LaLiga 2026/27

Getafe - Celta Vigo opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 4
| 7 sep 2026-19:00
Getafe
v w w v v
1 : 1
Eindstand
Celta Vigo
w g v v g
M. Satriano
21'
C. Starfelt
57'
Doelpunt
21'
57'
Doelpunt
Gele kaart
45'
+6
Gele kaart
55'
2e gele kaart
67'
77'
Gele kaart
Gele kaart
85'
85'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
6'
 
2de helft
90' 60' 75'
4'
Getafe
V W W V V
La Liga
31 aug 2026
- 19:30
Osasuna
1 0
Getafe
UEFA Conference League
27 aug 2026
- 21:00
FK Partizan
2 1
Getafe
La Liga
23 aug 2026
- 19:30
Getafe
1 0
Racing Santander
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 21:00
Getafe
3 1
FK Partizan
La Liga
15 aug 2026
- 19:30
Alavés
3 0
Getafe
Celta Vigo
W G V V G
La Liga
3 sep 2026
- 21:00
Real Sociedad
0 0
Celta Vigo
La Liga
30 aug 2026
- 21:30
Celta Vigo
0 2
Athletic Club
La Liga
27 aug 2026
- 20:30
Celta Vigo
1 2
Osasuna
La Liga
22 aug 2026
- 19:30
Valencia
0 0
Celta Vigo
La Liga
4 jun 2023
- 21:00
Celta Vigo
2 1
FC Barcelona
Opstelling
Getafe
13
Keeper
17
Verdediger
8'
8
Middenvelder
2
Verdediger
24
Verdediger
55'67'
22
Verdediger
45'
11
Middenvelder
85'90'
23
Middenvelder
90'
6
Middenvelder
19
Aanvaller
10
Aanvaller
21'73'
Wissels
1
Keeper
35
Keeper
31
Verdediger
3
Verdediger
26
Verdediger
4
Verdediger
15
Verdediger
90'
21
Verdediger
8'
30
Middenvelder
90'
9
Aanvaller
20
Aanvaller
73'
27
Aanvaller
Trainer
Celta Vigo
13
Keeper
18
Verdediger
2
Verdediger
57'77'
3
Verdediger
85'
39
Aanvaller
64'
6
Middenvelder
8
Middenvelder
22
Verdediger
64'
10
Aanvaller
64'
11
Aanvaller
69'
16
Aanvaller
83'
Wissels
1
Keeper
21
Verdediger
17
Verdediger
64'
5
Verdediger
64'
15
Verdediger
20
Verdediger
30
Middenvelder
19
Aanvaller
7
Aanvaller
69'
9
Aanvaller
83'
24
Aanvaller
64'
23
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 17:11 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Getafe

Getafe 5-3-2

13David Soria
22Johan Mojica
24Z. Romero
2D. Dakonam
8N. Gudelj
17Kiko Femenía
6Mario Martín
23Orel Mangala
11Ramón Terrats
10M. Satriano
19E. Ünal
Wisselspelers
1J. Letacek
35D. Ferrer
31M. Hamdoune
3Davinchi
26J. Valou
4S. Sazonov
15S. Boselli
21A. Garcia
30O. Lopez
9Borja Mayoral
20I. Azon
27E. Drammeh

Basiself Celta Vigo

Celta Vigo 3-4-3

13Andrei Radu
3Marcos Alonso
2C. Starfelt
18Y. Lago
22Javier Galán
8M. Roman
6Ilaix Moriba
39J. El Abdellaoui
16Hugo González
11Pablo Durán
10Iago Aspas
Wisselspelers
1Altay Bayındır
21S. Caceres
17J. Rueda
5Sergio Carreira
15A. Nunez
20J. Rodriguez
30H. Burcio
19W. Swedberg
7Borja Iglesias
9Ferran Jutglà
24C. Driouech
23Hugo Álvarez

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 0

StatistiekGetafeCelta Vigo
Schoten1016
Schoten op doel23
Balbezit30%70%
Hoekschoppen35

