Bundesliga 2026-2027

Union Berlin - FC Koln opstellingen

| 1 nov 2026-15:30
Union Berlin
v v v w g
- : -
FC Koln
v g v w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 12:34 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Union Berlin

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen Borussia Dortmund

Union Berlin 4-2-3-1

1Frederik Rønnow
15T. Rothe
2Felix Uduokhai
4Zeno Van Den Bosch
19Janik Haberer
13A. Schäfer
20M. Aebischer
30K. Imeri
11Woo-Yeong Jeong
8Rani Khedira
21T. Skarke
Wisselspelers
49L. Guther
6A. Kemlein
17D. Köhn
29E. Latte Lath
32M. Gray
27M. Ljubicic
14L. Querfeld
31M. Raab
28Christopher Trimmel

Eerdere opstelling FC Koln

Laatste bevestigde opstelling: 16 oktober 2026 tegen Eintracht Frankfurt

FC Koln 5-3-2

1M. Schwäbe
3B. Sosa
24L. Lochoshvili
22J. Simpson-Pusey
2J. Schmied
28S. Sebulonsen
37L. Maina
5T. Krauß
8I. Johannesson
10S. El Mala
30Marius Bülter
Wisselspelers
17A. Castro-Montes
11R. Heskey
14Gideon Mensah
47M. Moore
23P. Okon-Engstler
29Jan Thielmann
7Luca Waldschmidt
20Ron-Robert Zieler
46A. Kotya-Fofana

Odds voor Union Berlin - FC Koln

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Union Berlin (1)bet365 logo2,50
Gelijkspel (X)bet365 logo3,60
FC Koln (2)Tonybet logo2,60

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 23 oktober 2026, 07:28 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Union Berlin
FC Koln

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 23 oktober 2026 07:04 uur.

Recente uitslagen

Union Berlin logoUnion Berlin

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Union Berlin – Borussia Dortmund0 – 0
10 okt 2026Union Berlin – SV Elversberg1 – 0
18 sep 2026Bayern München – Union Berlin7 – 0
11 sep 2026Union Berlin – FC Schalke 041 – 3
5 sep 2026Bayer Leverkusen – Union Berlin4 – 0

FC Koln logoFC Koln

DatumWedstrijdUitslag
16 okt 2026Eintracht Frankfurt – FC Koln1 – 0
11 okt 2026FC Koln – Borussia Monchengladbach2 – 1
19 sep 2026Hamburger SV – FC Koln2 – 1
12 sep 2026FC Koln – Werder Bremen1 – 1
4 sep 2026VfB Stuttgart – FC Koln4 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
4 mrt 2023Union Berlin0 – 0FC Koln
11 sep 2022FC Koln0 – 1Union Berlin
1 apr 2022Union Berlin1 – 0FC Koln
7 nov 2021FC Koln2 – 2Union Berlin
13 mrt 2021Union Berlin2 – 1FC Koln

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Union Berlin
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
F. GagzowKeeper——————
25C. KlausKeeper3200000
31M. RaabKeeper2710000
1Frederik RønnowKeeper3450000
S. BarryVerdediger——————
5Marvin FriedrichVerdediger——————
18J. JuranovićVerdediger3130200
17Derrick KöhnVerdediger2720000
3Andrik MarkgrafVerdediger——————
34S. N'SokiVerdediger——————
14L. QuerfeldVerdediger2231100
15T. RotheVerdediger2160110
28Christopher TrimmelVerdediger3940000
2Felix UduokhaiVerdediger2950030
20M. AebischerMiddenvelder2960010
6M. EtobeMiddenvelder——————
19Janik HabererMiddenvelder3260020
30K. ImeriMiddenvelder2620000
11Woo-Yeong JeongMiddenvelder2760000
19T. KannegieserMiddenvelder——————
6A. KemleinMiddenvelder2260010
8Rani KhediraMiddenvelder3260010
87D. KreilachMiddenvelder——————
13A. SchäferMiddenvelder2760000
4Zeno Van Den BoschMiddenvelder2350020
L. VulinMiddenvelder——————
M. WitschelMiddenvelder——————
9L. BurcuAanvaller2251010
7O. BurkeAanvaller—10000
O. EngelAanvaller——————
38Julien FriedrichAanvaller——————
32M. GrayAanvaller—10000
49L. GutherAanvaller1610000
23A. IlićAanvaller——————
29E. Latte LathAanvaller2751000
27M. LjubicicAanvaller2430010
L. PepinskiAanvaller——————
21T. SkarkeAanvaller3062020
24Robert SkovAanvaller3010000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FC Koln
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
60M. JamesKeeper——————
1M. SchwäbeKeeper3160000
20Ron-Robert ZielerKeeper3700000
24L. LochoshviliVerdediger2860000
14Gideon MensahVerdediger2840020
2J. SchmiedVerdediger2830000
28S. SebulonsenVerdediger2630000
22J. Simpson-PuseyVerdediger2060010
3Borna SosaVerdediger2830010
33Rav van den BergVerdediger2200000
17A. Castro-MontesMiddenvelder2950010
10S. El MalaMiddenvelder2052000
39J. FriemelMiddenvelder1900000
8I. JohannessonMiddenvelder2361020
5T. KraußMiddenvelder2560010
16G. NevesMiddenvelder——————
23P. Okon-EngstlerMiddenvelder2140010
6Ellyes SkhiriMiddenvelder3150210
9Ragnar AcheAanvaller2841000
30Marius BülterAanvaller3360010
27Thijs DallingaAanvaller2632000
11R. HeskeyAanvaller1820000
37L. MainaAanvaller2761200
47M. MooreAanvaller1950000
15I. RondicAanvaller2720000
29Jan ThielmannAanvaller2430000
7Luca WaldschmidtAanvaller3030000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Union Berlin - FC Koln live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.