LaLiga 2026/27

Real Sociedad - Celta Vigo opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 6
| 3 sep 2026-21:00
Real Sociedad
v w v v w
0 : 0
Eindstand
Celta Vigo
v w g v v
Gele kaart
22'
52'
Gele kaart
57'
Gele kaart
79'
Gele kaart
Gele kaart
81'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Real Sociedad
V W V V W
La Liga
29 aug 2026
- 19:00
Real Sociedad
2 1
Espanyol
La Liga
26 aug 2026
- 21:00
Real Madrid
4 1
Real Sociedad
La Liga
21 aug 2026
- 21:00
Real Betis
1 0
Real Sociedad
La Liga
4 jun 2023
- 18:30
Real Sociedad
2 1
Sevilla FC
La Liga
28 mei 2023
- 19:00
Atlético Madrid
2 1
Real Sociedad
Celta Vigo
V W G V V
La Liga
30 aug 2026
- 21:30
Celta Vigo
0 2
Athletic Club
La Liga
27 aug 2026
- 20:30
Celta Vigo
1 2
Osasuna
La Liga
22 aug 2026
- 19:30
Valencia
0 0
Celta Vigo
La Liga
4 jun 2023
- 21:00
Celta Vigo
2 1
FC Barcelona
La Liga
28 mei 2023
- 19:00
Cadiz
1 0
Celta Vigo
Opstelling
Real Sociedad
1
Keeper
2
Verdediger
5
Verdediger
6
Verdediger
17
Verdediger
21
Middenvelder
22'61'
8
Middenvelder
88'
14
Aanvaller
61'
10
Aanvaller
7
Aanvaller
71'
9
Aanvaller
71'
Wissels
13
Keeper
19
Verdediger
34
Verdediger
3
Verdediger
22
Verdediger
18
Middenvelder
88'
24
Middenvelder
61'81'
23
Middenvelder
4
Middenvelder
61'
11
Aanvaller
71'
12
Aanvaller
29
Aanvaller
71'
Trainer
Celta Vigo
13
Keeper
15
Verdediger
84'
18
Verdediger
52'
3
Verdediger
57'
17
Verdediger
84'
8
Middenvelder
6
Middenvelder
5
Verdediger
28
Middenvelder
63'
9
Aanvaller
69'
19
Aanvaller
63'
Wissels
1
Keeper
2
Verdediger
22
Verdediger
84'
20
Verdediger
84'
4
Verdediger
30
Middenvelder
16
Aanvaller
39
Aanvaller
10
Aanvaller
63'
24
Aanvaller
69'79'
11
Aanvaller
63'
23
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 18:02 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Real Sociedad

Real Sociedad 4-2-3-1

1Álex Remiro
17Sergio Gómez
6J. Martin
5Zubeldía
2Jon Aramburu
8Beñat Turrientes
21Y. Herrera
7Barrenetxea
10Mikel Oyarzabal
14T. Kubo
9O. Oskarsson
Wisselspelers
13Unai Marrero
19M. Sarr
34L. Beitia
3Aihen Muñoz
22H. Fort
18Carlos Soler
24L. Sučić
23A. Zakharyan
4J. Gorrotxategi
11Gonçalo Guedes
12J. Ochieng
29A. Marchal

Basiself Celta Vigo

Celta Vigo 3-4-3

13Andrei Radu
3Marcos Alonso
18Y. Lago
15A. Nunez
5Sergio Carreira
6Ilaix Moriba
8M. Roman
17J. Rueda
19W. Swedberg
9Ferran Jutglà
28A. Antanon
Wisselspelers
1Altay Bayındır
2C. Starfelt
22Javier Galán
20J. Rodriguez
4A. Faye
30H. Burcio
16Hugo González
39J. El Abdellaoui
10Iago Aspas
24C. Driouech
11Pablo Durán
23Hugo Álvarez

