UEFA Conference League 2026-2027

SC Freiburg - Motherwell opstellingen

| 27 aug 2026-18:45
SC Freiburg
v v w v w
4 : 1
Eindstand
Motherwell
w w g w v
D. Scherhant
6'
I. Matanovic
60'
C. Irie
63'
K. Goto
85'
E. Longelo
22'
Doelpunt
6'
22'
Doelpunt
E. Longelo (Assistent: I. Said)
Doelpunt
60'
Doelpunt
C. Irie (Assistent: D. Scherhant)
63'
Doelpunt
85'
55'
Gele kaart
J. Knight-Lebel
57'
Rode kaart
J. Girdwood-Reich
Motherwell logo
46'
In
T. Sparrow
Motherwell logo
65'
Uit
S. Palmer-Houlden
Motherwell logo
65'
In
O. Whyte
Motherwell logo
65'
Uit
I. Said
In
W. Vogt
Motherwell logo
76'
In
D. Williams
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
5'
SC Freiburg
V V W V W
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 20:30
Motherwell
1 3
SC Freiburg
Bundesliga
27 mei 2023
- 15:30
Eintracht Frankfurt
2 1
SC Freiburg
Bundesliga
19 mei 2023
- 20:30
SC Freiburg
2 0
VfL Wolfsburg
Bundesliga
13 mei 2023
- 15:30
Union Berlin
4 2
SC Freiburg
Bundesliga
6 mei 2023
- 15:30
SC Freiburg
0 1
RB Leipzig
Motherwell
W W G W V
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 20:30
Motherwell
1 3
SC Freiburg
UEFA Conference League
13 aug 2026
- 20:30
Motherwell
2 0
HJK Helsinki
UEFA Conference League
6 aug 2026
- 18:00
HJK Helsinki
1 1
Motherwell
UEFA Conference League
30 jul 2026
- 19:00
HB Torshavn
0 3
Motherwell
UEFA Conference League
23 jul 2026
- 20:45
Motherwell
2 0
HB Torshavn
Opstelling
SC Freiburg
1
Keeper
5.6
29
Verdediger
6.5
28
Verdediger
78'
6.9
37
Verdediger
64'
7
30
Verdediger
6.9
8
Middenvelder
7.9
16
Middenvelder
7.3
22
Aanvaller
63'
8
14
Aanvaller
64'
6.9
7
Aanvaller
6'68'
9.2
31
Aanvaller
60'67'
8.5
Wissels
21
Keeper
24
Keeper
17
Verdediger
33
Verdediger
43
Verdediger
78'
6.6
5
Verdediger
3
Verdediger
64'
7.2
27
Verdediger
32
Middenvelder
68'
6.9
19
Middenvelder
9
Aanvaller
64'
6.2
42
Aanvaller
67'85'
7.2
Trainer
Julian Schuster
Motherwell
1
A. Paulsen
7.2
3
J. Girdwood-Reich
57'
5.6
4
J. Knight-Lebel
55'
6.9
5.9
45
E. Longelo
22'
6.7
8
L. Fadinger
6.6
76'
6.2
65'
6.5
46'
6.6
47
S. Palmer-Houlden
65'
6.2
19
I. Said
65'
6.5
Wissels
21
Matty Connelly
20
D. Williams
76'
6.5
65'
6.3
7
T. Sparrow
46'
6.5
25
O. Whyte
65'
6.6
27
M. Booth
29
Z. McAllister
9
A. Stamatelopoulos
24
77
W. Vogt
65'
6.3
15
E. Bjorgolfsson
Trainer
Alfred Johansson

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 18 oktober 2026 om 04:40 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself SC Freiburg

SC Freiburg 4-2-3-1

1M. Backhaus
30Christian Günter
37M. Rosenfelder
28Matthias Ginter
29P. Treu
16Y. Engelhardt
8Maximilian Eggestein
7D. Scherhant
14Yuito Suzuki
22C. Irie
31I. Matanovic
Wisselspelers
21Florian Müller
24J. Huth
17Lukas Kübler
33J. Makengo
43B. Ogbus
5A. Jung
3Philipp Lienhart
27B. Yilmaz
32Vincenzo Grifo
19J. Beste
9Lucas Höler
42K. Goto

Basiself Motherwell

Motherwell 4-3-3

1A. Paulsen
45E. Longelo
23E. Wilson
4J. Knight-Lebel
3J. Girdwood-Reich
71J. Hodge
11A. Lowry
8L. Fadinger
19I. Said
47S. Palmer-Houlden
18Tawanda Maswanhise
Wisselspelers
21Matty Connelly
20D. Williams
2Stephen O'Donnell
17Regan Charles-Cook
7T. Sparrow
25O. Whyte
27M. Booth
29Z. McAllister
9A. Stamatelopoulos
24L. Ross
77W. Vogt
15E. Bjorgolfsson

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 1

StatistiekSC FreiburgMotherwell
Schoten292
Schoten op doel111
Balbezit70%30%
Hoekschoppen71

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

SC Freiburg logoSC Freiburg

DatumWedstrijdUitslag
20 aug 2026Motherwell – SC Freiburg1 – 3

Motherwell logoMotherwell

DatumWedstrijdUitslag
20 aug 2026Motherwell – SC Freiburg1 – 3
13 aug 2026Motherwell – HJK Helsinki2 – 0
6 aug 2026HJK Helsinki – Motherwell1 – 1
30 jul 2026HB Torshavn – Motherwell0 – 3
23 jul 2026Motherwell – HB Torshavn2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
20 aug 2026Motherwell1 – 3SC Freiburg

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers SC Freiburg
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BackhausKeeper2280010
24J. HuthKeeper3200000
21Florian MüllerKeeper2800000
28Matthias GinterVerdediger3282310
30Christian GünterVerdediger3320000
5A. JungVerdediger3400000
17Lukas KüblerVerdediger3460100
3Philipp LienhartVerdediger3080010
33J. MakengoVerdediger2570200
43B. OgbusVerdediger2010000
37M. RosenfelderVerdediger2340000
29P. TreuVerdediger2580000
27B. YilmazVerdediger2120000
19J. BesteMiddenvelder2760110
8Maximilian EggesteinMiddenvelder2984100
16Y. EngelhardtMiddenvelder2572010
32Vincenzo GrifoMiddenvelder3371200
27Nicolas HöflerMiddenvelder——————
Billal MohamedMiddenvelder——————
6P. OsterhageMiddenvelder2610010
69R. TarnutzerMiddenvelder——————
6R. YamamotoMiddenvelder—00000
42K. GotoAanvaller2183010
9Lucas HölerAanvaller3260010
22C. IrieAanvaller2161010
31I. MatanovicAanvaller2384200
7D. ScherhantAanvaller2372400
14Yuito SuzukiAanvaller2484021
Mateo ZelicAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.