Opstellingen Helmond Sport - Jong PSV

| 11 sep 2026-20:00
Helmond Sport
g v g v w
3 : 1
Eindstand
Jong PSV
v w g g w
L. Cicero
10'
J. van der Sluijs
76'
T. Essakkati
77'
K. Penso
27'
Doelpunt
10'
27'
Doelpunt
K. Penso (Assistent: B. Mulders)
Doelpunt
76'
Doelpunt
77'
Gele kaart
49'
89'
Gele kaart
Gele kaart
90'
+3
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
Helmond Sport
G V G V W
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Helmond Sport
4 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Jong Ajax
3 2
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Helmond Sport
1 1
RKC Waalwijk
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
Roda
2 1
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
9 aug 2026
- 12:15
Helmond Sport
1 1
De Graafschap
Jong PSV
V W G G W
Keuken Kampioen Divisie
7 sep 2026
- 20:00
Jong PSV
3 1
Den Bosch
Keuken Kampioen Divisie
31 aug 2026
- 20:00
Jong PSV
1 1
Jong Ajax
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
2 2
Jong PSV
Keuken Kampioen Divisie
24 aug 2026
- 20:00
Jong PSV
1 0
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
Almere City FC
3 1
Jong PSV
Opstelling
Helmond Sport
1
Keeper
20
Verdediger
49'
4
Verdediger
90'
43
Verdediger
5
Verdediger
60'
7
Middenvelder
76'
6
Middenvelder
90'
44
Middenvelder
61'
19
Middenvelder
71'
11
Aanvaller
10'
9
Aanvaller
61'
Wissels
34
Aanvaller
71'77'
2
Verdediger
23
Keeper
30
Aanvaller
22
Middenvelder
47
Middenvelder
14
Verdediger
90'
17
Verdediger
60'
94
Aanvaller
61'
8
Middenvelder
61'
35
Aanvaller
21
Keeper
Jong PSV
1
Keeper
2
Verdediger
27'75'
3
Verdediger
4
Verdediger
45'
5
Middenvelder
10
Middenvelder
89'
6
Aanvaller
8
Middenvelder
83'
7
Middenvelder
45'
9
Aanvaller
11
Aanvaller
75'
Wissels
19
Aanvaller
75'
16
Keeper
14
Verdediger
45'
15
Verdediger
83'
17
Aanvaller
45'

Helmond Sport - Jong PSV: wedstrijdinformatie

Helmond Sport speelde thuis tegen Jong PSV op 11 september 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen Helmond Sport - Jong PSV

Helmond Sport 4-4-2

1M. Bergsen
5Thomas Poll
43T. Landheer
4B. Koglin
20S. Dekkers
19Helgi Fróði Ingason
44X. van der Velde
6M. Ludwig
7J. van der Sluijs
9L. Bajrami
11L. Cicero
Wisselspelers
34T. Essakkati
2R. van Bree
23A. El Maach
30K. Ekoli
22A. Dizdarevic
47D. Geerts
14Lovro Golic
17W. Lantaki
94M. Lenaerts
8Pol Llonch
35N. Meissner
21W. Van der Heijden

Jong PSV 4-3-3

1T. Smolenaars
5G. Verhulst
4F. Merien
3M. Bresser
2K. Penso
8S. Sidibe
6B. Mulders
10S. Cornecion
11F. Kluit
9A. Jones
7A. Santos
Wisselspelers
19K. Oteng-Mensah
16K. Ngom
14M. Monamay
15R. Manuhutu
23Stijn Kuijsten
17S. Dumbili
21Lyfe Oldenstam

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Helmond Sport
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BergsenKeeper27100000
23A. El MaachKeeper—00000
21W. Van der HeijdenKeeper—00000
21W. van SleeuwenKeeper——————
20S. DekkersVerdediger22102130
14Lovro GolicVerdediger2040010
4B. KoglinVerdediger29101030
43T. LandheerVerdediger—100010
17W. LantakiVerdediger—50120
5Thomas PollVerdediger2570010
3F. Van Den EyndenVerdediger2620000
2R. van BreeVerdediger—20000
26D. van ZutphenVerdediger2100000
14B. van den BoogaardVerdediger——————
R. BoulahrouzMiddenvelder——————
22A. DizdarevicMiddenvelder2220000
34T. EssakkatiAanvaller2072221
47D. GeertsMiddenvelder1900000
10Dean HuibertsMiddenvelder2631020
19Helgi Fróði IngasonMiddenvelder2080210
8Pol LlonchMiddenvelder3470120
6M. LudwigMiddenvelder22101010
7J. van der SluijsMiddenvelder2461000
9L. BajramiAanvaller2181010
11L. CiceroAanvaller—102210
30K. EkoliAanvaller—80000
41J. JulianMiddenvelder2000000
44Jaden JanssenAanvaller——————
94M. LenaertsAanvaller19103030
25N. MeissnerAanvaller—10000
44X. van der VeldeMiddenvelder—100230

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Jong PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
23K. AertsKeeper—00000
23S. KuijstenKeeper—00000
12E. MoedtKeeper—00000
16K. NgomKeeper2140000
1N. OlijKeeper3120000
51Tijn SmolenaarsKeeper2140000
3M. BresserVerdediger1970110
2Sébas DitmerVerdediger——————
4K DuahVerdediger—10000
3Y. GasiorowskiVerdediger2110000
3B. JonkersVerdediger1800000
15W. KuhnVerdediger——————
15R. ManuhutuVerdediger1950000
5J. MartinaVerdediger—10000
4F. MerienVerdediger1890000
14M. MonamayVerdediger2070010
2K. PensoVerdediger—81000
15D. StamVerdediger—20000
10S. CornecionMiddenvelder—92110
31N. FernandezMiddenvelder2110000
20P. Holseter-KarlsenMiddenvelder—30100
10J. KollerMiddenvelder1960200
35A. SantosMiddenvelder2120000
8S. SidibeMiddenvelder19101200
5G. VerhulstMiddenvelder1990000
7M. BahatyAanvaller1950010
19E. BajraktarevicAanvaller2110000
24J. BeerensAanvaller1830010
37A. BouhamdiAanvaller—20010
23M. Bro HansenAanvaller1720000
18Jonas ColaesAanvaller——————
7S. DumbiliAanvaller—91000
19A. JonesAanvaller1895010
11F. KluitAanvaller2092300
6B. MuldersAanvaller1981200
21K. Oteng-MensahAanvaller—50000
17Givenciyo SabajoAanvaller——————
9L. NistelrooyAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Helmond Sport logoHelmond Sport

DatumWedstrijdUitslag
4 sepHelmond Sport – VVV Venlo4 – 2
28 augJong Ajax – Helmond Sport3 – 2
21 augHelmond Sport – Waalwijk1 – 1
14 augRoda – Helmond Sport2 – 1
9 augHelmond Sport – De Graafschap1 – 1

Jong PSV logoJong PSV

DatumWedstrijdUitslag
7 sepJong PSV U21 – Den Bosch3 – 1
31 augJong PSV U21 – Jong Ajax1 – 1
28 augWaalwijk – Jong PSV U212 – 2
24 augJong PSV U21 – FC OSS1 – 0
19 augSunderland U21 – Jong PSV U211 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
10 mrt 2023Helmond Sport3 – 0Jong PSV
24 okt 2022Jong PSV6 – 0Helmond Sport
4 feb 2022Jong PSV2 – 0Helmond Sport
27 aug 2021Helmond Sport1 – 0Jong PSV
23 feb 2021Jong PSV2 – 2Helmond Sport

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.