Bundesliga 2026-2027

Eintracht Frankfurt - SC Freiburg opstellingen

| 19 sep 2026-15:30
Eintracht Frankfurt
g w g v w
2 : 2
Eindstand
SC Freiburg
w w w w w
Y. Ebnoutalib
10'
Jonathan Michael Burkardt
36'
D. Scherhant
34'
Yuito Suzuki
48'
Doelpunt
10'
34'
Doelpunt
Doelpunt
36'
48'
Doelpunt
Gele kaart
9'
37'
Gele kaart
Gele kaart
56'
88'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Eintracht Frankfurt
G W G V W
Bundesliga
12 sep 2026
- 15:30
FSV Mainz 05
1 3
Eintracht Frankfurt
Bundesliga
6 sep 2026
- 17:30
Eintracht Frankfurt
1 4
FC Augsburg
Bundesliga
29 aug 2026
- 15:30
Union Berlin
3 3
Eintracht Frankfurt
Bundesliga
27 mei 2023
- 15:30
Eintracht Frankfurt
2 1
SC Freiburg
Bundesliga
20 mei 2023
- 15:30
FC Schalke 04
2 2
Eintracht Frankfurt
SC Freiburg
W W W W W
Bundesliga
12 sep 2026
- 15:30
SC Freiburg
5 0
Borussia Monchengladbach
Bundesliga
5 sep 2026
- 15:30
SC Paderborn 07
0 1
SC Freiburg
Bundesliga
30 aug 2026
- 15:30
SC Freiburg
4 1
Werder Bremen
UEFA Conference League
27 aug 2026
- 18:45
SC Freiburg
4 1
Motherwell
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 20:30
Motherwell
1 3
SC Freiburg
Opstelling
Eintracht Frankfurt
1
Keeper
2
Verdediger
61'
4
Verdediger
3
Verdediger
26
Verdediger
20
Middenvelder
61'
15
Middenvelder
45'
25
Middenvelder
9'
42
Middenvelder
89'
11
Aanvaller
10'
36'89'
Wissels
40
Keeper
22
Verdediger
5
Verdediger
34
Verdediger
61'
27
Middenvelder
89'
6
Middenvelder
45'56'
7
Aanvaller
61'
35
Aanvaller
29
Aanvaller
89'
Trainer
SC Freiburg
1
Keeper
37'
29
Verdediger
28
Verdediger
3
Verdediger
33
Verdediger
8
Middenvelder
16
Middenvelder
19
Middenvelder
71'
14
Aanvaller
48'83'
7
Aanvaller
34'71'
31
Aanvaller
83'
Wissels
21
Keeper
17
Verdediger
71'
37
Verdediger
30
Verdediger
27
Verdediger
32
Middenvelder
71'
9
Aanvaller
83'88'
42
Aanvaller
83'
22
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 12:38 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt 4-4-2

1N. Atubolu
26K. Kosugi
3L. Brassier
4R. Koch
2E. Baum
42C. Uzun
25R. Onyedika
15N. Aseko-Nkili
20R. Dōan
9Jonathan Michael Burkardt
11Y. Ebnoutalib
Wisselspelers
40Kaua Santos
22Timothy Chandler
5Otavio
34N. Collins
27Mario Götze
6O. Hojlund
7Ansgar Knauff
35M. Pimpong
29A. Amaimouni

Basiself SC Freiburg

SC Freiburg 4-2-3-1

1M. Backhaus
33J. Makengo
3Philipp Lienhart
28Matthias Ginter
29P. Treu
16Y. Engelhardt
8Maximilian Eggestein
7D. Scherhant
14Yuito Suzuki
19J. Beste
31I. Matanovic
Wisselspelers
21Florian Müller
17Lukas Kübler
37M. Rosenfelder
30Christian Günter
27B. Yilmaz
32Vincenzo Grifo
9Lucas Höler
42K. Goto
22C. Irie

