Bundesliga 2026-2027

Union Berlin - RB Leipzig opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 10
| 21 nov 2026-15:30
Union Berlin
v v v w g
- : -
RB Leipzig
v w w v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 12:39 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Union Berlin

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen Borussia Dortmund

Union Berlin 4-2-3-1

1Frederik Rønnow
15T. Rothe
2Felix Uduokhai
4Zeno Van Den Bosch
19Janik Haberer
13A. Schäfer
20M. Aebischer
30K. Imeri
11Woo-Yeong Jeong
8Rani Khedira
21T. Skarke
Wisselspelers
49L. Guther
6A. Kemlein
17D. Köhn
29E. Latte Lath
32M. Gray
27M. Ljubicic
14L. Querfeld
31M. Raab
28Christopher Trimmel

Eerdere opstelling RB Leipzig

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Real Madrid

RB Leipzig 4-2-3-1

26M. Vandevoordt
22D. Raum
23Castello Lukeba
4Willi Orbán
17Ridle Baku
21N. El Aynaoui
13N. Seiwald
7A. Nusa
28Christopher Nkunku
10Brajan Gruda
40Romulo Cardoso
Wisselspelers
14Christoph Baumgartner
3Maxime Estève
35M. Finkgrafe
27T. Gomis
39Benjamin Henrichs
16Lukas Klostermann
2A. Kone
30A. Maksimovic
1Ørjan Nyland
20Rocco Reitz
11J. Bakayoko
6E. Banzuzi

Odds voor Union Berlin - RB Leipzig

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Union Berlin
RB Leipzig

Recente uitslagen

Union Berlin logoUnion Berlin

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Union Berlin – Borussia Dortmund0 – 0
10 okt 2026Union Berlin – SV Elversberg1 – 0
18 sep 2026Bayern München – Union Berlin7 – 0
11 sep 2026Union Berlin – FC Schalke 041 – 3
5 sep 2026Bayer Leverkusen – Union Berlin4 – 0

RB Leipzig logoRB Leipzig

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Real Madrid – RB Leipzig4 – 1
17 okt 2026Bayern München – RB Leipzig6 – 1
13 okt 2026RB Leipzig – PSV1 – 0
10 okt 2026RB Leipzig – Eintracht Frankfurt6 – 0
20 sep 2026Bayer Leverkusen – RB Leipzig2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
11 feb 2023RB Leipzig1 – 2Union Berlin
20 aug 2022Union Berlin2 – 1RB Leipzig
23 apr 2022RB Leipzig1 – 2Union Berlin
3 dec 2021Union Berlin2 – 1RB Leipzig
22 mei 2021Union Berlin2 – 1RB Leipzig

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Union Berlin
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
F. GagzowKeeper——————
25C. KlausKeeper3200000
31M. RaabKeeper2710000
1Frederik RønnowKeeper3450000
S. BarryVerdediger——————
5Marvin FriedrichVerdediger——————
18J. JuranovićVerdediger3130200
17Derrick KöhnVerdediger2720000
3Andrik MarkgrafVerdediger——————
34S. N'SokiVerdediger——————
14L. QuerfeldVerdediger2231100
15T. RotheVerdediger2160110
28Christopher TrimmelVerdediger3940000
2Felix UduokhaiVerdediger2950030
20M. AebischerMiddenvelder2960010
6M. EtobeMiddenvelder——————
19Janik HabererMiddenvelder3260020
30K. ImeriMiddenvelder2620000
11Woo-Yeong JeongMiddenvelder2760000
19T. KannegieserMiddenvelder——————
6A. KemleinMiddenvelder2260010
8Rani KhediraMiddenvelder3260010
87D. KreilachMiddenvelder——————
13A. SchäferMiddenvelder2760000
4Zeno Van Den BoschMiddenvelder2350020
L. VulinMiddenvelder——————
M. WitschelMiddenvelder——————
9L. BurcuAanvaller2251010
7O. BurkeAanvaller—10000
O. EngelAanvaller——————
38Julien FriedrichAanvaller——————
32M. GrayAanvaller—10000
49L. GutherAanvaller1610000
23A. IlićAanvaller——————
29E. Latte LathAanvaller2751000
27M. LjubicicAanvaller2430010
L. PepinskiAanvaller——————
21T. SkarkeAanvaller3062020
24Robert SkovAanvaller3010000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers RB Leipzig
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Ørjan NylandKeeper3600000
26M. VandevoordtKeeper2490000
25L. ZingerleKeeper3200000
3Maxime EstèveVerdediger2430000
35M. FinkgrafeVerdediger2230000
39Benjamin HenrichsVerdediger2960110
16Lukas KlostermannVerdediger3020000
2A. KoneVerdediger2100000
23Castello LukebaVerdediger2370010
6W. NganaVerdediger——————
4Willi OrbánVerdediger3391010
22D. RaumVerdediger2890000
48L. VoufackVerdediger——————
17Ridle BakuMiddenvelder2882000
14Christoph BaumgartnerMiddenvelder—10100
21N. El AynaouiMiddenvelder2580120
37B. KaltefleiterMiddenvelder——————
30A. MaksimovicMiddenvelder1962100
8A. OuedraogoMiddenvelder2020000
20Rocco ReitzMiddenvelder2451010
13N. SeiwaldMiddenvelder2580000
11J. BakayokoAanvaller2320000
6E. BanzuziAanvaller2181210
27T. GomisAanvaller2093200
10Brajan GrudaAanvaller2271100
9Marc GuiuAanvaller2020000
45S. KonateAanvaller—20000
28Christopher NkunkuAanvaller2894210
7A. NusaAanvaller2193330
40Romulo CardosoAanvaller2461000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Union Berlin - RB Leipzig live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.