Bundesliga 2026-2027

Werder Bremen - Hamburger SV opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 10
| 22 nov 2026-17:30
Werder Bremen
g w g g w
- : -
Hamburger SV
v w w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 21:25 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Werder Bremen

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen FSV Mainz 05

Werder Bremen 4-2-3-1

1K. Hein
2Olivier Deman
32Marco Friedl
5Amos Pieper
13Arthur
44Y. Regeer
15Ludovit Reis
17M. Grull
20Chuki
8Mitchell Weiser
10Niclas Füllkrug
Wisselspelers
18E. Dinkçi
38P. Erevbenagie
26Cédric Itten
14S. Lynen
19K. Quetant
30A. Schlager
33M. Schmetgens
23D. Stalmach
3O. Wojcik

Eerdere opstelling Hamburger SV

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen SC Paderborn 07

Hamburger SV 3-5-2

1D. Heuer Fernandes
17Warmed Omari
33Sebastiaan Bornauw
43S. Nandja
3D. Møller Wolfe
28M. Muheim
4B. Nadir
5M. Adeline
7Zakaria El Ouahdi
20Fábio Vieira
15Yussuf Poulsen
Wisselspelers
38A. Rossing-Lelesiit
19O. Stange
12S. Tangvik
9T. Moffi
6A. Lokonga
37L. Lemke
11A. Gronbaek
48J. Bissi Mouelle
22K. Amoako

Odds voor Werder Bremen - Hamburger SV

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Werder Bremen
Hamburger SV

Recente uitslagen

Werder Bremen logoWerder Bremen

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Werder Bremen – SC Paderborn 072 – 2
9 okt 2026Borussia Dortmund – Werder Bremen2 – 2
2 okt 2026FC Twente – Werder Bremen7 – 0
19 sep 2026Werder Bremen – FC Augsburg3 – 2
12 sep 20261. FC Köln – Werder Bremen1 – 1

Hamburger SV logoHamburger SV

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Hamburger SV – VfB Stuttgart1 – 0
10 okt 20261899 Hoffenheim – Hamburger SV2 – 3
4 okt 2026Hamburger SV – FC Copenhagen2 – 0
19 sep 2026Hamburger SV – 1. FC Köln2 – 1
13 sep 2026RB Leipzig – Hamburger SV5 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Werder Bremen
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1K. HeinKeeper2470000
25M. KolkeKeeper36—————
30A. SchlagerKeeper3000000
27Felix AguVerdediger——————
13ArthurVerdediger2360010
32Marco FriedlVerdediger2870000
16M. N'DiayeVerdediger2400000
5Amos PieperVerdediger2870000
33M. SchmetgensVerdediger1960000
4Niklas StarkVerdediger3100000
3O. WojcikVerdediger2330100
80S. AlveroMiddenvelder——————
20ChukiMiddenvelder2270210
2Olivier DemanMiddenvelder2670010
14S. LynenMiddenvelder2710000
44Y. RegeerMiddenvelder2360010
15Ludovit ReisMiddenvelder2672020
10D. SoyluMiddenvelder—00000
6J. StageMiddenvelder29—————
23D. StalmachMiddenvelder2051010
8Mitchell WeiserMiddenvelder3251000
18E. DinkçiAanvaller2471100
38P. ErevbenagieAanvaller—40000
10Niclas FüllkrugAanvaller3378000
17M. GrullAanvaller2872620
26Cédric IttenAanvaller2950000
9D. KownackiAanvaller——————
29S. MusahAanvaller2030000
11J. NjinmahAanvaller2510000
19K. QuetantAanvaller—00000
26J. WieheAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Hamburger SV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1D. Heuer FernandesKeeper3370000
12S. TangvikKeeper2300000
3J. AgyekumVerdediger——————
33Sebastiaan BornauwVerdediger2750000
7Zakaria El OuahdiVerdediger2450110
37L. LemkeVerdediger—50000
28M. MuheimVerdediger—32100
43S. NandjaVerdediger1930020
17Warmed OmariVerdediger2650010
23Jordan TorunarighaVerdediger2940000
44M. VuškovićVerdediger——————
3D. Møller WolfeVerdediger2460000
5M. AdelineMiddenvelder2260000
22K. AmoakoMiddenvelder2120000
24N. CapaldoMiddenvelder2861020
11A. GronbaekMiddenvelder2560210
6A. LokongaMiddenvelder2750020
4B. NadirMiddenvelder2240000
22Immanuel PheraiMiddenvelder2500000
21N. RembergMiddenvelder2650000
20Fábio VieiraMiddenvelder2660000
27P. DakaAanvaller2840000
18B. JattaAanvaller2830000
9T. MoffiAanvaller2771000
46Kelvin OjoAanvaller——————
15Yussuf PoulsenAanvaller3262000
19O. StangeAanvaller1960010
9A. VasiljevicAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Werder Bremen - Hamburger SV live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.