LaLiga 2026/27

Valencia - FC Barcelona opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 4
| 6 sep 2026-16:15
Valencia
g g g v v
0 : 5
Eindstand
FC Barcelona
w v w w w
Lamine Yamal
6'
Fermin
22'
Raphinha
50'
Pedri
79'
Lamine Yamal
84'
6'
Doelpunt
Lamine Yamal (Assistent: Fermin)
22'
Doelpunt
Fermin (Assistent: A. Gordon)
50'
Doelpunt
Raphinha (Assistent: Fermin)
79'
Doelpunt
Pedri (Assistent: Dani Olmo)
84'
Doelpunt
45'
+2
Gele kaart
47'
Gele kaart
65'
Gele kaart
81'
1e helft
45' 15' 30'
2'
 
2de helft
90' 60' 75'
Valencia
G G G V V
La Liga
30 aug 2026
- 19:30
Deportivo La Coruña
3 1
Valencia
La Liga
25 aug 2026
- 21:00
Valencia
0 1
Real Betis
La Liga
22 aug 2026
- 19:30
Valencia
0 0
Celta Vigo
La Liga
4 jun 2023
- 21:00
Real Betis
1 1
Valencia
La Liga
28 mei 2023
- 19:00
Valencia
2 2
Espanyol
FC Barcelona
W V W W W
La Liga
31 aug 2026
- 21:30
FC Barcelona
5 2
Rayo Vallecano
La Liga
27 aug 2026
- 21:00
FC Barcelona
2 0
Athletic Club
La Liga
23 aug 2026
- 21:30
Elche
0 5
FC Barcelona
La Liga
4 jun 2023
- 21:00
Celta Vigo
2 1
FC Barcelona
La Liga
28 mei 2023
- 19:00
FC Barcelona
3 0
Mallorca
Opstelling
Valencia
1
Keeper
24
Verdediger
54'
4
Verdediger
62'
18
Verdediger
54'
21
Verdediger
54'
27
Middenvelder
76'
23
Middenvelder
15
Middenvelder
8
Aanvaller
62'
7
Middenvelder
Wissels
25
Keeper
5
Verdediger
54'
14
Verdediger
54'
36
Verdediger
62'
10
Middenvelder
54'
39
Middenvelder
62'
38
Middenvelder
19
Aanvaller
9
Aanvaller
76'
37
Aanvaller
Trainer
FC Barcelona
1
Keeper
24
Verdediger
29'
5
Verdediger
45'62'
18
Verdediger
12
Verdediger
7
Middenvelder
22'65'75'
16
Middenvelder
47'62'
8
Middenvelder
79'81'
10
Aanvaller
6'84'
11
Aanvaller
50'
17
Aanvaller
62'
Wissels
13
Keeper
25
Keeper
23
Verdediger
29'
2
Verdediger
15
Verdediger
62'
3
Verdediger
6
Middenvelder
22
Middenvelder
62'
20
Middenvelder
75'
9
Aanvaller
81'
29
Aanvaller
14
Aanvaller
62'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 20 oktober 2026 om 05:04 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Valencia

Valencia 5-4-1

1S. Dimitrievski
21Jesús Vázquez
18Pepelu
4M. Diakhaby
22Arnau Martínez
24Pablo Maffeo
8Javi Guerra
15A. Dieng
23F. Ugrinic
27D. Otorbi
7A. Groeneveld
Wisselspelers
25K. van Oevelen
5César Tárrega
14Gayà
36I. Cordoba
33A. Mayol
10H. Elliott
31R. Gamon
39R. Sato
38J. Dura
19Dani Raba
9Hugo Duro
37A. Blazquez

Basiself FC Barcelona

FC Barcelona 4-3-3

1Joan García
12X. Espart
18G. Martin
5P. Cubarsi
24Eric García
8Pedri
16Rodri
7Fermin
17A. Gordon
11Raphinha
10Lamine Yamal
Wisselspelers
13Wojciech Szczęsny
25D. Livaković
23J. Koundé
2João Cancelo
15A. Christensen
3Álex Baldé
6Gavi
22M. Bernal
20Dani Olmo
9Gabriel Jesus
29H. Abdelkarim
14K. Adeyemi

