Bundesliga 2026-2027

SV Elversberg - FSV Mainz 05 opstellingen

| 30 okt 2026-20:30
SV Elversberg
v g v w v
- : -
FSV Mainz 05
v w v w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 21:10 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling SV Elversberg

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen RB Leipzig

SV Elversberg 4-2-3-1

20Nicolas Kristof
21L. Günther
31Maximilian Rohr
19L. Pinckert
30J. Gyamerah
8Ł. Poręba
43F. Keidel
7M. Krattenmacher
17J. Schmahl
25Lukas Petkov
42D. Mokwa Ntusu
Wisselspelers
15R. Adam
28T. Boss
39C. Campbell
6A. Conde
9N. Futkeu
3F. Le Joncour
2N. Mickelson
40F. Onyeka
26L. Sirch

Eerdere opstelling FSV Mainz 05

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Werder Bremen

FSV Mainz 05 3-5-2

1Alexander Schwolow
48K. Potulski
4Stefan Posch
21Danny da Costa
2Phillipp Mwene
10Nadiem Amiri
6K. Sano
7Lee Jae-Sung
19A. Caci
9P. Tietz
23Sheraldo Becker
Wisselspelers
3F. Gruber
17B. Hollerbach
40M. Kinzig
11R. Konigsdorffer
15L. Maloney
5Eric Martel
47R. Nakuzola
8Paul Nebel
30S. Widmer

Odds voor SV Elversberg - FSV Mainz 05

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
SV Elversberg (1)bet365 logo3,20
Gelijkspel (X)Tonybet logo3,75
FSV Mainz 05 (2)Tonybet logo2,06

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 24 oktober 2026, 16:23 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
SV Elversberg
FSV Mainz 05

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 24 oktober 2026 07:04 uur.

Recente uitslagen

SV Elversberg logoSV Elversberg

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026SV Elversberg – FC Augsburg4 – 3
10 okt 2026Union Berlin – SV Elversberg1 – 0
24 sep 2026Waldhof Mannheim – SV Elversberg2 – 1
20 sep 2026FC Schalke 04 – SV Elversberg0 – 0
13 sep 2026SV Elversberg – Bayern München1 – 2

FSV Mainz 05 logoFSV Mainz 05

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026FC Schalke 04 – FSV Mainz 050 – 1
10 okt 2026FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen3 – 4
3 okt 2026Waldhof Mannheim – FSV Mainz 050 – 3
19 sep 2026Borussia Mönchengladbach – FSV Mainz 053 – 4
12 sep 2026FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt1 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers SV Elversberg
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28T. BossKeeper3300000
20Nicolas KristofKeeper2670020
21L. GüntherVerdediger2371010
30J. GyamerahVerdediger3160000
3F. Le JoncourVerdediger3110000
2N. MickelsonVerdediger2730000
19L. PinckertVerdediger2670110
31Maximilian RohrVerdediger3171010
26L. SirchVerdediger2760000
15R. AdamMiddenvelder—20000
6A. CondeMiddenvelder2930010
10N. DarvichMiddenvelder2050110
43F. KeidelMiddenvelder2371130
7M. KrattenmacherMiddenvelder2173110
40F. OnyekaMiddenvelder1950110
8Ł. PorębaMiddenvelder2670000
17F. SchmahlMiddenvelder2331010
29T. ZimmerschiedMiddenvelder—10000
39C. CampbellAanvaller2061010
9N. FutkeuAanvaller2360100
42D. Mokwa NtusuAanvaller2272000
25Lukas PetkovAanvaller2572200
16L. PfeifferAanvaller——————
24L. SchnellbacherAanvaller3220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FSV Mainz 05
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
35Louis BabatzKeeper——————
42Luke GauerKeeper——————
40M. KinzigKeeper2200000
1Alexander SchwolowKeeper3450020
27Robin ZentnerKeeper3120000
16S. BellVerdediger3500000
19A. CaciVerdediger2973310
3F. GruberVerdediger2450000
15L. MaloneyVerdediger2740000
2Phillipp MweneVerdediger3271140
4Stefan PoschVerdediger2960010
48K. PotulskiVerdediger1970010
30S. WidmerVerdediger3330000
21Danny da CostaVerdediger3371000
10Nadiem AmiriMiddenvelder2970110
34D. ImafidonMiddenvelder——————
24S. KawasakiMiddenvelder2500000
31Dominik KohrMiddenvelder3210000
7Lee Jae-SungMiddenvelder3471110
5Eric MartelMiddenvelder2441000
8Paul NebelMiddenvelder—20000
20O. RuoppiMiddenvelder2030100
6K. SanoMiddenvelder2570210
2P. SchulzMiddenvelder——————
17T. YamazakiMiddenvelder——————
23Sheraldo BeckerAanvaller3172420
A. HaidaraAanvaller——————
17B. HollerbachAanvaller2531010
11R. KonigsdorfferAanvaller2571010
36F. Moreno FellAanvaller——————
9P. TietzAanvaller2975010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je SV Elversberg - FSV Mainz 05 live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.