Premier League 2026-2027

Tottenham - Newcastle opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 2
| 29 aug 2026-18:30
Tottenham
w v v w v
0 : 2
Eindstand
Newcastle
g w g g g
Anthony Elanga
62'
Y. Wissa
72'
62'
Doelpunt
72'
Doelpunt
Gele kaart
3'
13'
Gele kaart
79'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
Tottenham
W V V W V
Premier League
22 aug 2026
- 18:30
Brentford
3 0
Tottenham
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Leeds
1 4
Tottenham
Premier League
20 mei 2023
- 13:30
Tottenham
1 3
Brentford
Premier League
13 mei 2023
- 16:00
Aston Villa
2 1
Tottenham
Premier League
6 mei 2023
- 16:00
Tottenham
1 0
Crystal Palace
Newcastle
G W G G G
Premier League
23 aug 2026
- 17:30
Newcastle
2 2
Liverpool
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Chelsea
1 1
Newcastle
Premier League
22 mei 2023
- 21:00
Newcastle
0 0
Leicester
Premier League
18 mei 2023
- 20:30
Newcastle
4 1
Brighton
Premier League
13 mei 2023
- 13:30
Leeds
2 2
Newcastle
Opstelling
Tottenham
31
Keeper
14
Verdediger
68'
6
Verdediger
37
Verdediger
3'
3
Verdediger
68'
30
Middenvelder
16
Middenvelder
75'
23
Verdediger
18
Middenvelder
11
Aanvaller
68'
22
Aanvaller
Wissels
39
Keeper
33
Verdediger
5
Verdediger
13
Verdediger
68'
20
Middenvelder
68'
8
Middenvelder
15
Middenvelder
47
Aanvaller
68'
19
Aanvaller
75'
Trainer
Newcastle
21
Keeper
37
Verdediger
12
Verdediger
4
Verdediger
79'
3
Verdediger
6
Middenvelder
13'71'
67
Middenvelder
19
Aanvaller
62'82'
28
Middenvelder
71'
11
Aanvaller
90'
9
Aanvaller
72'82'
Wissels
24
Keeper
5
Verdediger
41
Middenvelder
82'
8
Middenvelder
17
Middenvelder
90'
14
Middenvelder
71'
23
Middenvelder
82'
27
Aanvaller
71'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 21 oktober 2026 om 07:23 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Tottenham

Tottenham 4-2-3-1

31A. Kinsky
3A. Robertson
37M. van de Ven
6Jan Paul van Hecke
14A. Gray
16Sandro Tonali
30Rodrigo Bentancur
11M. Tel
18Mateus Fernandes
23Pedro Porro
22Omar Marmoush
Wisselspelers
39M. Dúbravka
33B. Davies
5M. Senesi
13Iyenoma Udogie
20M. Kudus
8C. Gallagher
15L. Bergvall
47M. Moore
19D. Solanke

Basiself Newcastle

Newcastle 4-2-3-1

21L. Horníček
3L. Hall
4S. Botman
12Malick Thiaw
37A. Dedic
67Lewis Miley
6Nico González
11H. Barnes
28J. Willock
19Anthony Elanga
9Y. Wissa
Wisselspelers
24E. Jaouen
51L. Shahar
5F. Schär
41J. Ramsey
8A. Bamba
17B. Toure
14S. Steur
23J. Murphy
27Nick Woltemade

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekTottenhamNewcastle
Schoten1711
Schoten op doel62
Balbezit58%42%
Hoekschoppen97

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Tottenham logoTottenham

DatumWedstrijdUitslag
22 aug 2026Brentford – Tottenham3 – 0

Newcastle logoNewcastle

DatumWedstrijdUitslag
23 aug 2026Newcastle – Liverpool2 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
23 apr 2023Newcastle6 – 1Tottenham
23 okt 2022Tottenham1 – 2Newcastle
3 apr 2022Tottenham5 – 1Newcastle
17 okt 2021Newcastle2 – 3Tottenham
4 apr 2021Newcastle2 – 2Tottenham

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Tottenham
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
40B. AustinKeeper——————
39M. DúbravkaKeeper3700000
31A. KinskyKeeper2370000
4T. AdarabioyoVerdediger2920000
33B. DaviesVerdediger3311000
14A. GrayVerdediger2060010
4M. HardyVerdediger——————
23Pedro PorroVerdediger2730000
3A. RobertsonVerdediger3260200
5Marcos SenesiVerdediger2920000
13Iyenoma UdogieVerdediger2340010
6Jan Paul van HeckeVerdediger2671020
37M. van de VenVerdediger2560010
30Rodrigo BentancurMiddenvelder2960001
15L. BergvallMiddenvelder2040000
18Mateus FernandesMiddenvelder2270010
8C. GallagherMiddenvelder2651020
6T. HallMiddenvelder——————
9T. HallMiddenvelder——————
20Kudus MohammedMiddenvelder2660200
6Rio KyerematenMiddenvelder——————
10J. MaddisonMiddenvelder2951000
7X. SimonsMiddenvelder23—————
16Sandro TonaliMiddenvelder2670100
22Omar MarmoushAanvaller2761000
27Mykhaylo MudrykAanvaller2510000
9RicharlisonAanvaller2910000
19D. SolankeAanvaller2971110
17SávioAanvaller2240000
11M. TelAanvaller2150000
10L. Williams-BarnettAanvaller1800000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Newcastle
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
29M. GillespieKeeper——————
1Aidan HarrisKeeper——————
21L. HorníčekKeeper2470010
24E. JaouenKeeper2000000
1N. PopeKeeper3400000
4S. BotmanVerdediger2671020
33D. BurnVerdediger—20000
37A. DedicVerdediger2450100
3L. HallVerdediger2271100
2Valentino LivramentoVerdediger2320010
5F. SchärVerdediger3420000
12Malick ThiawVerdediger2570010
8A. BambaMiddenvelder2030000
7JoelintonMiddenvelder—20020
67Lewis MileyMiddenvelder2070010
76M. MileyMiddenvelder—00000
23J. MurphyMiddenvelder3160030
6Nico GonzálezMiddenvelder2450120
16Park Seung-SooMiddenvelder——————
48M. PivasMiddenvelder2100000
41J. RamseyMiddenvelder2531010
14S. SteurMiddenvelder1850000
17B. ToureMiddenvelder2051000
28J. WillockMiddenvelder2772000
11H. BarnesAanvaller2871200
19Anthony ElangaAanvaller2432010
20M. Fernandez-PardoAanvaller2150000
77M. MillsAanvaller—00000
10William OsulaAanvaller2330110
49V. SaliaAanvaller1900000
11T. SanusiAanvaller——————
44K. ThompsonAanvaller—00000
9Y. WissaAanvaller3071130

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.