Bundesliga 2026-2027

RB Leipzig - FSV Mainz 05 opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 12
| 5 dec 2026-15:30
RB Leipzig
v w w v v
- : -
FSV Mainz 05
w v w v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 02:48 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling RB Leipzig

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Real Madrid

RB Leipzig 4-2-3-1

26M. Vandevoordt
22D. Raum
23Castello Lukeba
4Willi Orbán
17Ridle Baku
21N. El Aynaoui
13N. Seiwald
7A. Nusa
28Christopher Nkunku
10Brajan Gruda
40Romulo Cardoso
Wisselspelers
14Christoph Baumgartner
3Maxime Estève
35M. Finkgrafe
27T. Gomis
39Benjamin Henrichs
16Lukas Klostermann
2A. Kone
30A. Maksimovic
1Ørjan Nyland
20Rocco Reitz
11J. Bakayoko
6E. Banzuzi

Eerdere opstelling FSV Mainz 05

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen FC Schalke 04

FSV Mainz 05 3-5-2

1Alexander Schwolow
48K. Potulski
4Stefan Posch
21Danny da Costa
2Phillipp Mwene
7Lee Jae-Sung
6K. Sano
10Nadiem Amiri
19A. Caci
9P. Tietz
23Sheraldo Becker
Wisselspelers
3F. Gruber
17B. Hollerbach
40M. Kinzig
11R. Konigsdorffer
15L. Maloney
5Eric Martel
47R. Nakuzola
8Paul Nebel
30S. Widmer

Odds voor RB Leipzig - FSV Mainz 05

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
RB Leipzig
FSV Mainz 05

Recente uitslagen

RB Leipzig logoRB Leipzig

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Bayern München – RB Leipzig6 – 1
13 okt 2026RB Leipzig – PSV1 – 0
10 okt 2026RB Leipzig – Eintracht Frankfurt6 – 0
20 sep 2026Bayer Leverkusen – RB Leipzig2 – 0
13 sep 2026RB Leipzig – Hamburger SV5 – 0

FSV Mainz 05 logoFSV Mainz 05

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026FC Schalke 04 – FSV Mainz 050 – 1
10 okt 2026FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen3 – 4
19 sep 2026Borussia Monchengladbach – FSV Mainz 053 – 4
12 sep 2026FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt1 – 3
6 sep 2026Hamburger SV – FSV Mainz 050 – 5

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
1 apr 2023RB Leipzig0 – 3FSV Mainz 05
8 okt 2022FSV Mainz 051 – 1RB Leipzig
8 jan 2022RB Leipzig4 – 1FSV Mainz 05
15 aug 2021FSV Mainz 051 – 0RB Leipzig
23 jan 2021FSV Mainz 053 – 2RB Leipzig

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers RB Leipzig
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Ørjan NylandKeeper3600000
26M. VandevoordtKeeper2490000
25L. ZingerleKeeper3200000
3Maxime EstèveVerdediger2430000
35M. FinkgrafeVerdediger2230000
39Benjamin HenrichsVerdediger2960110
16Lukas KlostermannVerdediger3020000
2A. KoneVerdediger2100000
23Castello LukebaVerdediger2370010
6W. NganaVerdediger——————
4Willi OrbánVerdediger3391010
22D. RaumVerdediger2890000
48L. VoufackVerdediger——————
17Ridle BakuMiddenvelder2882000
14Christoph BaumgartnerMiddenvelder—10100
21N. El AynaouiMiddenvelder2580120
37B. KaltefleiterMiddenvelder——————
30A. MaksimovicMiddenvelder1962100
8A. OuedraogoMiddenvelder2020000
20Rocco ReitzMiddenvelder2451010
13N. SeiwaldMiddenvelder2580000
11J. BakayokoAanvaller2320000
6E. BanzuziAanvaller2181210
27T. GomisAanvaller2093200
10Brajan GrudaAanvaller2271100
9Marc GuiuAanvaller2020000
45S. KonateAanvaller—20000
28Christopher NkunkuAanvaller2894210
7A. NusaAanvaller2193330
40Romulo CardosoAanvaller2461000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FSV Mainz 05
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
35Louis BabatzKeeper——————
42Luke GauerKeeper——————
40M. KinzigKeeper2200000
1Alexander SchwolowKeeper3440010
27Robin ZentnerKeeper3120000
16S. BellVerdediger3500000
19A. CaciVerdediger2962210
3F. GruberVerdediger2450000
15L. MaloneyVerdediger2740000
2Phillipp MweneVerdediger3261130
4Stefan PoschVerdediger2950010
48K. PotulskiVerdediger1960010
30S. WidmerVerdediger3320000
21Danny da CostaVerdediger3361000
10Nadiem AmiriMiddenvelder2960110
34D. ImafidonMiddenvelder——————
24S. KawasakiMiddenvelder2500000
31Dominik KohrMiddenvelder3210000
7Lee Jae-SungMiddenvelder3460110
5Eric MartelMiddenvelder2431000
8Paul NebelMiddenvelder—10000
20O. RuoppiMiddenvelder2030100
6K. SanoMiddenvelder2560210
2P. SchulzMiddenvelder——————
17T. YamazakiMiddenvelder——————
23Sheraldo BeckerAanvaller3162320
A. HaidaraAanvaller——————
17B. HollerbachAanvaller2521000
11R. KonigsdorfferAanvaller2561010
36F. Moreno FellAanvaller——————
9P. TietzAanvaller2965010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je RB Leipzig - FSV Mainz 05 live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.