Bundesliga 2026-2027

SC Paderborn 07 - SC Freiburg opstellingen

| 5 sep 2026-15:30
SC Paderborn 07
g
0 : 1
Eindstand
SC Freiburg
w v w w w
Maximilian Eggestein
26'
Gele kaart
38'
43'
Gele kaart
Gele kaart
48'
56'
59'
Gele kaart
Gele kaart
90'
+3
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
SC Paderborn 07
G
Bundesliga
29 aug 2026
- 15:30
FSV Mainz 05
0 0
SC Paderborn 07
SC Freiburg
W V W W W
Bundesliga
30 aug 2026
- 15:30
SC Freiburg
4 1
Werder Bremen
UEFA Conference League
27 aug 2026
- 18:45
SC Freiburg
4 1
Motherwell
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 20:30
Motherwell
1 3
SC Freiburg
Bundesliga
27 mei 2023
- 15:30
Eintracht Frankfurt
2 1
SC Freiburg
Bundesliga
19 mei 2023
- 20:30
SC Freiburg
2 0
VfL Wolfsburg
Opstelling
SC Paderborn 07
15
Keeper
21
Verdediger
48'82'
25
Verdediger
90'
22
Middenvelder
89'
5
Middenvelder
17
Verdediger
38'
28
Middenvelder
74'
40
Middenvelder
23
Middenvelder
18
Aanvaller
82'
9
Aanvaller
46'
Wissels
1
Keeper
3
Verdediger
82'
29
Verdediger
24
Verdediger
89'
6
Middenvelder
7
Middenvelder
74'
8
Middenvelder
27
Aanvaller
46'
30
Aanvaller
82'
Trainer
SC Freiburg
1
Keeper
29
Verdediger
28
Verdediger
3
Verdediger
56'
33
Verdediger
8
Middenvelder
26'
16
Middenvelder
59'82'
19
Middenvelder
74'
14
Aanvaller
43'82'
7
Aanvaller
74'
31
Aanvaller
Wissels
21
Keeper
17
Verdediger
74'
37
Verdediger
43
Verdediger
30
Verdediger
27
Verdediger
82'
32
Middenvelder
74'
42
Aanvaller
82'
22
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 18 oktober 2026 om 04:39 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself SC Paderborn 07

SC Paderborn 07 3-1-4-2

15Nahuel Noll
22Mattes Hansen
25T. Scheller
21J. ter Horst
5Santiago Castañeda
23R. Obermair
40G. Vidović
28L. Ulrich
17L. Curda
9R. Philippe
18M. Pieringer
Wisselspelers
1Markus Schubert
3J. Sticker
29C. Lippmann
24N. Mohr
6T. Baack
7Oliver Batista Meier
8L. Djuric
27S. Tigges
30S. Marino

Basiself SC Freiburg

SC Freiburg 4-2-3-1

1M. Backhaus
33J. Makengo
3Philipp Lienhart
28Matthias Ginter
29P. Treu
16Y. Engelhardt
8Maximilian Eggestein
7D. Scherhant
14Yuito Suzuki
19J. Beste
31I. Matanovic
Wisselspelers
21Florian Müller
17Lukas Kübler
37M. Rosenfelder
43B. Ogbus
30Christian Günter
27B. Yilmaz
32Vincenzo Grifo
42K. Goto
22C. Irie

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 1

StatistiekSC Paderborn 07SC Freiburg
Schoten1416
Schoten op doel35
Balbezit59%41%
Hoekschoppen54

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

SC Paderborn 07 logoSC Paderborn 07

DatumWedstrijdUitslag
29 aug 2026FSV Mainz 05 – SC Paderborn 070 – 0
23 aug 2026Phönix Lübeck – SC Paderborn 072 – 4
8 aug 2026Werder Bremen – SC Paderborn 072 – 2
1 aug 2026VfL Osnabrück – SC Paderborn 070 – 2
17 jul 2026SC Paderborn 07 – Fagiano Okayama3 – 1

SC Freiburg logoSC Freiburg

DatumWedstrijdUitslag
30 aug 2026SC Freiburg – Werder Bremen4 – 1
27 aug 2026SC Freiburg – Motherwell4 – 1
20 aug 2026Motherwell – SC Freiburg1 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers SC Paderborn 07
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
15Nahuel NollKeeper2360000
1Markus SchubertKeeper2800000
23N. Awortwie-GrantVerdediger——————
17L. CurdaVerdediger2460110
20Felix GötzeVerdediger2820000
33M. HoffmeierVerdediger——————
A. KitosVerdediger——————
29C. LippmannVerdediger2020000
24N. MohrVerdediger—10000
25T. SchellerVerdediger2460010
3J. StickerVerdediger2250100
21J. ter HorstVerdediger2460010
6T. BaackMiddenvelder2730000
7Oliver Batista MeierMiddenvelder2530000
5Santiago CastañedaMiddenvelder2161010
8L. DjuricMiddenvelder2310000
30T. GayretMiddenvelder——————
22Mattes HansenMiddenvelder2260010
26S. KlaasMiddenvelder——————
19A. MillgrammMiddenvelder——————
2Ruben MüllerMiddenvelder2110000
23R. ObermairMiddenvelder3060000
28L. UlrichMiddenvelder2160010
40G. VidovićMiddenvelder2260000
30S. MarinoAanvaller2262010
11S. MichelAanvaller3600000
9R. PhilippeAanvaller2550000
18M. PieringerAanvaller2760010
27S. TiggesAanvaller2862100
38D. ZeitlerAanvaller1900000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers SC Freiburg
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BackhausKeeper2280010
24J. HuthKeeper3200000
21Florian MüllerKeeper2800000
28Matthias GinterVerdediger3282310
30Christian GünterVerdediger3320000
5A. JungVerdediger3400000
17Lukas KüblerVerdediger3460100
3Philipp LienhartVerdediger3080010
33J. MakengoVerdediger2570200
43B. OgbusVerdediger2010000
37M. RosenfelderVerdediger2340000
29P. TreuVerdediger2580000
27B. YilmazVerdediger2120000
19J. BesteMiddenvelder2760110
8Maximilian EggesteinMiddenvelder2984100
16Y. EngelhardtMiddenvelder2572010
32Vincenzo GrifoMiddenvelder3371200
27Nicolas HöflerMiddenvelder——————
Billal MohamedMiddenvelder——————
6P. OsterhageMiddenvelder2610010
69R. TarnutzerMiddenvelder——————
6R. YamamotoMiddenvelder—00000
42K. GotoAanvaller2183010
9Lucas HölerAanvaller3260010
22C. IrieAanvaller2161010
31I. MatanovicAanvaller2384200
7D. ScherhantAanvaller2372400
14Yuito SuzukiAanvaller2484021
Mateo ZelicAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.