LaLiga 2026/27Estadio Ciudad de Valencia

Levante - Atlético Madrid opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 11
| Estadio Ciudad de Valencia | 31 okt 2026-14:00
Levante
v v g g w
- : -
Atlético Madrid
w w w g w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 17:55 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Levante

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Athletic Club

Levante 4-4-2

13M. Ryan
23Manu Sánchez
3I. Ndukwe
2A. Mandi
22Jeremy Toljan
24T. Fernandez
6D. Requena
8Jon Ander Olasagasti
7R. Brugue
9Iván Romero
10P. Ratkov
Wisselspelers
14J. Cabello
20Oriol Rey
27P. Cortes
1Pablo Cunat
17V. Garcia
11Y. Musuayi
33M. Santos
16A. Tape
29N. Perez
21Etta Eyong
32A. Primo
5Hugo Sotelo

Eerdere opstelling Atlético Madrid

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Deportivo La Coruña

Atlético Madrid 4-3-3

13J. Oblak
22Alejandro Grimaldo
17D. Hancko
18Marc Pubill
14Llorente
10Álex Baena
23M. Hjulmand
8Pablo Barrios
11Ademola Lookman
19J. Álvarez
7Lee Kang-In
Wisselspelers
4Rodrigo Mendoza
30D. Martinez
1Juan Musso
16A. Ortiz
20G. Simeone
9Alexander Sørloth
3O. Vargas
24R. Le Normand
25S. Esquivel
27Jorge Domínguez
15J. David
46J. Castillo

Odds voor Levante - Atlético Madrid

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Levante (1)bet365 logo4,75
Gelijkspel (X)Tonybet logo4,30
Atlético Madrid (2)Tonybet logo1,61

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 25 oktober 2026, 10:38 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Levante
Atlético Madrid

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 25 oktober 2026 06:08 uur.

Recente uitslagen

Levante logoLevante

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Levante – Athletic Club3 – 1
16 okt 2026Deportivo La Coruña – Levante1 – 1
12 okt 2026Levante – Sevilla FC3 – 3
20 sep 2026Villarreal – Levante3 – 1
13 sep 2026Levante – FC Barcelona2 – 4

Atlético Madrid logoAtlético Madrid

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Atlético Madrid – Deportivo La Coruña1 – 0
20 okt 2026VfB Stuttgart – Atlético Madrid1 – 1
17 okt 2026Espanyol – Atlético Madrid0 – 1
13 okt 2026Atlético Madrid – Manchester United2 – 0
10 okt 2026Alavés – Atlético Madrid1 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
16 feb 2022Atlético Madrid0 – 1Levante
28 okt 2021Levante2 – 2Atlético Madrid
20 feb 2021Atlético Madrid0 – 2Levante
17 feb 2021Levante1 – 1Atlético Madrid

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Levante
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Pablo CunatKeeper2400000
36I. GaldinKeeper—00000
13M. RyanKeeper3490000
14J. CabelloVerdediger2200000
4Adrián de la FuenteVerdediger2782030
2A. MandiVerdediger3570020
35H. NakohaVerdediger——————
3I. NdukweVerdediger1851000
29N. PerezVerdediger—80000
23Manu SánchezVerdediger2690000
22Jeremy ToljanVerdediger3290120
18E. BardeliMiddenvelder2571100
38A. CalatravaMiddenvelder—00000
37Dani CerveraMiddenvelder——————
27P. CortesMiddenvelder1950000
24T. FernandezMiddenvelder2270000
8Jon Ander OlasagastiMiddenvelder2691100
6D. RequenaMiddenvelder2261110
20Oriol ReyMiddenvelder2890000
5Hugo SoteloMiddenvelder2240010
16A. TapeMiddenvelder1900000
34M. Usedo DomingoMiddenvelder—00000
47G. BiladiAanvaller——————
7R. BrugueAanvaller2985100
30J. de AsísAanvaller——————
21Etta EyongAanvaller2341110
17V. GarciaAanvaller2980000
57A. MurenziAanvaller——————
11Y. MusuayiAanvaller1930000
10P. RatkovAanvaller2350100
9Iván RomeroAanvaller2593020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Atlético Madrid
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25S. EsquivelKeeper2100000
1Juan MussoKeeper3200000
13J. OblakKeeper33130000
1Mario de LuisKeeper——————
27Jorge DomínguezVerdediger—10010
22Alejandro GrimaldoVerdediger31123200
17D. HanckoVerdediger28130210
24R. Le NormandVerdediger2991021
14LlorenteVerdediger31131110
30D. MartinezVerdediger2220000
18Marc PubillVerdediger23111040
12A. PuricVerdediger——————
21Cristian RomeroVerdediger2881020
4A. YaakobishviliVerdediger——————
8Pablo BarriosMiddenvelder23101100
5J. CardosoMiddenvelder2580120
8J. CastilloMiddenvelder—00000
23M. HjulmandMiddenvelder27120021
6KokeMiddenvelder3490000
7Lee Kang-InMiddenvelder25122120
4Rodrigo MendozaMiddenvelder2150010
18Taufik SeiduMiddenvelder——————
3O. VargasMiddenvelder2110000
19J. ÁlvarezAanvaller2692200
10Álex BaenaAanvaller25135330
10M. CuboAanvaller—00000
15J. DavidAanvaller2683200
9Sergio EstebanAanvaller——————
11Ademola LookmanAanvaller29132120
16A. OrtizAanvaller2450000
20G. SimeoneAanvaller23132230
9Alexander SørlothAanvaller3030010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Levante - Atlético Madrid live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.