Serie A 2026/27MAPEI Stadium – Città del Tricolore

Sassuolo - AC Milan opstellingen

Sassuolo
v w g w v
1 : 1
1.28
xG
1.23
Eindstand
AC Milan
w g g v w
C. Odenthal
68'
Adrien Rabiot
63'
63'
Doelpunt
Doelpunt
68'
41'
Gele kaart
45'
+3
Gele kaart
87'
Gele kaart
90'
+1
Gele kaart
90'
+4
1e helft
45' 15' 30'
3'
 
2de helft
90' 60' 75'
4'
Sassuolo
V W G W V
Serie A
18 sep 2026
- 20:45
Monza
2 1
Sassuolo
Serie A
13 sep 2026
- 20:45
Sassuolo
3 2
Juventus
Serie A
6 sep 2026
- 18:00
Bologna
2 2
Sassuolo
Serie A
29 aug 2026
- 18:30
Sassuolo
2 1
Torino
Serie A
23 aug 2026
- 20:45
Atalanta
2 1
Sassuolo
AC Milan
W G G V W
Serie A
20 sep 2026
- 20:45
AC Milan
3 0
Lecce
Europa League
16 sep 2026
- 21:00
AC Milan
0 2
Benfica
Serie A
12 sep 2026
- 18:00
Lazio
2 2
AC Milan
Serie A
6 sep 2026
- 20:45
Juventus
1 1
AC Milan
Serie A
28 aug 2026
- 20:45
AC Milan
2 0
Venezia
Opstelling
Sassuolo
49
Keeper
7.75
20
Verdediger
79'
7.05
15
Verdediger
6.96
16
Verdediger
26'
6.54
3
Verdediger
6.72
17
Middenvelder
60'
6.64
18
Middenvelder
79'
6.29
50
Middenvelder
6.74
10
Aanvaller
6.31
94
Aanvaller
60'
6.89
45
Middenvelder
6.47
Wissels
6
Verdediger
7
Middenvelder
80
Keeper
42
Middenvelder
60'90'
6.13
55
Middenvelder
19
Aanvaller
12
Keeper
26
Verdediger
26'68'
8.42
33
Verdediger
35
Middenvelder
79'
6.42
8
Middenvelder
25
Aanvaller
46
Verdediger
79'
6.42
9
Aanvaller
60'
7.13
AC Milan
16
Keeper
6.7
34
Verdediger
7.05
46
Verdediger
20'
6.54
31
Verdediger
90'
6.53
2
Verdediger
41'45'
6.37
21
Aanvaller
85'
6.58
80
Middenvelder
78'
6.7
12
Middenvelder
63'
7.88
22
Middenvelder
7.2
11
Aanvaller
78'
6.76
9
Aanvaller
87'
6.2
Wissels
73
Aanvaller
33
Verdediger
96
Keeper
70
Aanvaller
78'
6.42
23
Verdediger
42
Middenvelder
14
Middenvelder
45'
6.92
8
Middenvelder
30
Middenvelder
78'
6.35
20
Aanvaller
85'
6.09
13
Verdediger
5
Verdediger
20'45'
6.75
28
Middenvelder
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 22 oktober 2026 om 23:24 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Sassuolo

Sassuolo 4-3-3

49Arijanet Murić
3Josh Doig
16F. Leysen
15D. Ćaleta-Car
20Ignace Van der Brempt
50D. Bakola
18N. Matić
17V. Adzic
45Armand Lauriente
94S. Esposito
10Domenico Berardi
Wisselspelers
6Sebastian Walukiewicz
7C. Volpato
80Stefano Turati
42Kristian Thorstvedt
55I. Sulemana
19L. Skjellerup
12G. Satalino
26C. Odenthal
33R. Obrador
35L. Lipani
8Andrea Ghion
25B. Dominguez
46S. Cinquegrano
5Fali Cande
9K. Bowie

Basiself AC Milan

AC Milan 4-4-1-1

16M. Maignan
2P. Estupiñán
31S. Pavlović
46Matteo Gabbia
34Mario Gila
22D. Moreira
12Adrien Rabiot
80Y. Musah
21S. Chukwueze
11C. Pulisic
9Gonçalo Ramos
Wisselspelers
73F. Camarda
41L. P. Bouyer
33D. Bartesaghi
96L. Torriani
70Alphadjo Cissè
23F. Tomori
42Filippo Terracciano
14L. Modrić
8R. Loftus-Cheek
30A. Jashari
20O. Giraud-Hutchinson
13S. Bocoum
5K. De Winter
28C. Comotto