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Getafe logoGetafe

DatumWedstrijdUitslag
31 aug 2026Osasuna – Getafe1 – 0
27 aug 2026FK Partizan – Getafe2 – 1
23 aug 2026Getafe – Racing Santander1 – 0
20 aug 2026Getafe – FK Partizan3 – 1
15 aug 2026Alavés – Getafe3 – 0

Celta Vigo logoCelta Vigo

DatumWedstrijdUitslag
3 sep 2026Real Sociedad – Celta Vigo0 – 0
30 aug 2026Celta Vigo – Athletic Club0 – 2
27 aug 2026Celta Vigo – Osasuna1 – 2
22 aug 2026Valencia – Celta Vigo0 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
3 mei 2023Getafe1 – 0Celta Vigo
24 okt 2022Celta Vigo1 – 1Getafe
20 apr 2022Celta Vigo0 – 2Getafe
25 okt 2021Getafe0 – 3Celta Vigo
12 mei 2021Celta Vigo1 – 0Getafe

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Getafe
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
35Jorge BenitoKeeper——————
35D. FerrerKeeper1900000
1J. LetacekKeeper2700000
13David SoriaKeeper33110000
5Abdel AbqarVerdediger2740011
15S. BoselliVerdediger2270020
29F. BurgosVerdediger2200000
3DavinchiVerdediger1970020
2D. DakonamVerdediger34110020
21A. GarciaVerdediger23101000
31M. HamdouneVerdediger2200000
17Kiko FemeníaVerdediger3570021
22Johan MojicaVerdediger34101150
41Jorge MontesVerdediger——————
24Z. RomeroVerdediger2690021
4S. SazonovVerdediger2470020
26J. ValouVerdediger2020000
28A. R. AlcantaraMiddenvelder2150000
16FranchoMiddenvelder2490010
8N. GudeljMiddenvelder3471020
33Alvaro GutierrezMiddenvelder——————
30O. LopezMiddenvelder2020000
Mady MacalouMiddenvelder——————
23Orel MangalaMiddenvelder2890020
6Mario MartínMiddenvelder2270031
44Adrián RiquelmeMiddenvelder——————
11Ramón TerratsMiddenvelder25101030
12Christantus UcheMiddenvelder——————
33M. AchrafAanvaller—00000
20I. AzonAanvaller2351110
27E. DrammehAanvaller1900000
32JoseluAanvaller2210000
9Borja MayoralAanvaller2950020
10M. SatrianoAanvaller25111310
19E. ÜnalAanvaller2993020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Celta Vigo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Altay BayındırKeeper2800000
1Coke CarrilloKeeper——————
13Andrei RaduKeeper29100010
25Iván VillarKeeper2900000
3Marcos AlonsoVerdediger3580021
21S. CaceresVerdediger2720000
5Sergio CarreiraVerdediger26100010
4A. FayeVerdediger2210000
22Javier GalánVerdediger3170000
18Y. LagoVerdediger2290040
18Joel LópezVerdediger——————
15A. NunezVerdediger2660000
3K. RibesVerdediger—00000
20J. RodriguezVerdediger2360000
17J. RuedaVerdediger2490030
2C. StarfeltVerdediger3141010
28A. AntanonMiddenvelder—10000
5H. BurcioMiddenvelder—50000
17H. CuencaMiddenvelder——————
14FebasMiddenvelder3050010
10O. MarcosMiddenvelder——————
6Ilaix MoribaMiddenvelder2391010
8M. RomanMiddenvelder2381200
23Hugo ÁlvarezAanvaller2381200
11Ángel ArcosAanvaller—00000
10Iago AspasAanvaller3971000
24Couhaib DriouechAanvaller2460010
11Pablo DuránAanvaller2572000
39J. El AbdellaouiAanvaller2030000
16Hugo GonzálezAanvaller2361200
7Borja IglesiasAanvaller3340000
9Ferran JutglàAanvaller27101000
19W. SwedbergAanvaller2290120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.