UEFA Conference League 2026-2027

Getafe - FK Partizan opstellingen

| 20 aug 2026-21:00
Getafe
g w w g v
3 : 1
Eindstand
FK Partizan
w w w w
E. Ünal
10'
A. Garcia
87'
Johan Mojica
90'
D. Seck
43'
Doelpunt
10'
43'
Doelpunt
D. Seck (Assistent: Jeh)
Doelpunt
87'
Doelpunt
90'
Gele kaart
39'
55'
Gele kaart
M. Roganovic
2e gele kaart
68'
Gele kaart
76'
Gele kaart
90'
+1
FK Partizan logo
67'
Uit
S. Nwulu
In
V. Djurdjevic
FK Partizan logo
67'
Uit
M. Vukotic
In
I. Miladinovic
FK Partizan logo
67'
In
M. Aleksic
FK Partizan logo
79'
In
N. Cumic
FK Partizan logo
79'
Uit
Jeh
In
E. Kojzek
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
6'
Getafe
G W W G V
La Liga
15 aug 2026
- 19:30
Alavés
3 0
Getafe
La Liga
4 jun 2023
- 21:00
Valladolid
0 0
Getafe
La Liga
28 mei 2023
- 19:00
Getafe
2 1
Osasuna
La Liga
24 mei 2023
- 22:00
Real Betis
0 1
Getafe
La Liga
20 mei 2023
- 18:30
Getafe
1 1
Elche
FK Partizan
W W W W
UEFA Conference League
13 aug 2026
- 17:00
FK Tobol Kostanay
1 2
FK Partizan
UEFA Conference League
6 aug 2026
- 21:00
FK Partizan
3 0
FK Tobol Kostanay
UEFA Conference League
30 jul 2026
- 20:15
UNA Strassen
0 1
FK Partizan
UEFA Conference League
23 jul 2026
- 21:00
FK Partizan
4 0
UNA Strassen
Opstelling
Getafe
13
Keeper
6.9
2
Verdediger
6.5
5
Verdediger
39'68'
5.7
24
Verdediger
6.9
23
Middenvelder
79'
7.3
17
Verdediger
76'
6.5
11
Middenvelder
73'
6.9
16
Middenvelder
6.9
22
Verdediger
90'
8.2
19
Aanvaller
10'88'
8
10
Aanvaller
7.9
Wissels
1
Keeper
35
Keeper
3
Verdediger
26
Verdediger
4
Verdediger
79'
6.6
15
Verdediger
21
Verdediger
73'87'
7.7
28
Middenvelder
9
Aanvaller
88'90'
6.7
27
Aanvaller
Trainer
Jose Bordalas Jimenez
FK Partizan
1
M. Milosevic
6.9
44
S. Milic
5.9
6.3
40
N. Simic
6.3
30
M. Roganovic
55'
6.7
79'
7.5
36
Middenvelder
67'
6.5
20
S. Nwulu
67'
6.3
19
43'
7.7
89
Jeh
79'
7.3
11
M. Vukotic
67'
6.9
Wissels
31
M. Krunic
33
S. Petrovic
24
V. Djurdjevic
67'
6.2
5
Verdediger
8
Aleks Zeković
10
I. Miladinovic
67'
6.3
27
N. Cumic
79'
6.3
39
I. Zubairu
17
M. Aleksic
67'
7.2
9
E. Kojzek
79'
6.2
46
M. Lekic
Trainer
Sasa Ilic

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 15:33 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Getafe

Getafe 3-1-4-2

13David Soria
24Z. Romero
5Abdel Abqar
2D. Dakonam
23Orel Mangala
22Johan Mojica
16Francho
11Ramón Terrats
17Kiko Femenía
10M. Satriano
19E. Ünal
Wisselspelers
1J. Letacek
35D. Ferrer
3Davinchi
26J. Valou
4S. Sazonov
15S. Boselli
21A. Garcia
28A. R. Alcantara
9Borja Mayoral
27E. Drammeh

Basiself FK Partizan

FK Partizan 3-4-3

1M. Milosevic
40N. Simic
23S. Mitrović
44S. Milic
20S. Nwulu
36O. Ugrešić
14I. Mohammed
30M. Roganovic
11M. Vukotic
89Jeh
19D. Seck
Wisselspelers
31M. Krunic
33S. Petrovic
24V. Djurdjevic
5M. Milovanović
8Aleks Zeković
10I. Miladinovic
27N. Cumic
7Chaka Traorè
39I. Zubairu
17M. Aleksic
9E. Kojzek
46M. Lekic

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 1

StatistiekGetafeFK Partizan
Schoten128
Schoten op doel51
Balbezit61%39%
Hoekschoppen13

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Getafe logoGetafe

DatumWedstrijdUitslag
15 aug 2026Alavés – Getafe3 – 0
8 aug 2026Tottenham – Getafe1 – 1
6 aug 2026Monaco – Getafe1 – 0
29 jul 2026Atletico Madrid – Getafe4 – 1
25 jul 2026Valladolid – Getafe0 – 0

FK Partizan logoFK Partizan

DatumWedstrijdUitslag
13 aug 2026FK Tobol Kostanay – FK Partizan1 – 2
6 aug 2026FK Partizan – FK Tobol Kostanay3 – 0
30 jul 2026UNA Strassen – FK Partizan0 – 1
23 jul 2026FK Partizan – UNA Strassen4 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Getafe
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
35Jorge BenitoKeeper——————
35D. FerrerKeeper1900000
1J. LetacekKeeper2700000
13David SoriaKeeper33110000
5Abdel AbqarVerdediger2740011
15S. BoselliVerdediger2270020
29F. BurgosVerdediger2200000
3DavinchiVerdediger1970020
2D. DakonamVerdediger34110020
21A. GarciaVerdediger23101000
31M. HamdouneVerdediger2200000
17Kiko FemeníaVerdediger3570021
22Johan MojicaVerdediger34101150
41Jorge MontesVerdediger——————
24Z. RomeroVerdediger2690021
4S. SazonovVerdediger2470020
26J. ValouVerdediger2020000
28A. R. AlcantaraMiddenvelder2150000
16FranchoMiddenvelder2490010
8N. GudeljMiddenvelder3471020
33Alvaro GutierrezMiddenvelder——————
30O. LopezMiddenvelder2020000
Mady MacalouMiddenvelder——————
23Orel MangalaMiddenvelder2890020
6Mario MartínMiddenvelder2270031
44Adrián RiquelmeMiddenvelder——————
11Ramón TerratsMiddenvelder25101030
12Christantus UcheMiddenvelder——————
33M. AchrafAanvaller—00000
20I. AzonAanvaller2351110
27E. DrammehAanvaller1900000
32JoseluAanvaller2210000
9Borja MayoralAanvaller2950020
10M. SatrianoAanvaller25111310
19E. ÜnalAanvaller2993020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.