Opstellingen NAC Breda - VVV Venlo

| 14 aug 2026-20:00
NAC Breda
w g w w w
0 : 2
Eindstand
VVV Venlo
g v v g v
E. Zuliani
4'
E. Zuliani
50'
4'
Doelpunt
50'
Doelpunt
41'
43'
Gele kaart
45'
+1
Gele kaart
Gele kaart
54'
Gele kaart
67'
89'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
1'
 
2de helft
90' 60' 75'
6'
NAC Breda
W G W W W
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
Top OSS
1 2
NAC Breda
Keuken Kampioen Divisie
7 mei 2023
- 12:15
Almere City FC
0 2
NAC Breda
Keuken Kampioen Divisie
29 apr 2023
- 18:45
NAC Breda
4 2
Roda
Keuken Kampioen Divisie
25 apr 2023
- 14:30
NAC Breda
1 1
Willem II
Keuken Kampioen Divisie
21 apr 2023
- 20:00
FC Eindhoven
1 2
NAC Breda
VVV Venlo
G V V G V
Keuken Kampioen Divisie
7 aug 2026
- 20:00
VVV Venlo
3 4
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
5 mei 2023
- 20:00
Helmond Sport
1 1
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
28 apr 2023
- 20:00
VVV Venlo
0 1
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
21 apr 2023
- 20:00
Telstar
1 0
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
14 apr 2023
- 20:00
VVV Venlo
2 2
FC Eindhoven
Opstelling
NAC Breda
70'
4
Verdediger
12
Verdediger
41'
22
Verdediger
7
Middenvelder
24'
8
Middenvelder
67'
55'
10
Middenvelder
54'
26
Aanvaller
55'
19
Aanvaller
55'
Wissels
23
Keeper
2
Verdediger
70'
5
Verdediger
35
Verdediger
32
Verdediger
20
Middenvelder
55'
6
Middenvelder
55'
30
Middenvelder
24'
9
Aanvaller
55'
Trainer
VVV Venlo
13
Keeper
21
Verdediger
45'63'
4
Verdediger
83'
33
Verdediger
5
Verdediger
14
Verdediger
83'
38
Middenvelder
7
Middenvelder
4'50'
10
Aanvaller
43'63'
11
Middenvelder
63'
9
Aanvaller
Wissels
22
Keeper
1
Keeper
31
Verdediger
63'
3
Middenvelder
35
Middenvelder
15
Verdediger
83'
16
Verdediger
83'
24
Middenvelder
63'89'
45
Middenvelder
43
Aanvaller
19
Aanvaller
63'
Trainer

NAC Breda - VVV Venlo: wedstrijdinformatie

NAC Breda speelde thuis tegen VVV Venlo op 14 augustus 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen NAC Breda - VVV Venlo

NAC Breda 4-3-1-2

1Michael Robin Verrips
22Rio Hillen
12J. Van den Bergh
4L. Greiml
25C. Valerius
11R. Paula
8F. Jensen
7C. Brym
10M. Nassoh
19Paul Gladon
26P. Reulen
Wisselspelers
31Konstantinos Lamprou
23R. Kortsmit
2B. Lucassen
5J. Candelaria
35M. Brouwers
32R. van Aarst
20M. Seuntjens
6M. Balard
30I. Nazih
17D. Versluis
9Moussa Soumano

VVV Venlo 4-2-3-1

13Y. Schoonderwaldt
5L. de Blok
33G. Blancquart
4E. Clancy
21L. Görlich
38T. Schenkhuizen
14R. Vullers
11N. Ait Mouhou
10A. Schalk
7E. Zuliani
9D. Zandbergen
Wisselspelers
22Z. Taylan
1T. Doornbusch
31M. Davis
3L. Verheij
35Y. el Anbri
15T. Joosten
16P. Heise
24M. Odriss
45J. Horsten
43D. Hendrix
19T. Janssen

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers NAC Breda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
44T. GoosKeeper——————
23R. KortsmitKeeper3400000
31Kostas LamprouKeeper3500000
1M. VerripsKeeper29100010
17M. BouchouariVerdediger2541000
35M. BrouwersVerdediger—40000
5J. CandelariaVerdediger2200000
29C. ChizaVerdediger——————
27J. EratVerdediger——————
4L. GreimlVerdediger2590011
22R. HillenVerdediger23100010
2B. LucassenVerdediger28100200
12J. Van den BerghVerdediger32100040
32R. van AarstVerdediger—10000
3S. van OoijenVerdediger——————
6M. BalardMiddenvelder2590010
11G. MisehouyMiddenvelder2160300
10M. NassohMiddenvelder2392330
34I. NazihMiddenvelder2071010
8F. JensenMiddenvelder33100020
20Mats SeuntjensMiddenvelder3430110
78J. Van HeckeMiddenvelder2490100
28Charles-Andreas BrymMiddenvelder2885010
55B. GhalidiAanvaller2140010
19Paul GladonAanvaller3474010
33E. IkpiaAanvaller—10000
27B. MeijvogelAanvaller——————
26P. ReulenAanvaller1862010
9Moussa SoumanoAanvaller2193100
14K. SowahMiddenvelder2641100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers VVV Venlo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. DoornbuschKeeper2700000
13Youri SchoonerwaldtKeeper26100000
22Z. TaylanKeeper2000000
29Pepijn VallenKeeper——————
33G. BlancquartVerdediger2290000
4E. ClancyVerdediger22102000
31M. DavisVerdediger2430000
21L. GörlichVerdediger2661030
16P. HeiseVerdediger3561210
15T. JoostenVerdediger2040000
6A. VerstraetenMiddenvelder2050010
5L. de BlokVerdediger2281700
35Y. el AnbriMiddenvelder2030010
44F. van der SterrenVerdediger1900000
46J. De GraefMiddenvelder——————
45J. HorstenMiddenvelder—00000
8I. M'handMiddenvelder2160200
24M. OdrissMiddenvelder22101110
34A. RaisAanvaller2241000
38T. SchenkhuizenMiddenvelder22101000
17L. G. SchmidtMiddenvelder—00000
14R. VullersVerdediger—101100
7E. ZulianiMiddenvelder22104130
46Roel van den BroekMiddenvelder——————
11N. Ait MouhouMiddenvelder2293010
43D. HendrixAanvaller—41100
19T. JanssenAanvaller—80010
10A. SchalkAanvaller3440210
9Mattheos TsigkasAanvaller—61100
47M. van GrootelAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

NAC Breda logoNAC Breda

DatumWedstrijdUitslag
7 augFC OSS – NAC Breda1 – 2
1 augBolton – NAC Breda1 – 0
28 julNAC Breda – OFI3 – 2
25 julLokeren-Temse – NAC Breda1 – 2
18 julNAC Breda – Excelsior1 – 3

VVV Venlo logoVVV Venlo

DatumWedstrijdUitslag
7 augVVV Venlo – Heracles3 – 4
1 augVVV Venlo – AS Eupen2 – 3
25 julVVV Venlo – Fortuna Köln0 – 1
21 julFC Viktoria Köln – VVV Venlo5 – 3
18 julVVV Venlo – Oud-Heverlee Leuven II2 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
31 mrt 2023VVV Venlo1 – 3NAC Breda
30 sep 2022NAC Breda1 – 2VVV Venlo
8 apr 2022NAC Breda3 – 1VVV Venlo
8 aug 2021VVV Venlo2 – 2NAC Breda

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.