Premier League 2026-2027

Newcastle - Liverpool opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 1
| 23 aug 2026-17:30
Newcastle
v g w g g
2 : 2
Eindstand
Liverpool
w w w g g
Anthony Elanga
5'
J. Willock
57'
C. Gakpo
55'
D. Szoboszlai
90'
Doelpunt
5'
55'
Doelpunt
Doelpunt
J. Willock (Assistent: Y. Wissa)
57'
90'
Doelpunt (uit strafschop)
Gele kaart
25'
30'
30'
Gele kaart
Gele kaart
34'
Gele kaart
64'
Gele kaart
79'
90'
Gele kaart
Gele kaart
90'
+3
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
10'
Newcastle
V G W G G
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Chelsea
1 1
Newcastle
Premier League
22 mei 2023
- 21:00
Newcastle
0 0
Leicester
Premier League
18 mei 2023
- 20:30
Newcastle
4 1
Brighton
Premier League
13 mei 2023
- 13:30
Leeds
2 2
Newcastle
Premier League
7 mei 2023
- 17:30
Newcastle
0 2
Arsenal
Liverpool
W W W G G
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Southampton
4 4
Liverpool
Premier League
20 mei 2023
- 16:00
Liverpool
1 1
Aston Villa
Premier League
15 mei 2023
- 21:00
Leicester
0 3
Liverpool
Premier League
6 mei 2023
- 18:30
Liverpool
1 0
Brentford
Premier League
3 mei 2023
- 21:00
Liverpool
1 0
Fulham
Opstelling
Newcastle
21
Keeper
90'
37
Verdediger
12
Verdediger
4
Verdediger
3
Verdediger
14
Middenvelder
56'
67
Middenvelder
34'76'
19
Aanvaller
5'76'
9
Aanvaller
25'90'
11
Aanvaller
10
Aanvaller
56'
Wissels
24
Keeper
5
Verdediger
90'
28
Middenvelder
56'57'
41
Middenvelder
56'64'
8
Middenvelder
76'
17
Middenvelder
23
Middenvelder
76'79'
27
Aanvaller
Trainer
Liverpool
1
Keeper
30
Middenvelder
30'
5
Verdediger
70'
4
Verdediger
90'
6
Verdediger
30'
8
Middenvelder
90'
38
Middenvelder
78'
73
Aanvaller
63'
7
Middenvelder
63'
18
Aanvaller
55'
9
Aanvaller
Wissels
25
Keeper
21
Verdediger
33
Verdediger
70'
10
Middenvelder
63'
3
Middenvelder
53
Middenvelder
42
Middenvelder
67
Aanvaller
78'
23
Aanvaller
63'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 10:14 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Newcastle

Newcastle 4-2-3-1

21L. Horníček
3L. Hall
4S. Botman
12Malick Thiaw
37A. Dedic
67Lewis Miley
14S. Steur
11H. Barnes
9Y. Wissa
19Anthony Elanga
10William Osula
Wisselspelers
24E. Jaouen
51L. Shahar
5F. Schär
28J. Willock
41J. Ramsey
8A. Bamba
17B. Toure
23J. Murphy
27Nick Woltemade

Basiself Liverpool

Liverpool 4-2-3-1

1Alisson
6M. Kerkez
4V. van Dijk
5Jérémy Jacquet
30Jeremie Frimpong
38R. Gravenberch
8D. Szoboszlai
18C. Gakpo
7Florian Wirtz
73R. Ngumoha
9A. Isak
Wisselspelers
25G. Mamardashvili
21K. Tsimikas
33R. Araújo
10A. Mac Allister
3Wataru Endo
53J. McConnell
42T. Nyoni
67L. Koumas
23V. Munoz

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 0

StatistiekNewcastleLiverpool
Schoten1327
Schoten op doel47
Balbezit39%61%
Hoekschoppen26

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 feb 2023Newcastle0 – 2Liverpool
31 aug 2022Liverpool2 – 1Newcastle
30 apr 2022Newcastle0 – 1Liverpool
16 dec 2021Liverpool3 – 1Newcastle
24 apr 2021Liverpool1 – 1Newcastle

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Newcastle
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
29M. GillespieKeeper——————
1Aidan HarrisKeeper——————
21L. HorníčekKeeper2460010
24E. JaouenKeeper2000000
1N. PopeKeeper3400000
4S. BotmanVerdediger2661010
33D. BurnVerdediger—10000
37A. DedicVerdediger2450100
3L. HallVerdediger2261100
2Valentino LivramentoVerdediger2320010
5F. SchärVerdediger3420000
12Malick ThiawVerdediger2560000
8A. BambaMiddenvelder2030000
7JoelintonMiddenvelder—10010
67Lewis MileyMiddenvelder2060010
76M. MileyMiddenvelder—00000
23J. MurphyMiddenvelder3160030
6Nico GonzálezMiddenvelder2440110
16Park Seung-SooMiddenvelder——————
48M. PivasMiddenvelder2100000
41J. RamseyMiddenvelder2531010
14S. SteurMiddenvelder1850000
17B. ToureMiddenvelder2041000
28J. WillockMiddenvelder2762000
11H. BarnesAanvaller2861200
19Anthony ElangaAanvaller2432010
20M. Fernandez-PardoAanvaller2140000
77M. MillsAanvaller—00000
10William OsulaAanvaller2320100
49V. SaliaAanvaller1900000
11T. SanusiAanvaller——————
44K. ThompsonAanvaller—00000
9Y. WissaAanvaller3061120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Liverpool
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1AlissonKeeper3480010
95H. DaviesKeeper——————
25G. MamardashviliKeeper2600000
28F. WoodmanKeeper2900000
33R. AraújoVerdediger2781120
44L. ChambersVerdediger2210000
2J. GomezVerdediger2920000
5Jérémy JacquetVerdediger2180010
6M. KerkezVerdediger2270020
75T. NdiayeVerdediger——————
21K. TsimikasVerdediger3040200
4V. van DijkVerdediger3580020
3Wataru EndoMiddenvelder3300000
30Jeremie FrimpongMiddenvelder2561210
38R. GravenberchMiddenvelder2480111
10A. Mac AllisterMiddenvelder2781020
53J. McConnellMiddenvelder2200000
42T. NyoniMiddenvelder1950000
8D. SzoboszlaiMiddenvelder2562010
7Florian WirtzMiddenvelder2380210
40Joshua AbeAanvaller——————
29B. BarcolaAanvaller2463000
14Federico ChiesaAanvaller—10000
76J. DannsAanvaller2000000
22Hugo EkitikeAanvaller——————
18Cody GakpoAanvaller2751300
9A. IsakAanvaller2764110
67L. KoumasAanvaller2161100
23V. MunozAanvaller2381010
73R. NgumohaAanvaller1860000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.