LaLiga 2026/27

Racing Santander - Athletic Club opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 18
| 3 jan 2027-17:00
Racing Santander
v v g v w
- : -
Athletic Club
g g g v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 17:00 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Racing Santander

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Espanyol

Racing Santander 4-2-3-1

13Julen Agirrezabala
17J. Salinas
24J. Belocian
5Pablo Ramon
2A. Mantilla
23Iván Martín
18M. Prati
10Iñigo Vicente
20Canales
11Andrés Martín
21Y. Zabiri
Wisselspelers
22Pedro Felipe
12Asier Villalibre
6I. Sainz-Maza
8André Almeida
3Aarón Martin Caricol
19I. Luque
9Arana
15P. Garcia
16F. Gonzalez
14M. Gueye
7G. Guliashvili
31L. Gomez Rodriguez

Eerdere opstelling Athletic Club

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen Getafe

Athletic Club 4-2-3-1

1Unai Simón
17Yuri
4Aitor Paredes Casamichana
3Dani Vivian
15H. Rincon
28P. Canales
16Ruiz de Galarreta
10Nico Williams
7Alex Berenguer
9Williams
21M. Sannadi
Wisselspelers
22Nico Serrano
6Beñat Prados
5Yeray
20A. Rego
13A. Padilla
23Robert Navarro
31J. Louisjean
18M. Jauregizar
24B. Gerenabarrena
12Jesús Areso
33Christian Imga

Odds voor Racing Santander - Athletic Club

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Racing Santander
Athletic Club

Recente uitslagen

Racing Santander logoRacing Santander

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Racing Santander – Espanyol2 – 1
18 okt 2026Osasuna – Racing Santander2 – 0
11 okt 2026Racing Santander – Valencia2 – 2
19 sep 2026Celta Vigo – Racing Santander5 – 0
16 sep 2026FC Barcelona – Racing Santander7 – 2

Athletic Club logoAthletic Club

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Levante – Athletic Club3 – 1
17 okt 2026Valencia – Athletic Club0 – 0
2 okt 2026Real Sociedad – Athletic Club0 – 1
19 sep 2026Athletic Club – Alavés0 – 0
12 sep 2026Athletic Club – Elche1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Racing Santander
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Julen AgirrezabalaKeeper25100000
1S. ErikssonKeeper1900000
31L. Gomez RodriguezKeeper2000000
24J. BelocianVerdediger2161010
37Aitor CrespoVerdediger——————
16F. GonzalezVerdediger2350010
2A. MantillaVerdediger2690130
4ManuVerdediger2850010
3Aarón Martin CaricolVerdediger2950000
German MesoneroVerdediger——————
22Pedro FelipeVerdediger2230010
5Pablo RamonVerdediger2580040
17J. SalinasVerdediger19100150
30C. SanchezVerdediger—00000
8André AlmeidaMiddenvelder2660001
53B. AttiaMiddenvelder——————
20CanalesMiddenvelder35101110
14M. GueyeMiddenvelder2371000
38H. MartinMiddenvelder—00000
23Iván MartínMiddenvelder2781020
18M. PratiMiddenvelder2270000
6I. Sainz-MazaMiddenvelder2820000
44M. Solorzano DiestroMiddenvelder——————
29A. VallecilloMiddenvelder—00000
9AranaAanvaller2630000
33J. CastellanosAanvaller—00000
15P. GarciaAanvaller2061000
7G. GuliashviliAanvaller2550000
19I. LuqueAanvaller2140000
11Andrés MartínAanvaller2761000
10Iñigo VicenteAanvaller28100330
12Asier VillalibreAanvaller2980100
21Y. ZabiriAanvaller21108040

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Athletic Club
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13A. PadillaKeeper2300000
13Mikel SantosKeeper——————
1Unai SimónKeeper2990000
5YerayVerdediger3150100
12Jesús AresoVerdediger2760010
17YuriVerdediger3671031
13Unai EguíluzVerdediger——————
14A. LaporteVerdediger3280011
31J. LouisjeanVerdediger2270010
5I. MonrealVerdediger2100000
4Aitor Paredes CasamichanaVerdediger2672000
20A. RegoVerdediger2330000
15H. RinconVerdediger2350000
3Dani VivianVerdediger—10000
28P. CanalesMiddenvelder2170000
24B. GerenabarrenaMiddenvelder2370040
18M. JauregizarMiddenvelder2270000
23Robert NavarroMiddenvelder2472010
6Beñat PradosMiddenvelder2510000
16Ruiz de GalarretaMiddenvelder3380130
8Oihan SancetMiddenvelder2661000
16S. SanchezMiddenvelder—00000
7Alex BerenguerAanvaller3193310
25Álvaro DjalóAanvaller2710000
11Gorka GuruzetaAanvaller3050020
7Asier HierroAanvaller——————
21M. SannadiAanvaller2560000
22Nico SerranoAanvaller2310000
9WilliamsAanvaller3291200
10Nico WilliamsAanvaller2481000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Racing Santander - Athletic Club live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.