Opstellingen Den Bosch - Helmond Sport

| 18 sep 2026-20:00
Den Bosch
v w v v v
2 : 1
Eindstand
Helmond Sport
v g v w w
S. Broker
4'
B. Koglin
23'
Jeffrey Fortes
20'
Doelpunt
S. Broker (Assistent: M. Laros)
4'
20'
Eigen doelpunt
Eigen doelpunt
23'
17'
76'
Gele kaart
Gele kaart
88'
90'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Den Bosch
V W V V V
Keuken Kampioen Divisie
13 sep 2026
- 16:45
FC Volendam
2 0
Den Bosch
Keuken Kampioen Divisie
7 sep 2026
- 20:00
Jong PSV
3 1
Den Bosch
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Den Bosch
1 4
Vitesse
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Den Bosch
5 2
FC Eindhoven
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
Heracles
3 2
Den Bosch
Helmond Sport
V G V W W
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
Helmond Sport
3 1
Jong PSV
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Helmond Sport
4 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Jong Ajax
3 2
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Helmond Sport
1 1
RKC Waalwijk
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
Roda
2 1
Helmond Sport
Opstelling
Den Bosch
1
Keeper
22
Verdediger
20'
18
Verdediger
25
Verdediger
4'
33
Aanvaller
16
Middenvelder
59'
10
Middenvelder
89'
6
Middenvelder
88'
2
Verdediger
8
Aanvaller
89'
40
Aanvaller
17'59'
Wissels
3
Verdediger
59'
9
Aanvaller
89'
27
Aanvaller
59'
55
Middenvelder
89'
21
Keeper
17
Aanvaller
7
Aanvaller
19
Aanvaller
66
Keeper
4
Verdediger
Helmond Sport
1
Keeper
20
Verdediger
80'
4
Verdediger
23'
43
Verdediger
45'
5
Verdediger
7
Middenvelder
6
Middenvelder
69'
44
Middenvelder
19
Middenvelder
45'
11
Aanvaller
90'
9
Aanvaller
45'
Wissels
22
Middenvelder
30
Aanvaller
23
Keeper
34
Aanvaller
45'
14
Verdediger
45'76'
94
Aanvaller
45'
8
Middenvelder
69'
35
Aanvaller
2
Verdediger
80'
26
Verdediger

Den Bosch - Helmond Sport: wedstrijdinformatie

Den Bosch speelde thuis tegen Helmond Sport op 18 september 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen Den Bosch - Helmond Sport

Den Bosch 4-3-3

1P. van de Merbel
33M. Laros
25S. Broker
18H. Eikelboom
22Jeffrey Fortes
6K. Felida
10D. De Corte
16B. Wang
40I. Boumassaoudi
8K. Monzialo
2S. Barglan
Wisselspelers
3S. Maas
9S. Karlsson Grach
27L. Hoffman
55G. Hessels
21F. Murre
17E. Semedo
7G. Sille
19R. Wolters
66R. van Balsfoort
4J. van Heertum

Helmond Sport 4-4-2

1M. Bergsen
5Thomas Poll
43T. Landheer
4B. Koglin
20S. Dekkers
19Helgi Fróði Ingason
44X. van der Velde
6M. Ludwig
7J. van der Sluijs
9L. Bajrami
11L. Cicero
Wisselspelers
22A. Dizdarevic
30K. Ekoli
23A. El Maach
34T. Essakkati
14Lovro Golic
94M. Lenaerts
8Pol Llonch
35N. Meissner
2R. van Bree
26D. van Zutphen

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Den Bosch
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
31T. BijlsmaKeeper2800000
21F. MurreKeeper2300000
66R. van BalsfoortKeeper2000000
1P. van de MerbelKeeper24100000
27R. AkmumVerdediger——————
2S. BarglanVerdediger2491110
25S. BrokerVerdediger—71010
53Jayden EttienneVerdediger——————
22Jeffrey FortesVerdediger37100000
3S. MaasVerdediger2590000
4J. van HeertumVerdediger2860000
41K. de RooijVerdediger—00000
46A. BoushabaMiddenvelder——————
10D. De CorteMiddenvelder20102110
18H. EikelboomVerdediger—101000
6K. FelidaMiddenvelder2650030
55G. HesselsMiddenvelder—20000
33M. LarosAanvaller20100200
18B. MillisMiddenvelder——————
16B. WangMiddenvelder2190010
39S. van DaalenMiddenvelder—00000
40I. BoumassaoudiAanvaller2181010
27L. HoffmanAanvaller—71000
9S. Karlsson GrachAanvaller25104000
8K. MonzialoAanvaller2692310
17E. SemedoAanvaller2360110
7G. SilleAanvaller—20000
19R. WoltersAanvaller—50000
11J. de VriesMiddenvelder2460000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Helmond Sport
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BergsenKeeper27100000
23A. El MaachKeeper—00000
21W. Van der HeijdenKeeper—00000
21W. van SleeuwenKeeper——————
20S. DekkersVerdediger22102130
14Lovro GolicVerdediger2040010
4B. KoglinVerdediger29101030
43T. LandheerVerdediger—100010
17W. LantakiVerdediger—50120
5Thomas PollVerdediger2570010
3F. Van Den EyndenVerdediger2620000
2R. van BreeVerdediger—20000
26D. van ZutphenVerdediger2100000
14B. van den BoogaardVerdediger——————
R. BoulahrouzMiddenvelder——————
22A. DizdarevicMiddenvelder2220000
34T. EssakkatiAanvaller2072221
47D. GeertsMiddenvelder1900000
10Dean HuibertsMiddenvelder2631020
19Helgi Fróði IngasonMiddenvelder2080210
8Pol LlonchMiddenvelder3470120
6M. LudwigMiddenvelder22101010
7J. van der SluijsMiddenvelder2461000
9L. BajramiAanvaller2181010
11L. CiceroAanvaller—102210
30K. EkoliAanvaller—80000
41J. JulianMiddenvelder2000000
44Jaden JanssenAanvaller——————
94M. LenaertsAanvaller19103030
25N. MeissnerAanvaller—10000
44X. van der VeldeMiddenvelder—100230

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Helmond Sport logoHelmond Sport

DatumWedstrijdUitslag
11 sepHelmond Sport – Jong PSV U213 – 1
4 sepHelmond Sport – VVV Venlo4 – 2
28 augJong Ajax – Helmond Sport3 – 2
21 augHelmond Sport – Waalwijk1 – 1
14 augRoda – Helmond Sport2 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
14 apr 2023Den Bosch1 – 2Helmond Sport
16 dec 2022Helmond Sport1 – 0Den Bosch
6 mei 2022Helmond Sport1 – 1Den Bosch
6 aug 2021Den Bosch2 – 0Helmond Sport
15 jan 2021Helmond Sport4 – 0Den Bosch

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.