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 2

StatistiekValenciaFC Barcelona
Schoten325
Schoten op doel210
Balbezit27%73%
Hoekschoppen14

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Valencia logoValencia

DatumWedstrijdUitslag
30 aug 2026Deportivo La Coruña – Valencia3 – 1
25 aug 2026Valencia – Real Betis0 – 1
22 aug 2026Valencia – Celta Vigo0 – 0

FC Barcelona logoFC Barcelona

DatumWedstrijdUitslag
31 aug 2026FC Barcelona – Rayo Vallecano5 – 2
27 aug 2026FC Barcelona – Athletic Club2 – 0
23 aug 2026Elche – FC Barcelona0 – 5

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
5 mrt 2023FC Barcelona1 – 0Valencia
29 okt 2022Valencia0 – 1FC Barcelona
20 feb 2022Valencia1 – 4FC Barcelona
17 okt 2021FC Barcelona3 – 1Valencia
2 mei 2021Valencia2 – 3FC Barcelona

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Valencia
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28Vicent AbrilKeeper——————
1S. DimitrievskiKeeper3290010
13Cristian RiveroKeeper2800000
3CopeteVerdediger——————
36I. CordobaVerdediger2030000
12J. de HaasVerdediger2650120
4M. DiakhabyVerdediger2950020
40Joel FontanetVerdediger——————
14GayàVerdediger3170010
41M. NavarroVerdediger2200000
29A. PanachVerdediger2000000
26Rubo IranzoVerdediger——————
5César TárregaVerdediger2460010
21Jesús VázquezVerdediger2370000
10André AlmeidaMiddenvelder2600000
15A. DiengMiddenvelder2960000
8Javi GuerraAanvaller2390210
38M. MartinezMiddenvelder——————
18PepeluVerdediger2890020
2G. RodríguezMiddenvelder3260020
39R. SatoMiddenvelder2050020
23F. UgrinicMiddenvelder2790000
37A. BlazquezAanvaller2010000
7A. GroeneveldMiddenvelder2990000
9Hugo DuroAanvaller2690100
16Diego LópezAanvaller——————
27D. OtorbiMiddenvelder1981000
19Dani RabaAanvaller3031020
11Luis RiojaAanvaller3351000
6U. SadiqAanvaller2931000
24Pablo MaffeoVerdediger2980020
38J. DuraMiddenvelder1800000
25K. van OevelenKeeper2300000
10H. ElliottMiddenvelder2350000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FC Barcelona
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1E. AllerKeeper—00000
1Joan GarcíaKeeper25100000
25D. LivakovićKeeper3110000
35I. RodriguezKeeper—00000
13Wojciech SzczęsnyKeeper3610000
3Álex BaldéVerdediger2310000
2João CanceloVerdediger3282110
15A. ChristensenVerdediger3070100
5P. CubarsiVerdediger1980210
12X. EspartVerdediger—71210
24Eric GarcíaVerdediger2591000
23J. KoundéVerdediger2781100
18G. MartinVerdediger2490010
33J. PesquerVerdediger—00000
22M. BernalMiddenvelder19100200
35M. CatovicMiddenvelder——————
4B. FarinasMiddenvelder—00000
7FerminMiddenvelder23105330
6GaviMiddenvelder2260000
16O. GorenMiddenvelder——————
20Dani OlmoMiddenvelder28111420
8PedriMiddenvelder23111200
16RodriMiddenvelder30101010
18E. TunkaraMiddenvelder——————
21F. de JongMiddenvelder—00000
29H. AbdelkarimAanvaller—20000
14K. AdeyemiAanvaller24114210
19R. BardghjiAanvaller——————
74J. BisiwuAanvaller——————
9Gabriel JesusAanvaller2974000
17A. GordonAanvaller25102400
10Lamine YamalAanvaller191191020
11RaphinhaAanvaller29914300

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.