Opstellingen Helmond Sport - RKC Waalwijk

| 21 aug 2026-20:00
Helmond Sport
v g g g v
1 : 1
Eindstand
RKC Waalwijk
g g v g g
M. Lenaerts
18'
Y. van der Veen
79'
Doelpunt
18'
79'
Doelpunt
Gele kaart
19'
Gele kaart
57'
Gele kaart
75'
84'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
2'
Helmond Sport
V G G G V
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
Roda
2 1
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
9 aug 2026
- 12:15
Helmond Sport
1 1
De Graafschap
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
Helmond Sport
1 1
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
28 apr 2023
- 20:00
ADO Den Haag
2 2
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
21 apr 2023
- 20:00
Helmond Sport
0 1
Heracles
RKC Waalwijk
G G V G G
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
2 2
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
Vitesse
1 1
RKC Waalwijk
Eredivisie
7 apr 2024
- 16:45
FC Volendam
3 2
RKC Waalwijk
Eredivisie
4 apr 2024
- 20:00
RKC Waalwijk
0 0
Almere City FC
Eredivisie
30 mrt 2024
- 21:00
RKC Waalwijk
1 1
sc Heerenveen
Opstelling
Helmond Sport
1
Keeper
20
Verdediger
4
Verdediger
57'
43
Verdediger
17
Verdediger
30
Aanvaller
57'
6
Middenvelder
19'87'
44
Middenvelder
19
Middenvelder
94
Aanvaller
18'75'
9
Aanvaller
67'
Wissels
21
Keeper
23
Keeper
26
Verdediger
2
Verdediger
8
Middenvelder
67'
47
Middenvelder
34
Aanvaller
87'
11
Aanvaller
57'
35
Aanvaller
Trainer
RKC Waalwijk
1
Keeper
33
Verdediger
4
Verdediger
30
Verdediger
5
Verdediger
7
Middenvelder
66'
8
Middenvelder
6
Middenvelder
75'
20
Aanvaller
46'
10
Middenvelder
75'
9
Aanvaller
87'
Wissels
16
Keeper
31
Keeper
25
Verdediger
55
Verdediger
3
Verdediger
18
Middenvelder
75'
45
Middenvelder
11
Middenvelder
46'79'
19
Aanvaller
87'
27
Aanvaller
66'
24
Verdediger
75'84'
Trainer

Helmond Sport - RKC Waalwijk: wedstrijdinformatie

Helmond Sport speelde thuis tegen RKC Waalwijk op 21 augustus 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen Helmond Sport - RKC Waalwijk

Helmond Sport 4-4-2

1M. Bergsen
17W. Lantaki
43T. Landheer
4B. Koglin
20S. Dekkers
19Helgi Fróði Ingason
44X. van der Velde
6M. Ludwig
30K. Ekoli
9L. Bajrami
94M. Lenaerts
Wisselspelers
21W. Van der Heijden
23A. El Maach
26D. van Zutphen
2R. van Bree
8Pol Llonch
47D. Geerts
34T. Essakkati
11L. Cicero
35N. Meissner

RKC Waalwijk 4-4-2

1N. Schiks
5Juan Castillo
30J. de Wijs
4L. van Gelderen
33F. Al Mazyani
20K. Varela
6L. Postma
8Jochem Nap
7Ryan Fage
9J. van de Haar
10Thijs van Leeuwen
Wisselspelers
16M. Spenkelink
31L. Vogels
25N. Bakboord
55N. Held
3S. van der Plas
18R. van Hedel
45A. el Harchaoui
11Y. van der Veen
19H. van Gemert
27F. Stokkers
24A. Dkidak

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Helmond Sport
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BergsenKeeper27100000
23A. El MaachKeeper—00000
21W. Van der HeijdenKeeper—00000
21W. van SleeuwenKeeper——————
20S. DekkersVerdediger22102130
14Lovro GolicVerdediger2040010
4B. KoglinVerdediger29101030
43T. LandheerVerdediger—100010
17W. LantakiVerdediger—50120
5Thomas PollVerdediger2570010
3F. Van Den EyndenVerdediger2620000
2R. van BreeVerdediger—20000
26D. van ZutphenVerdediger2100000
14B. van den BoogaardVerdediger——————
R. BoulahrouzMiddenvelder——————
22A. DizdarevicMiddenvelder2220000
34T. EssakkatiAanvaller2072221
47D. GeertsMiddenvelder1900000
10Dean HuibertsMiddenvelder2631020
19Helgi Fróði IngasonMiddenvelder2080210
8Pol LlonchMiddenvelder3470120
6M. LudwigMiddenvelder22101010
7J. van der SluijsMiddenvelder2461000
9L. BajramiAanvaller2181010
11L. CiceroAanvaller—102210
30K. EkoliAanvaller—80000
41J. JulianMiddenvelder2000000
44Jaden JanssenAanvaller——————
94M. LenaertsAanvaller19103030
25N. MeissnerAanvaller—10000
44X. van der VeldeMiddenvelder—100230

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers RKC Waalwijk
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13X. MulderKeeper2100000
1N. SchiksKeeper2280000
16M. SpenkelinkKeeper2920000
31L. VogelsKeeper2300000
33F. Al MazyaniVerdediger2182110
25Navajo BakboordVerdediger2710010
5Juan CastilloVerdediger2671300
55Nazjir HeldVerdediger2140000
42B. KemmerenVerdediger—00000
6L. PostmaMiddenvelder2390040
30J. de WijsVerdediger31102020
4L. van GelderenVerdediger2581010
3S. van der PlasVerdediger2050000
7Ryan FageMiddenvelder22100110
8Jochem NapMiddenvelder—100310
45A. el HarchaouiMiddenvelder—00000
18R. van HedelMiddenvelder2180000
10Thijs van LeeuwenMiddenvelder2591000
22T. van de LooMiddenvelder2360010
24A. DkidakVerdediger2670110
17Roy KuijpersAanvaller2600000
93Virgil MisidjanAanvaller3351000
27Finn StokkersAanvaller3091010
20K. VarelaAanvaller2073110
19H. van GemertAanvaller—31000
9J. van de HaarAanvaller21103120
11Y. van der VeenMiddenvelder21102100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Helmond Sport logoHelmond Sport

DatumWedstrijdUitslag
14 augRoda – Helmond Sport2 – 1
9 augHelmond Sport – De Graafschap1 – 1
1 augHelmond Sport – St. Truiden1 – 0
17 julHelmond Sport – Al Taawon0 – 2
12 julHelmond Sport – KVC Westerlo0 – 2

RKC Waalwijk logoRKC Waalwijk

DatumWedstrijdUitslag
14 augWaalwijk – Dordrecht2 – 2
7 augVitesse – Waalwijk1 – 1
2 augWaalwijk – Kifisia3 – 0
29 julWaalwijk – Patro Eisden1 – 2
25 julWaalwijk – Bochum II0 – 2

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.