Bundesliga 2026-2027

VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 17
| 16 jan 2027-15:30
VfB Stuttgart
v w w v g
- : -
FSV Mainz 05
w v w v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 11:20 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling VfB Stuttgart

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen Atlético Madrid

VfB Stuttgart 4-2-3-1

41Dennis Seimen
7Maximilian Mittelstädt
24Julian Chabot
3R. Hendriks
4J. Vagnoman
6A. Stiller
21Grischa Prömel
10C. Führich
11B. El Khannous
18J. Leweling
26D. Undav
Wisselspelers
2A. Al Dakhil
44L. Sauer
17D. Pejčinović
28N. Nartey
16Atakan Karazor
29Finn Jeltsch
22Lorenz Assignon
1Fabian Bredlow
9Ermedin Demirović
33M. Funk
14L. Jaquez

Eerdere opstelling FSV Mainz 05

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen FC Schalke 04

FSV Mainz 05 3-5-2

1Alexander Schwolow
48K. Potulski
4Stefan Posch
21Danny da Costa
2Phillipp Mwene
7Lee Jae-Sung
6K. Sano
10Nadiem Amiri
19A. Caci
9P. Tietz
23Sheraldo Becker
Wisselspelers
3F. Gruber
17B. Hollerbach
40M. Kinzig
11R. Konigsdorffer
15L. Maloney
5Eric Martel
47R. Nakuzola
8Paul Nebel
30S. Widmer

Odds voor VfB Stuttgart - FSV Mainz 05

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
VfB Stuttgart
FSV Mainz 05

Recente uitslagen

VfB Stuttgart logoVfB Stuttgart

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026VfB Stuttgart – Atlético Madrid1 – 1
17 okt 2026Hamburger SV – VfB Stuttgart1 – 0
14 okt 2026Slovan Bratislava – VfB Stuttgart0 – 3
10 okt 2026SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart0 – 2
19 sep 2026VfB Stuttgart – Borussia Dortmund0 – 1

FSV Mainz 05 logoFSV Mainz 05

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026FC Schalke 04 – FSV Mainz 050 – 1
10 okt 2026FSV Mainz 05 – Bayer Leverkusen3 – 4
19 sep 2026Borussia Monchengladbach – FSV Mainz 053 – 4
12 sep 2026FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt1 – 3
6 sep 2026Hamburger SV – FSV Mainz 050 – 5

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
21 mei 2023FSV Mainz 051 – 4VfB Stuttgart
21 jan 2023VfB Stuttgart1 – 1FSV Mainz 05
16 apr 2022FSV Mainz 050 – 0VfB Stuttgart
26 nov 2021VfB Stuttgart2 – 1FSV Mainz 05
29 jan 2021VfB Stuttgart2 – 0FSV Mainz 05

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers VfB Stuttgart
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Fabian BredlowKeeper3160000
41Stefan DrljačaKeeper——————
33M. FunkKeeper3000000
41Dennis SeimenKeeper—30000
2A. Al DakhilVerdediger2410000
22Lorenz AssignonVerdediger—30100
24Julian ChabotVerdediger2891010
3R. HendriksVerdediger2580010
4M. HerwerthVerdediger2000000
14L. JaquezVerdediger—00000
29Finn JeltschVerdediger2080110
61Joyeux Masanka BungiVerdediger——————
7Maximilian MittelstädtVerdediger2971120
20L. StergiouVerdediger2410000
4J. VagnomanVerdediger2592110
23Dan-Axel ZagadouVerdediger——————
11B. El KhannousMiddenvelder2291010
16Atakan KarazorMiddenvelder3030000
28N. NarteyMiddenvelder2610000
21Grischa PrömelMiddenvelder3191010
47Y. SpaltMiddenvelder—20000
6A. StillerMiddenvelder2590410
37Jonathan AkaegbobiAanvaller——————
9Ermedin DemirovićAanvaller2895010
10C. FührichAanvaller2881000
18J. LewelingAanvaller2591000
30J. MajchrzakAanvaller——————
43Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento MalangaAanvaller2000000
17D. PejčinovićAanvaller2190000
49L. PennaAanvaller——————
44L. SauerAanvaller2080000
8Tiago TomásAanvaller2410000
26D. UndavAanvaller3091200
34T. van der LeijAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FSV Mainz 05
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
35Louis BabatzKeeper——————
42Luke GauerKeeper——————
40M. KinzigKeeper2200000
1Alexander SchwolowKeeper3440010
27Robin ZentnerKeeper3120000
16S. BellVerdediger3500000
19A. CaciVerdediger2962210
3F. GruberVerdediger2450000
15L. MaloneyVerdediger2740000
2Phillipp MweneVerdediger3261130
4Stefan PoschVerdediger2950010
48K. PotulskiVerdediger1960010
30S. WidmerVerdediger3320000
21Danny da CostaVerdediger3361000
10Nadiem AmiriMiddenvelder2960110
34D. ImafidonMiddenvelder——————
24S. KawasakiMiddenvelder2500000
31Dominik KohrMiddenvelder3210000
7Lee Jae-SungMiddenvelder3460110
5Eric MartelMiddenvelder2431000
8Paul NebelMiddenvelder—10000
20O. RuoppiMiddenvelder2030100
6K. SanoMiddenvelder2560210
2P. SchulzMiddenvelder——————
17T. YamazakiMiddenvelder——————
23Sheraldo BeckerAanvaller3162320
A. HaidaraAanvaller——————
17B. HollerbachAanvaller2521000
11R. KonigsdorfferAanvaller2561010
36F. Moreno FellAanvaller——————
9P. TietzAanvaller2965010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je VfB Stuttgart - FSV Mainz 05 live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.