LaLiga 2026/27Camp Nou

FC Barcelona - Real Madrid opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 10
| Camp Nou | 25 okt 2026-21:00
FC Barcelona
w w w w w
- : -
Real Madrid
w w v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 08:12 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FC Barcelona

Laatste bevestigde opstelling: 13 oktober 2026 tegen Galatasaray

FC Barcelona 4-3-3

1Joan García
2João Cancelo
18G. Martin
5P. Cubarsi
24Eric García
8Pedri
16Rodri
7Fermin
17A. Gordon
20Dani Olmo
10Lamine Yamal
Wisselspelers
13Wojciech Szczęsny
25D. Livaković
23J. Koundé
6Gavi
9Gabriel Jesus
4B. Farinas
12X. Espart
22M. Bernal
3Álex Baldé
14K. Adeyemi
29H. Abdelkarim

Eerdere opstelling Real Madrid

Laatste bevestigde opstelling: 14 oktober 2026 tegen AS Roma

Real Madrid 4-2-3-1

1T. Courtois
17Cucurella
22A. Rüdiger
16Ibrahima Konaté
24D. Dumfries
14A. Tchouaméni
8F. Valverde
7Vinícius Júnior
5Jude Bellingham
25Y. Diomande
10K. Mbappé
Wisselspelers
20Bernardo Silva
18Álvaro Fernández
21Brahim Díaz
9Endrick
19C. Espi
15Arda Güler
4D. Huijsen
13A. Lunin
26Sergio Mestre
27T. Pitarch
12T. Alexander-Arnold
6E. Camavinga

Odds voor FC Barcelona - Real Madrid

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
FC Barcelona (1)Tonybet logo1,48
Gelijkspel (X)Tonybet logo5,20
Real Madrid (2)bet365 logo5,50

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 16 oktober 2026, 03:24 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Barcelona
Real Madrid

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 16 oktober 2026 07:08 uur.

Recente uitslagen

FC Barcelona logoFC Barcelona

DatumWedstrijdUitslag
13 okt 2026Galatasaray – FC Barcelona1 – 4
10 okt 2026FC Barcelona – Getafe3 – 0
19 sep 2026Sevilla FC – FC Barcelona1 – 3
16 sep 2026FC Barcelona – Racing Santander7 – 2
13 sep 2026Levante – FC Barcelona2 – 4

Real Madrid logoReal Madrid

DatumWedstrijdUitslag
14 okt 2026AS Roma – Real Madrid3 – 4
10 okt 2026Real Madrid – Villarreal1 – 0
20 sep 2026Atlético Madrid – Real Madrid2 – 1
15 sep 2026Elche – Real Madrid2 – 3
12 sep 2026Real Madrid – Rayo Vallecano4 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
19 mrt 2023FC Barcelona2 – 1Real Madrid
16 okt 2022Real Madrid3 – 1FC Barcelona
20 mrt 2022Real Madrid0 – 4FC Barcelona
24 okt 2021FC Barcelona1 – 2Real Madrid
10 apr 2021Real Madrid2 – 1FC Barcelona

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Barcelona
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1E. AllerKeeper—00000
1Joan GarcíaKeeper2590000
25D. LivakovićKeeper3110000
35I. RodriguezKeeper—00000
13Wojciech SzczęsnyKeeper3610000
3Álex BaldéVerdediger2210000
2João CanceloVerdediger3282110
15A. ChristensenVerdediger3070100
5P. CubarsiVerdediger1970010
12X. EspartVerdediger—61210
24Eric GarcíaVerdediger2580000
23J. KoundéVerdediger2771000
18G. MartinVerdediger2480010
33J. PesquerVerdediger—00000
22M. BernalMiddenvelder19100200
35M. CatovicMiddenvelder——————
4B. FarinasMiddenvelder—00000
7FerminMiddenvelder2395220
6GaviMiddenvelder2250000
16O. GorenMiddenvelder——————
20Dani OlmoMiddenvelder28100420
8PedriMiddenvelder23101200
16RodriMiddenvelder3090010
18E. TunkaraMiddenvelder——————
21F. de JongMiddenvelder——————
29H. AbdelkarimAanvaller—20000
14K. AdeyemiAanvaller24104210
19R. BardghjiAanvaller——————
74J. BisiwuAanvaller——————
9Gabriel JesusAanvaller2963000
17A. GordonAanvaller2592400
10Lamine YamalAanvaller19108910
11RaphinhaAanvaller29814300

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Real Madrid
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. CourtoisKeeper34100000
13A. LuninKeeper2700000
1Sergio MestreKeeper2100000
13J. Navarro JimenezKeeper1900000
13I. VoloshynKeeper——————
3Diego AguadoVerdediger——————
12T. Alexander-ArnoldVerdediger2860100
2R. AsencioVerdediger2300000
18Álvaro FernándezVerdediger2371020
17CucurellaVerdediger28100000
24Denzel DumfriesVerdediger3090010
3Éder MilitãoVerdediger——————
23L. FatiVerdediger——————
2Jesús ForteaVerdediger——————
4D. HuijsenVerdediger2170011
16Ibrahima KonatéVerdediger2790040
5J. MartinezVerdediger——————
23F. MendyVerdediger——————
4M. RivasVerdediger1900000
22A. RüdigerVerdediger3352010
5Jude BellinghamMiddenvelder23103220
6E. CamavingaMiddenvelder2370020
6J. Cestero SanchoMiddenvelder—00000
21Brahim DíazMiddenvelder2740100
15Arda GülerMiddenvelder2191410
16S. MartinezMiddenvelder1900000
24T. PitarchMiddenvelder1900000
20Bernardo SilvaMiddenvelder3270100
14A. TchouaméniMiddenvelder2660010
8F. ValverdeMiddenvelder28101200
17A. CiriaAanvaller—00000
25Y. DiomandeAanvaller19101210
9EndrickAanvaller2021000
19C. EspiAanvaller2163000
11Ávaro LeivaAanvaller——————
10K. MbappéAanvaller27109210
7Vinícius JúniorAanvaller26101321
7Daniel YañezAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FC Barcelona - Real Madrid live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.