Bundesliga 2026-2027

VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach opstellingen

| 23 okt 2026-20:30
VfB Stuttgart
v v w w v
- : -
Borussia Monchengladbach
v v v v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 18 oktober 2026 om 00:30 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling VfB Stuttgart

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen Hamburger SV

VfB Stuttgart 4-2-3-1

41Dennis Seimen
3R. Hendriks
24Julian Chabot
29Finn Jeltsch
4J. Vagnoman
6A. Stiller
16Atakan Karazor
18J. Leweling
26D. Undav
11B. El Khannous
9Ermedin Demirović
Wisselspelers
22Lorenz Assignon
1Fabian Bredlow
10C. Führich
14L. Jaquez
17D. Pejčinović
21Grischa Prömel
44L. Sauer
47Y. Spalt
20L. Stergiou

Eerdere opstelling Borussia Monchengladbach

Laatste bevestigde opstelling: 11 oktober 2026 tegen FC Koln

Borussia Monchengladbach 3-4-2-1

1M. Nicolas
5J. Leszczynski
4K. Diks
14Daiki Hashioka
26L. Ullrich
10Florian Neuhaus
16P. Sander
29J. Scally
25R. Hack
38Hugo Bolin
3I. Lidberg
Wisselspelers
34M. Nguefack
36W. Mohya
18S. Machino
22Y. Konoplya
20D. Herold
27F. Fleck
2F. Chiarodia
33D. Batz
47Z. Uno

Odds voor VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
VfB Stuttgart (1)Tonybet logo1,39
Gelijkspel (X)Tonybet logo5,40
Borussia Monchengladbach (2)bet365 logo7,00

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 17 oktober 2026, 20:22 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
VfB Stuttgart
Borussia Monchengladbach

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 17 oktober 2026 07:04 uur.

Recente uitslagen

VfB Stuttgart logoVfB Stuttgart

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Hamburger SV – VfB Stuttgart1 – 0
14 okt 2026Slovan Bratislava – VfB Stuttgart0 – 3
10 okt 2026SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart0 – 2
19 sep 2026VfB Stuttgart – Borussia Dortmund0 – 1
12 sep 20261899 Hoffenheim – VfB Stuttgart2 – 1

Borussia Monchengladbach logoBorussia Monchengladbach

DatumWedstrijdUitslag
11 okt 2026FC Koln – Borussia Monchengladbach2 – 1
19 sep 2026Borussia Monchengladbach – FSV Mainz 053 – 4
12 sep 2026SC Freiburg – Borussia Monchengladbach5 – 0
5 sep 2026Borussia Monchengladbach – SV Elversberg3 – 4
29 aug 2026RB Leipzig – Borussia Monchengladbach3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
29 apr 2023VfB Stuttgart2 – 1Borussia Monchengladbach
4 nov 2022Borussia Monchengladbach3 – 1VfB Stuttgart
5 mrt 2022VfB Stuttgart3 – 2Borussia Monchengladbach
16 okt 2021Borussia Monchengladbach1 – 1VfB Stuttgart
15 mei 2021Borussia Monchengladbach1 – 2VfB Stuttgart

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers VfB Stuttgart
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Fabian BredlowKeeper3160000
41Stefan DrljačaKeeper——————
33M. FunkKeeper3000000
41Dennis SeimenKeeper—20000
2A. Al DakhilVerdediger2410000
22Lorenz AssignonVerdediger—20100
24Julian ChabotVerdediger2881010
3R. HendriksVerdediger2570010
4M. HerwerthVerdediger2000000
14L. JaquezVerdediger—00000
29Finn JeltschVerdediger2080110
61Joyeux Masanka BungiVerdediger——————
7Maximilian MittelstädtVerdediger2961110
20L. StergiouVerdediger2410000
4J. VagnomanVerdediger2582110
23Dan-Axel ZagadouVerdediger——————
11B. El KhannousMiddenvelder2281010
16Atakan KarazorMiddenvelder3030000
28N. NarteyMiddenvelder2610000
21Grischa PrömelMiddenvelder3181010
47Y. SpaltMiddenvelder—20000
6A. StillerMiddenvelder2580410
37Jonathan AkaegbobiAanvaller——————
9Ermedin DemirovićAanvaller2885010
10C. FührichAanvaller2871000
18J. LewelingAanvaller2580000
30J. MajchrzakAanvaller——————
43Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento MalangaAanvaller2000000
17D. PejčinovićAanvaller2180000
49L. PennaAanvaller——————
44L. SauerAanvaller2070000
8Tiago TomásAanvaller2410000
26D. UndavAanvaller3081200
34T. van der LeijAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Borussia Monchengladbach
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
33D. BatzKeeper3500000
1M. NicolasKeeper2850000
23Jan OlschowskyKeeper——————
21Tobias SippelKeeper——————
2F. ChiarodiaVerdediger2110000
4K. DiksVerdediger3050020
E. FardVerdediger——————
14Daiki HashiokaVerdediger2730000
20D. HeroldVerdediger2330000
6Ko ItakuraVerdediger2940000
22Y. KonoplyaVerdediger—00000
5J. LeszczynskiVerdediger1930010
29J. ScallyVerdediger2352010
26L. UllrichVerdediger2240210
45Simon WaldeVerdediger——————
38Hugo BolinMiddenvelder2352010
17J. CastropMiddenvelder——————
8E. LeopoldMiddenvelder2600000
36W. MohyaMiddenvelder1750010
10Florian NeuhausMiddenvelder2921010
34M. NguefackMiddenvelder—30010
16P. SanderMiddenvelder2850010
7Kevin StögerMiddenvelder3330010
47Z. UnoMiddenvelder—10010
39I. M. DanfaAanvaller——————
27F. FleckAanvaller—10000
25R. HackAanvaller2850000
9F. HonoratAanvaller3040200
11T. KleindienstAanvaller3130011
19N. KuhnAanvaller2610000
3I. LidbergAanvaller2851000
18S. MachinoAanvaller2731020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je VfB Stuttgart - Borussia Monchengladbach live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.