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekReal SociedadCelta Vigo
Schoten167
Schoten op doel52
Balbezit51%49%
Hoekschoppen113

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Real Sociedad logoReal Sociedad

DatumWedstrijdUitslag
29 aug 2026Real Sociedad – Espanyol2 – 1
26 aug 2026Real Madrid – Real Sociedad4 – 1
21 aug 2026Real Betis – Real Sociedad1 – 0

Celta Vigo logoCelta Vigo

DatumWedstrijdUitslag
30 aug 2026Celta Vigo – Athletic Club0 – 2
27 aug 2026Celta Vigo – Osasuna1 – 2
22 aug 2026Valencia – Celta Vigo0 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 feb 2023Real Sociedad1 – 1Celta Vigo
16 okt 2022Celta Vigo1 – 2Real Sociedad
8 jan 2022Real Sociedad1 – 0Celta Vigo
28 okt 2021Celta Vigo0 – 2Real Sociedad
22 apr 2021Real Sociedad2 – 1Celta Vigo

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Real Sociedad
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13T. FolgadoKeeper——————
1Aitor FragaKeeper——————
13Unai MarreroKeeper2530000
1Álex RemiroKeeper3170000
2Jon AramburuVerdediger2470030
34L. BeitiaVerdediger2240110
22H. FortVerdediger2020000
17Sergio GómezVerdediger26101010
5K. KitaVerdediger——————
6J. MartinVerdediger2091001
3Aihen MuñozVerdediger2920000
16Jon PachecoVerdediger2510000
22RupérezVerdediger——————
19M. SarrVerdediger2150010
5ZubeldíaVerdediger2970020
8I. AguirreMiddenvelder1900000
4J. GorrotxategiMiddenvelder2470000
21Y. HerreraMiddenvelder28101040
6A. LebarbierMiddenvelder2200000
15Pablo MarínMiddenvelder2320001
18Carlos SolerMiddenvelder2981300
24L. SučićMiddenvelder24103020
8Beñat TurrientesMiddenvelder2461020
23A. ZakharyanMiddenvelder2351000
17Lander AstiazaránAanvaller——————
7BarrenetxeaAanvaller2492110
18G. CarreraAanvaller2100000
7Dani DíazAanvaller——————
11Gonçalo GuedesAanvaller2991000
14T. KuboAanvaller2570000
11A. MarchalAanvaller1940000
12J. OchiengAanvaller2361300
9O. OskarssonAanvaller2281021
10Mikel OyarzabalAanvaller29100210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Celta Vigo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Altay BayındırKeeper2800000
1Coke CarrilloKeeper——————
13Andrei RaduKeeper29100010
25Iván VillarKeeper2900000
3Marcos AlonsoVerdediger3580021
21S. CaceresVerdediger2720000
5Sergio CarreiraVerdediger26100010
4A. FayeVerdediger2210000
22Javier GalánVerdediger3170000
18Y. LagoVerdediger2290040
18Joel LópezVerdediger——————
15A. NunezVerdediger2660000
3K. RibesVerdediger—00000
20J. RodriguezVerdediger2360000
17J. RuedaVerdediger2490030
2C. StarfeltVerdediger3141010
28A. AntanonMiddenvelder—10000
5H. BurcioMiddenvelder—50000
17H. CuencaMiddenvelder——————
14FebasMiddenvelder3050010
10O. MarcosMiddenvelder——————
6Ilaix MoribaMiddenvelder2391010
8M. RomanMiddenvelder2381200
23Hugo ÁlvarezAanvaller2381200
11Ángel ArcosAanvaller—00000
10Iago AspasAanvaller3971000
24Couhaib DriouechAanvaller2460010
11Pablo DuránAanvaller2572000
39J. El AbdellaouiAanvaller2030000
16Hugo GonzálezAanvaller2361200
7Borja IglesiasAanvaller3340000
9Ferran JutglàAanvaller27101000
19W. SwedbergAanvaller2290120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.