Bundesliga 2026-2027

SC Freiburg - Borussia Monchengladbach opstellingen

| 12 sep 2026-15:30
SC Freiburg
v w w w w
5 : 0
Eindstand
Borussia Monchengladbach
v g w v v
Y. Engelhardt
23'
I. Matanovic
29'
I. Matanovic
77'
Y. Engelhardt
79'
Maximilian Eggestein
86'
Doelpunt
23'
Doelpunt
29'
Doelpunt
77'
Doelpunt
79'
13'
Gele kaart
14'
Gele kaart
52'
2e gele kaart
Gele kaart
90'
+2
90'
+2
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
2'
SC Freiburg
V W W W W
Bundesliga
5 sep 2026
- 15:30
SC Paderborn 07
0 1
SC Freiburg
Bundesliga
30 aug 2026
- 15:30
SC Freiburg
4 1
Werder Bremen
UEFA Conference League
27 aug 2026
- 18:45
SC Freiburg
4 1
Motherwell
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 20:30
Motherwell
1 3
SC Freiburg
Bundesliga
27 mei 2023
- 15:30
Eintracht Frankfurt
2 1
SC Freiburg
Borussia Monchengladbach
V G W V V
Bundesliga
5 sep 2026
- 15:30
Borussia Monchengladbach
3 4
SV Elversberg
Bundesliga
29 aug 2026
- 15:30
RB Leipzig
3 0
Borussia Monchengladbach
Bundesliga
27 mei 2023
- 15:30
Borussia Monchengladbach
2 0
FC Augsburg
Bundesliga
21 mei 2023
- 19:30
Bayer Leverkusen
2 2
Borussia Monchengladbach
Bundesliga
13 mei 2023
- 18:30
Borussia Dortmund
5 2
Borussia Monchengladbach
Opstelling
SC Freiburg
1
Keeper
29
Verdediger
82'
28
Verdediger
3
Verdediger
33
Verdediger
8
Middenvelder
86'
16
Middenvelder
23'79'
19
Middenvelder
82'
14
Aanvaller
78'
7
Aanvaller
67'
31
Aanvaller
29'77'78'
Wissels
21
Keeper
17
Verdediger
82'
37
Verdediger
30
Verdediger
27
Verdediger
32
Middenvelder
67'
9
Aanvaller
78'
42
Aanvaller
78'
22
Aanvaller
82'90'
Trainer
Borussia Monchengladbach
1
Keeper
29
Verdediger
90'
6
Verdediger
4
Verdediger
14'
20
Verdediger
9
Aanvaller
67'
16
Middenvelder
7
Middenvelder
84'
25
Aanvaller
67'
38
Middenvelder
46'
11
Aanvaller
13'52'
Wissels
33
Keeper
26
Verdediger
2
Verdediger
5
Verdediger
36
Middenvelder
67'
34
Middenvelder
84'
10
Middenvelder
18
Aanvaller
46'
3
Aanvaller
67'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 18 oktober 2026 om 03:46 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself SC Freiburg

SC Freiburg 4-2-3-1

1M. Backhaus
33J. Makengo
3Philipp Lienhart
28Matthias Ginter
29P. Treu
16Y. Engelhardt
8Maximilian Eggestein
7D. Scherhant
14Yuito Suzuki
19J. Beste
31I. Matanovic
Wisselspelers
21Florian Müller
17Lukas Kübler
37M. Rosenfelder
30Christian Günter
27B. Yilmaz
32Vincenzo Grifo
9Lucas Höler
42K. Goto
22C. Irie

Basiself Borussia Monchengladbach

Borussia Monchengladbach 4-4-2

1M. Nicolas
20D. Herold
4K. Diks
6Ko Itakura
29J. Scally
25R. Hack
7Kevin Stöger
16P. Sander
9F. Honorat
11T. Kleindienst
38Hugo Bolin
Wisselspelers
33D. Batz
26L. Ullrich
2F. Chiarodia
5J. Leszczynski
36W. Mohya
34M. Nguefack
10Florian Neuhaus
18S. Machino
3I. Lidberg

