Opstellingen Jong FC Utrecht - VVV Venlo

| 18 sep 2026-20:00
Jong FC Utrecht
v v g w w
1 : 3
Eindstand
VVV Venlo
w w w v w
J. Schuldes
38'
N. Ait Mouhou
14'
T. Schenkhuizen
18'
N. Ait Mouhou
53'
14'
Doelpunt
18'
Doelpunt
Doelpunt
38'
53'
Doelpunt
71'
Gele kaart
Gele kaart
73'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Jong FC Utrecht
V V G W W
Keuken Kampioen Divisie
14 sep 2026
- 20:00
Jong FC Utrecht
6 1
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
NAC Breda
2 3
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
7 sep 2026
- 20:00
Jong FC Utrecht
0 0
FC Eindhoven
Keuken Kampioen Divisie
31 aug 2026
- 20:00
Jong AZ
2 1
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Top OSS
2 1
Jong FC Utrecht
VVV Venlo
W W W V W
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
VVV Venlo
3 1
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Helmond Sport
4 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
30 aug 2026
- 16:45
VVV Venlo
4 0
FC Emmen
Keuken Kampioen Divisie
23 aug 2026
- 16:45
VVV Venlo
2 1
De Graafschap
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
NAC Breda
0 2
VVV Venlo
Opstelling
Jong FC Utrecht
1
Keeper
2
Verdediger
3
Verdediger
38'79'
5
Verdediger
73'
14
Verdediger
60'
6
Verdediger
10
Verdediger
8
Verdediger
70'
7
Aanvaller
45'
9
Aanvaller
11
Aanvaller
70'
Wissels
32
Keeper
12
Middenvelder
70'
31
Keeper
20
Middenvelder
60'
22
Aanvaller
70'
16
Middenvelder
19
Middenvelder
17
Aanvaller
45'
21
Middenvelder
79'
VVV Venlo
13
Keeper
14
Verdediger
4
Verdediger
33
Verdediger
5
Verdediger
8
Middenvelder
54'
38
Middenvelder
18'
7
Middenvelder
76'
24
Middenvelder
76'
11
Middenvelder
14'53'
9
Aanvaller
54'
Wissels
21
Verdediger
16
Verdediger
76'
19
Aanvaller
76'
15
Verdediger
54'
22
Keeper
6
Middenvelder
54'71'
35
Middenvelder
1
Keeper
31
Verdediger

Jong FC Utrecht - VVV Venlo: wedstrijdinformatie

Jong FC Utrecht speelde thuis tegen VVV Venlo op 18 september 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen Jong FC Utrecht - VVV Venlo

Jong FC Utrecht 4-3-3

1K. Gadellaa
14P. Kloosterboer
5V. Plantinga
3J. Schuldes
2Y. Sbai
8D. Laaouina
10M. Ghaddari
6W. Kooy
11E. Omorowa
9T. den Boggende
7E. C. Owen
Wisselspelers
32M. Tsankov
12K. Goes
31Justin Eversen
20N. Dundas
22N. Gyamfi-Amoah
16M. Havelka
19J. Hunte
17B. Menzo
21L. Rietveld

VVV Venlo 4-2-3-1

13Y. Schoonderwaldt
5L. de Blok
33G. Blancquart
4E. Clancy
14R. Vullers
38T. Schenkhuizen
8I. M'hand
11N. Ait Mouhou
24M. Odriss
7E. Zuliani
9Mattheos Tsigkas
Wisselspelers
21L. Görlich
16P. Heise
19T. Janssen
15T. Joosten
17L. Schmidt
22Z. Taylan
6A. Verstraeten
35Y. el Anbri
1T. Doornbusch
31M. Davis

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Jong FC Utrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Mees EppinkKeeper2060000
31Justin EversenKeeper2000000
33K. GadellaaKeeper2340000
32L. OladipoKeeper——————
32M. TsankovKeeper—00000
2N. BeulensVerdediger—10000
10M. GhaddariVerdediger21102210
14P. KloosterboerVerdediger2160000
6W. KooyVerdediger2172000
8D. LaaouinaVerdediger—100200
5V. PlantingaVerdediger—100140
53F. PohlVerdediger—40000
14T. ReindersVerdediger——————
2Y. SbaiVerdediger2270100
3J. SchuldesVerdediger—101020
16T. WellerdieckVerdediger—10000
6O. AgougilMiddenvelder2120100
13A. AslaniMiddenvelder—00000
20N. DundasMiddenvelder2262021
12K. GoesMiddenvelder—40010
16M. HavelkaMiddenvelder—30000
19J. HunteMiddenvelder—41000
21L. RietveldMiddenvelder—80000
15J. SneijderMiddenvelder—40000
18Jaygo van OmmerenMiddenvelder1830000
47E. C. OwenAanvaller—85010
21J. EujenAanvaller—20000
22N. Gyamfi-AmoahAanvaller—60010
17B. MenzoAanvaller19103200
11E. OmorowaAanvaller2260000
9T. den BoggendeAanvaller2090200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers VVV Venlo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. DoornbuschKeeper2700000
13Youri SchoonerwaldtKeeper26100000
22Z. TaylanKeeper2000000
29Pepijn VallenKeeper——————
33G. BlancquartVerdediger2290000
4E. ClancyVerdediger22102000
31M. DavisVerdediger2430000
21L. GörlichVerdediger2661030
16P. HeiseVerdediger3561210
15T. JoostenVerdediger2040000
6A. VerstraetenMiddenvelder2050010
5L. de BlokVerdediger2281700
35Y. el AnbriMiddenvelder2030010
44F. van der SterrenVerdediger1900000
46J. De GraefMiddenvelder——————
45J. HorstenMiddenvelder—00000
8I. M'handMiddenvelder2160200
24M. OdrissMiddenvelder22101110
34A. RaisAanvaller2241000
38T. SchenkhuizenMiddenvelder22101000
17L. G. SchmidtMiddenvelder—00000
14R. VullersVerdediger—101100
7E. ZulianiMiddenvelder22104130
46Roel van den BroekMiddenvelder——————
11N. Ait MouhouMiddenvelder2293010
43D. HendrixAanvaller—41100
19T. JanssenAanvaller—80010
10A. SchalkAanvaller3440210
9Mattheos TsigkasAanvaller—61100
47M. van GrootelAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Jong FC Utrecht logoJong FC Utrecht

DatumWedstrijdUitslag
14 sepJong FC Utrecht – Jong Ajax6 – 1
11 sepNAC Breda – Jong FC Utrecht2 – 3
7 sepJong FC Utrecht – FC Eindhoven0 – 0
31 augJong AZ – Jong FC Utrecht2 – 1
28 augFC OSS – Jong FC Utrecht2 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
2 sep 2022VVV Venlo2 – 1Jong FC Utrecht
6 mei 2022Jong FC Utrecht2 – 3VVV Venlo
10 dec 2021VVV Venlo1 – 2Jong FC Utrecht

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.