Europa League 2026-2027 – League phaseVitality Stadium

Bournemouth - AC Milan opstellingen

Bournemouth
w v v w w
3 : 0
3.18
xG
0.17
Eindstand
AC Milan
v w g w w
Justin Kluivert
8'
M. Tavernier
32'
A. Adli
84'
Doelpunt (uit strafschop)
8'
Doelpunt (uit strafschop)
32'
Doelpunt
84'
Gele kaart
16'
27'
Rode kaart
Gele kaart
29'
35'
Gele kaart
63'
Gele kaart
81'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Bournemouth
W V V W W
Premier League
18 okt 2026
- 15:00
Bournemouth
4.4
xG
0.13
2 0
Sunderland
Europa League
15 okt 2026
- 21:00
Bournemouth
2.73
xG
0.38
3 0
Sturm Graz
Premier League
10 okt 2026
- 16:00
Chelsea
1.16
xG
1.52
5 1
Bournemouth
Premier League
20 sep 2026
- 15:00
Bournemouth
0 1
Liverpool
Europa League
17 sep 2026
- 21:00
Real Sociedad
1 2
Bournemouth
AC Milan
V W G W W
Serie A
18 okt 2026
- 18:00
AC Milan
2.49
xG
1.71
3 2
Atalanta
Europa League
15 okt 2026
- 18:45
Red Bull Salzburg
0.87
xG
4.05
0 4
AC Milan
Serie A
11 okt 2026
- 18:00
Sassuolo
1.28
xG
1.23
1 1
AC Milan
Serie A
20 sep 2026
- 20:45
AC Milan
3 0
Lecce
Europa League
16 sep 2026
- 21:00
AC Milan
0 2
Benfica
Opstelling
Bournemouth
20
Keeper
6.75
5
Verdediger
7.24
18
Verdediger
16'
6.3
14
Verdediger
7.69
3
Verdediger
7.16
11
Aanvaller
6.38
10
Middenvelder
7.45
12
Middenvelder
29'61'
6.64
16
Middenvelder
32'62'
7.12
19
Aanvaller
8'62'
7.09
9
Aanvaller
66'
6.97
Wissels
55
Keeper
7
Aanvaller
4
Middenvelder
61'
6.92
21
Middenvelder
77'84'
7.41
1
Keeper
37
Aanvaller
62'
6.82
30
Aanvaller
66'
6.44
15
Verdediger
6
Verdediger
27
Middenvelder
62'77'
6.52
Trainer
AC Milan
16
Keeper
27'
4.76
23
Verdediger
63'66'
5.64
5
Verdediger
81'
6.4
31
Verdediger
6.38
22
Middenvelder
76'
6.16
80
Middenvelder
6.23
30
Middenvelder
5.88
2
Verdediger
35'45'
5.6
20
Aanvaller
32'
5.47
8
Middenvelder
45'
5.72
70
Aanvaller
6.04
Wissels
73
Aanvaller
28
Middenvelder
76'
5.77
13
Verdediger
66'
5.85
34
Verdediger
14
Middenvelder
11
Aanvaller
12
Middenvelder
45'
5.95
96
Keeper
32'
4.61
35
Verdediger
33
Verdediger
45'
5.74
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 02:19 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Bournemouth

Bournemouth 4-4-2

20M. Di Gregorio
3A. Truffert
14António Silva
18B. Diakité
5J. Hill
16M. Tavernier
12Tyler Adams
10Ryan Christie
11B. Doak
9Evanilson
19Justin Kluivert
Wisselspelers
55M. Allan
7David Brooks
4L. Cook
21A. Adli
1D. Petrovic
37Rayan
30Álvaro Rodríguez
15A. Smith
6J. Soler
27A. Toth