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 2 - 0

StatistiekSC FreiburgBorussia Monchengladbach
Schoten195
Balbezit61%39%
Hoekschoppen62

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

SC Freiburg logoSC Freiburg

DatumWedstrijdUitslag
5 sep 2026SC Paderborn 07 – SC Freiburg0 – 1
30 aug 2026SC Freiburg – Werder Bremen4 – 1
27 aug 2026SC Freiburg – Motherwell4 – 1
20 aug 2026Motherwell – SC Freiburg1 – 3

Borussia Monchengladbach logoBorussia Monchengladbach

DatumWedstrijdUitslag
5 sep 2026Borussia Monchengladbach – SV Elversberg3 – 4
29 aug 2026RB Leipzig – Borussia Monchengladbach3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
4 mrt 2023Borussia Monchengladbach0 – 0SC Freiburg
11 sep 2022SC Freiburg0 – 0Borussia Monchengladbach
23 apr 2022SC Freiburg3 – 3Borussia Monchengladbach
5 dec 2021Borussia Monchengladbach0 – 6SC Freiburg
3 apr 2021Borussia Monchengladbach2 – 1SC Freiburg

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers SC Freiburg
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BackhausKeeper2280010
24J. HuthKeeper3200000
21Florian MüllerKeeper2800000
28Matthias GinterVerdediger3282310
30Christian GünterVerdediger3320000
5A. JungVerdediger3400000
17Lukas KüblerVerdediger3460100
3Philipp LienhartVerdediger3080010
33J. MakengoVerdediger2570200
43B. OgbusVerdediger2010000
37M. RosenfelderVerdediger2340000
29P. TreuVerdediger2580000
27B. YilmazVerdediger2120000
19J. BesteMiddenvelder2760110
8Maximilian EggesteinMiddenvelder2984100
16Y. EngelhardtMiddenvelder2572010
32Vincenzo GrifoMiddenvelder3371200
27Nicolas HöflerMiddenvelder——————
Billal MohamedMiddenvelder——————
6P. OsterhageMiddenvelder2610010
69R. TarnutzerMiddenvelder——————
6R. YamamotoMiddenvelder—00000
42K. GotoAanvaller2183010
9Lucas HölerAanvaller3260010
22C. IrieAanvaller2161010
31I. MatanovicAanvaller2384200
7D. ScherhantAanvaller2372400
14Yuito SuzukiAanvaller2484021
Mateo ZelicAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Borussia Monchengladbach
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
33D. BatzKeeper3500000
1M. NicolasKeeper2850000
23Jan OlschowskyKeeper——————
21Tobias SippelKeeper——————
2F. ChiarodiaVerdediger2110000
4K. DiksVerdediger3050020
E. FardVerdediger——————
14Daiki HashiokaVerdediger2730000
20D. HeroldVerdediger2330000
6Ko ItakuraVerdediger2940000
22Y. KonoplyaVerdediger—00000
5J. LeszczynskiVerdediger1930010
29J. ScallyVerdediger2352010
26L. UllrichVerdediger2240210
45Simon WaldeVerdediger——————
38Hugo BolinMiddenvelder2352010
17J. CastropMiddenvelder——————
8E. LeopoldMiddenvelder2600000
36W. MohyaMiddenvelder1750010
10Florian NeuhausMiddenvelder2921010
34M. NguefackMiddenvelder—30010
16P. SanderMiddenvelder2850010
7Kevin StögerMiddenvelder3330010
47Z. UnoMiddenvelder—10010
39I. M. DanfaAanvaller——————
27F. FleckAanvaller—10000
25R. HackAanvaller2850000
9F. HonoratAanvaller3040200
11T. KleindienstAanvaller3130011
19N. KuhnAanvaller2610000
3I. LidbergAanvaller2851000
18S. MachinoAanvaller2731020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.