LaLiga 2026/27

Elche - FC Barcelona opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 2
| 23 aug 2026-21:30
Elche
g g w g g
0 : 5
Eindstand
FC Barcelona
w v v w v
Raphinha
14'
K. Adeyemi
45'
Raphinha
67'
Fermin
71'
Fermin
79'
14'
Doelpunt (uit strafschop)
45'
Doelpunt
K. Adeyemi (Assistent: Raphinha)
67'
Doelpunt
Raphinha (Assistent: A. Gordon)
71'
Doelpunt
Fermin (Assistent: A. Gordon)
79'
Doelpunt
Fermin (Assistent: X. Espart)
Gele kaart
33'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
4'
Elche
G G W G G
La Liga
17 aug 2026
- 21:00
Deportivo La Coruña
1 1
Elche
La Liga
4 jun 2023
- 21:00
Elche
1 1
Cadiz
La Liga
28 mei 2023
- 19:00
Athletic Club
0 1
Elche
La Liga
24 mei 2023
- 19:30
Elche
1 1
Sevilla FC
La Liga
20 mei 2023
- 18:30
Getafe
1 1
Elche
FC Barcelona
W V V W V
La Liga
4 jun 2023
- 21:00
Celta Vigo
2 1
FC Barcelona
La Liga
28 mei 2023
- 19:00
FC Barcelona
3 0
Mallorca
La Liga
23 mei 2023
- 22:00
Valladolid
3 1
FC Barcelona
La Liga
20 mei 2023
- 21:00
FC Barcelona
1 2
Real Sociedad
La Liga
14 mei 2023
- 21:00
Espanyol
2 4
FC Barcelona
Opstelling
Elche
1
Keeper
2
Verdediger
22
Verdediger
5
Middenvelder
81'
23
Verdediger
11
Aanvaller
20
Aanvaller
64'
12
Middenvelder
8
Middenvelder
64'
29
Aanvaller
33'64'
14
Aanvaller
69'
Wissels
43
Keeper
26
Verdediger
6
Verdediger
81'
19
Middenvelder
16
Middenvelder
64'
47
Middenvelder
10
Middenvelder
64'
9
Aanvaller
69'
17
Aanvaller
21
Aanvaller
64'
30
Aanvaller
Trainer
FC Barcelona
1
Keeper
24
Verdediger
15
Verdediger
18
Verdediger
36
Verdediger
22
Middenvelder
80'
6
Middenvelder
45'
10
Aanvaller
65'
7
Middenvelder
71'79'
14
Aanvaller
45'65'
11
Aanvaller
14'67'80'
Wissels
13
Keeper
31
Keeper
23
Verdediger
80'
2
Verdediger
80'
5
Verdediger
33
Verdediger
8
Middenvelder
45'
28
Middenvelder
20
Middenvelder
65'
17
Aanvaller
65'
29
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 15:08 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Elche

Elche 5-4-1

1M. Dituro
11Germán Valera
23Víctor Chust
5F. Redondo Solari
22D. Affengruber
2Buba Sangare
29A. Houary
8M. Aguado
12Gonzalo Villar
20Tete Morente
14Fer Niño
Wisselspelers
43Alejandro Iturbe
26M. Barzic
6Bigas
19G. Diangana
16M. Neto
47J. Morcillo
10Facundo Buonanotte
9E. Ponce
17Josán Fernández
21L. Cepeda
36U. Konare
30A. Padilla

Basiself FC Barcelona

FC Barcelona 4-2-3-1

1Joan García
36X. Espart
18G. Martin
15A. Christensen
24Eric García
6Gavi
22M. Bernal
14K. Adeyemi
7Fermin
10Lamine Yamal
11Raphinha
Wisselspelers
13Wojciech Szczęsny
31E. Aller
23J. Koundé
26A. Cortes
2João Cancelo
5P. Cubarsi
33J. Pesquer
8Pedri
28B. Farinas
20Dani Olmo
17A. Gordon
29H. Abdelkarim

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 2

StatistiekElcheFC Barcelona
Schoten711
Schoten op doel27
Balbezit46%54%
Hoekschoppen31

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Elche logoElche

DatumWedstrijdUitslag
17 aug 2026Deportivo La Coruña – Elche1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
1 apr 2023Elche0 – 4FC Barcelona
17 sep 2022FC Barcelona3 – 0Elche
6 mrt 2022Elche1 – 2FC Barcelona
18 dec 2021FC Barcelona3 – 2Elche
24 feb 2021FC Barcelona3 – 0Elche

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Elche
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
40O. BoschKeeper——————
1M. DituroKeeper3980000
13Alejandro IturbeKeeper2300000
13Alejandro RamosKeeper——————
Diego SanchezKeeper——————
26M. BarzicVerdediger2210000
6BigasVerdediger3640000
2Buba SangareVerdediger1971000
23Víctor ChustVerdediger2680100
31David DelgadoVerdediger——————
4Bambo DiabyVerdediger——————
26K. LomónacoVerdediger—00000
A. MirallesVerdediger——————
3R. RevivoVerdediger2350200
22Rubén SáezVerdediger2540010
8M. AguadoMiddenvelder2651010
10Facundo BuonanotteMiddenvelder2151010
19G. DianganaMiddenvelder2800000
43Alex HerraizMiddenvelder——————
18T. LemarMiddenvelder3051010
47J. MorcilloMiddenvelder—60000
16M. NetoMiddenvelder2350000
5F. Redondo SolariMiddenvelder2350011
12Gonzalo VillarMiddenvelder2880120
21L. CepedaAanvaller2380220
29A. HouaryAanvaller2130010
17Josán FernándezAanvaller3630110
14Fer NiñoAanvaller2585020
24A. OsorioAanvaller2451010
30A. PadillaAanvaller2010000
46J. PieraAanvaller——————
9E. PonceAanvaller2930000
38Álex SánchezAanvaller——————
7Yago AlonsoAanvaller——————
20Tete MorenteAanvaller2980310
11Germán ValeraAanvaller2481010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FC Barcelona
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1E. AllerKeeper—00000
1Joan GarcíaKeeper2590000
25D. LivakovićKeeper3110000
35I. RodriguezKeeper—00000
13Wojciech SzczęsnyKeeper3610000
3Álex BaldéVerdediger2210000
2João CanceloVerdediger3282110
15A. ChristensenVerdediger3070100
5P. CubarsiVerdediger1970010
12X. EspartVerdediger—61210
24Eric GarcíaVerdediger2580000
23J. KoundéVerdediger2771000
18G. MartinVerdediger2480010
33J. PesquerVerdediger—00000
22M. BernalMiddenvelder19100200
35M. CatovicMiddenvelder——————
4B. FarinasMiddenvelder—00000
7FerminMiddenvelder2395220
6GaviMiddenvelder2250000
16O. GorenMiddenvelder——————
20Dani OlmoMiddenvelder28100420
8PedriMiddenvelder23101200
16RodriMiddenvelder3090010
18E. TunkaraMiddenvelder——————
21F. de JongMiddenvelder——————
29H. AbdelkarimAanvaller—20000
14K. AdeyemiAanvaller24104210
19R. BardghjiAanvaller——————
74J. BisiwuAanvaller——————
9Gabriel JesusAanvaller2963000
17A. GordonAanvaller2592400
10Lamine YamalAanvaller19108910
11RaphinhaAanvaller29814300

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.