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekSassuoloAC Milan
Schoten1111
Schoten op doel46
Balbezit41%59%
Hoekschoppen35

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Sassuolo logoSassuolo

DatumWedstrijdUitslag
18 sep 2026Monza – Sassuolo2 – 1
13 sep 2026Sassuolo – Juventus3 – 2
6 sep 2026Bologna – Sassuolo2 – 2
29 aug 2026Sassuolo – Torino2 – 1
23 aug 2026Atalanta – Sassuolo2 – 1

AC Milan logoAC Milan

DatumWedstrijdUitslag
20 sep 2026AC Milan – Lecce3 – 0
16 sep 2026AC Milan – Benfica0 – 2
12 sep 2026Lazio – AC Milan2 – 2
6 sep 2026Juventus – AC Milan1 – 1
28 aug 2026AC Milan – Venezia2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
3 mei 2026Sassuolo2 – 0AC Milan
14 dec 2025AC Milan2 – 2Sassuolo
3 dec 2024AC Milan6 – 1Sassuolo
14 apr 2024Sassuolo3 – 3AC Milan
30 dec 2023AC Milan1 – 0Sassuolo

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Sassuolo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
49Arijanet MurićKeeper2770000
22L. NyarkoKeeper—00000
12G. SatalinoKeeper2700000
80Stefano TuratiKeeper2500000
15D. Ćaleta-CarVerdediger3040000
46S. CinquegranoVerdediger2260000
5A. Di BitontoVerdediger2100000
3Josh DoigVerdediger2471000
21J. IdzesVerdediger2630010
16F. LeysenVerdediger2360110
33R. ObradorVerdediger2230000
26C. OdenthalVerdediger2632000
20Ignace Van der BremptVerdediger2420000
36G. VezzosiVerdediger——————
6Sebastian WalukiewiczVerdediger—00000
17V. AdzicMiddenvelder2063100
37N. BaffohMiddenvelder——————
50D. BakolaMiddenvelder1860200
33C. FrangellaMiddenvelder——————
8Andrea GhionMiddenvelder2610000
90I. KonéMiddenvelder——————
45Armand LaurienteMiddenvelder2770110
35L. LipaniMiddenvelder2160020
18N. MatićMiddenvelder3870110
55I. SulemanaMiddenvelder2310000
42Kristian ThorstvedtMiddenvelder2771010
7C. VolpatoMiddenvelder2241010
10Domenico BerardiAanvaller3262000
9K. BowieAanvaller2471010
25B. DominguezAanvaller2350000
94S. EspositoAanvaller2441000
14G. KullaAanvaller—10000
77N. PieriniAanvaller2800000
19L. SkjellerupAanvaller2410000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers AC Milan
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16M. MaignanKeeper31100001
37M. PittarellaKeeper——————
1Pietro TerraccianoKeeper3600000
96L. TorrianiKeeper2110000
33D. BartesaghiVerdediger2060100
5K. De WinterVerdediger24100030
13S. BocoumVerdediger2020000
2P. EstupiñánVerdediger2880030
46Matteo GabbiaVerdediger2730000
34Mario GilaVerdediger2681010
31S. PavlovićVerdediger25100140
23F. TomoriVerdediger2830010
34V. VladimirovVerdediger—00000
55S. VosMiddenvelder21—————
28C. ComottoMiddenvelder1810000
30A. JashariMiddenvelder2480000
8R. Loftus-CheekMiddenvelder3080010
14L. ModrićMiddenvelder4180100
22D. MoreiraMiddenvelder2273100
80Y. MusahMiddenvelder2390000
12Adrien RabiotMiddenvelder31104410
56Alexis SaelemaekersMiddenvelder2750100
42Filippo TerraccianoMiddenvelder2330001
25M. VallettaAanvaller——————
35E. BorsaniAanvaller——————
73F. CamardaAanvaller1830000
21S. ChukwuezeAanvaller2780200
70Alphadjo CissèAanvaller2085010
20O. Giraud-HutchinsonAanvaller2260110
11C. PulisicAanvaller2861110
9Gonçalo RamosAanvaller2593110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.