000
14R. VullersVerdediger—101100
7E. ZulianiMiddenvelder22104130
46Roel van den BroekMiddenvelder——————
11N. Ait MouhouMiddenvelder2293010
43D. HendrixAanvaller—41100
19T. JanssenAanvaller—80010
10A. SchalkAanvaller3440210
9Mattheos TsigkasAanvaller—61100
47M. van GrootelAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Heracles
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16T. JansinkKeeper2300000
33L. ZeevalkinkKeeper2100000
1Fabian De KeijzerKeeper26100010
2M. BenitaVerdediger2240110
3M. BoracVerdediger2041000
35S. BultmanVerdediger2120010
18M. HauswirthMiddenvelder—100210
25MannyVerdediger—92020
4D. MiraniVerdediger30102000
15D. VicenteVerdediger2791101
23Mike te WierikVerdediger3480010
5D. van der KustMiddenvelder25101310
20R. BozinovskiMiddenvelder——————
10Thomas BrunsMiddenvelder3490310
11J. Reine-AdélaïdeMiddenvelder2850010
32S. SchepermanMiddenvelder24103210
6D. TomicMiddenvelder2870000
14M. WruschVerdediger2691010
17T. van GilstMiddenvelder23107200
26Daniel Van KaamMiddenvelder2600000
7Chafik AbbasMiddenvelder28101410
39S. BlokhuisAanvaller——————
21Y. Borges SanchesAanvaller22—————
8Mario EngelsMiddenvelder3250000
80F. FofanaAanvaller2310000
22T. HamamiogluAanvaller—00000
27J. N'djoliAanvaller261011120
9V. PopplerAanvaller2510000
28G. SamboAanvaller——————
30Diego van OorschotAanvaller2110000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

VVV Venlo logoVVV Venlo

DatumWedstrijdUitslag
1 augVVV Venlo – AS Eupen2 – 3
25 julVVV Venlo – Fortuna Köln0 – 1
21 julFC Viktoria Köln – VVV Venlo5 – 3
18 julVVV Venlo – Oud-Heverlee Leuven II2 – 1
11 julDe Treffers – VVV Venlo2 – 2

Heracles logoHeracles

DatumWedstrijdUitslag
24 julHeracles – Excelsior3 – 5
17 julHeracles – FC Emmen2 – 0
8 julHeracles – Groningen2 – 1
17 meiHeracles – Groningen1 – 2
10 meiTelstar – Heracles3 – 0

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
10 feb 2023VVV Venlo3 – 1Heracles
9 sep 2022Heracles5 – 3VVV Venlo
1 mei 2021Heracles4 – 0VVV Venlo
7 nov 2020VVV Venlo3 – 2Heracles

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.