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 2 - 1

StatistiekEintracht FrankfurtSC Freiburg
Schoten1022
Schoten op doel37
Balbezit42%58%
Hoekschoppen35

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Eintracht Frankfurt logoEintracht Frankfurt

DatumWedstrijdUitslag
12 sep 2026FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt1 – 3
6 sep 2026Eintracht Frankfurt – FC Augsburg1 – 4
29 aug 2026Union Berlin – Eintracht Frankfurt3 – 3

SC Freiburg logoSC Freiburg

DatumWedstrijdUitslag
12 sep 2026SC Freiburg – Borussia Monchengladbach5 – 0
5 sep 2026SC Paderborn 07 – SC Freiburg0 – 1
30 aug 2026SC Freiburg – Werder Bremen4 – 1
27 aug 2026SC Freiburg – Motherwell4 – 1
20 aug 2026Motherwell – SC Freiburg1 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
27 mei 2023Eintracht Frankfurt2 – 1SC Freiburg
25 jan 2023SC Freiburg1 – 1Eintracht Frankfurt
10 apr 2022Eintracht Frankfurt1 – 2SC Freiburg
21 nov 2021SC Freiburg0 – 2Eintracht Frankfurt
22 mei 2021Eintracht Frankfurt3 – 1SC Freiburg

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Eintracht Frankfurt
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1N. AtuboluKeeper2460000
33Jens GrahlKeeper——————
40Kaua SantosKeeper2300000
39A. SiljevicKeeper——————
2E. BaumVerdediger2060110
3L. BrassierVerdediger2650010
22Timothy ChandlerVerdediger3620000
34N. CollinsVerdediger2230000
53J. EtseVerdediger——————
4R. KochVerdediger3060100
26K. KosugiVerdediger2060010
5OtavioVerdediger2010010
31L. ArrhovMiddenvelder1820000
15N. Aseko-NkiliMiddenvelder2040100
10M. DillsMiddenvelder——————
20Ritsu DoanMiddenvelder2850100
27Mario GötzeMiddenvelder3440120
6O. HojlundMiddenvelder2120010
6E. İşMiddenvelder——————
37Jeremiaha MaluzeMiddenvelder—20110
25R. OnyedikaMiddenvelder2560040
42C. UzunMiddenvelder2052000
19Metehan YildirimMiddenvelder——————
29A. AmaimouniAanvaller—40000
9Jonathan Michael BurkardtAanvaller2663100
8F. ChaïbiAanvaller2340000
11Y. EbnoutalibAanvaller2365110
7Ansgar KnauffAanvaller2430010
35M. PimpongAanvaller—20000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers SC Freiburg
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BackhausKeeper22100010
24J. HuthKeeper3200000
21Florian MüllerKeeper2800000
28Matthias GinterVerdediger32102310
30Christian GünterVerdediger3320000
5A. JungVerdediger3400000
17Lukas KüblerVerdediger3480100
3Philipp LienhartVerdediger3090010
33J. MakengoVerdediger2590200
43B. OgbusVerdediger2010000
37M. RosenfelderVerdediger2350000
29P. TreuVerdediger25100110
27B. YilmazVerdediger2120000
19J. BesteMiddenvelder2780110
8Maximilian EggesteinMiddenvelder29104100
16Y. EngelhardtMiddenvelder2592010
32Vincenzo GrifoMiddenvelder3391200
27Nicolas HöflerMiddenvelder——————
Billal MohamedMiddenvelder——————
6P. OsterhageMiddenvelder2630020
69R. TarnutzerMiddenvelder——————
6R. YamamotoMiddenvelder—00000
42K. GotoAanvaller2193010
9Lucas HölerAanvaller3280010
22C. IrieAanvaller2181010
31I. MatanovicAanvaller23104200
7D. ScherhantAanvaller2393400
14Yuito SuzukiAanvaller2494021
Mateo ZelicAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.