Basiself AC Milan

AC Milan 3-4-2-1

16M. Maignan
31S. Pavlović
5K. De Winter
23F. Tomori
2P. Estupiñán
30A. Jashari
80Y. Musah
22D. Moreira
8R. Loftus-Cheek
20O. Giraud-Hutchinson
70Alphadjo Cissè
Wisselspelers
41L. P. Bouyer
73F. Camarda
28C. Comotto
13S. Bocoum
34Mario Gila
14L. Modrić
11C. Pulisic
12Adrien Rabiot
96L. Torriani
35V. Vladimirov
33D. Bartesaghi

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 2 - 0

StatistiekBournemouthAC Milan
Schoten203
Balbezit64%36%
Hoekschoppen64

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Bournemouth logoBournemouth

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Bournemouth – Sunderland2 – 0
15 okt 2026Bournemouth – Sturm Graz3 – 0
10 okt 2026Chelsea – Bournemouth5 – 1
20 sep 2026Bournemouth – Liverpool0 – 1
17 sep 2026Real Sociedad – Bournemouth1 – 2

AC Milan logoAC Milan

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026AC Milan – Atalanta3 – 2
15 okt 2026Red Bull Salzburg – AC Milan0 – 4
11 okt 2026Sassuolo – AC Milan1 – 1
20 sep 2026AC Milan – Lecce3 – 0
16 sep 2026AC Milan – Benfica0 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Bournemouth
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. AllanKeeper—00000
1K. CramptonKeeper——————
20M. Di GregorioKeeper2910000
17F. ForsterKeeper——————
1D. PetrovicKeeper2790000
3M. AaronsVerdediger——————
22J. AraujoVerdediger——————
18B. DiakitéVerdediger2540030
5J. HillVerdediger24100010
3JuanluVerdediger2310000
14António SilvaVerdediger22100030
15A. SmithVerdediger3590130
6J. SolerVerdediger2120010
3A. TruffertVerdediger2490130
12Tyler AdamsMiddenvelder27100020
21A. AdliMiddenvelder—31000
10Ryan ChristieMiddenvelder3190020
4Z. ChristieMiddenvelder——————
4L. CookMiddenvelder2990020
10Malcom DacostaMiddenvelder——————
8A. ScottMiddenvelder2361110
10C. StevensMiddenvelder——————
16M. TavernierMiddenvelder27105030
27A. TothMiddenvelder2130000
7David BrooksAanvaller2960010
9EvanilsonAanvaller27103420
11B. DoakAanvaller2090000
29Daniel JebbisonAanvaller2330000
19Justin KluivertAanvaller2783020
22Eli Junior KroupiAanvaller——————
37RayanAanvaller20102000
30Álvaro RodríguezAanvaller2271000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers AC Milan
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16M. MaignanKeeper31100001
37M. PittarellaKeeper——————
1Pietro TerraccianoKeeper3600000
96L. TorrianiKeeper2110000
33D. BartesaghiVerdediger2060100
5K. De WinterVerdediger24100030
13S. BocoumVerdediger2020000
2P. EstupiñánVerdediger2880030
46Matteo GabbiaVerdediger2730000
34Mario GilaVerdediger2681010
31S. PavlovićVerdediger25100140
23F. TomoriVerdediger2830010
34V. VladimirovVerdediger—00000
55S. VosMiddenvelder21—————
28C. ComottoMiddenvelder1810000
30A. JashariMiddenvelder2480000
8R. Loftus-CheekMiddenvelder3080010
14L. ModrićMiddenvelder4180100
22D. MoreiraMiddenvelder2273100
80Y. MusahMiddenvelder2390000
12Adrien RabiotMiddenvelder31104410
56Alexis SaelemaekersMiddenvelder2750100
42Filippo TerraccianoMiddenvelder2330001
25M. VallettaAanvaller——————
35E. BorsaniAanvaller——————
73F. CamardaAanvaller1830000
21S. ChukwuezeAanvaller2780200
70Alphadjo CissèAanvaller2085010
20O. Giraud-HutchinsonAanvaller2260110
11C. PulisicAanvaller2861110
9Gonçalo RamosAanvaller2593110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.