Bundesliga 2026-2027

SV Elversberg - VfB Stuttgart opstellingen

Bundesliga 2026-2027 | Speelweek 12
| 5 dec 2026-15:30
SV Elversberg
v g v w v
- : -
VfB Stuttgart
w w v g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 21:08 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling SV Elversberg

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen RB Leipzig

SV Elversberg 4-2-3-1

20Nicolas Kristof
21L. Günther
31Maximilian Rohr
19L. Pinckert
30J. Gyamerah
8Ł. Poręba
43F. Keidel
7M. Krattenmacher
17J. Schmahl
25Lukas Petkov
42D. Mokwa Ntusu
Wisselspelers
15R. Adam
28T. Boss
39C. Campbell
6A. Conde
9N. Futkeu
3F. Le Joncour
2N. Mickelson
40F. Onyeka
26L. Sirch

Eerdere opstelling VfB Stuttgart

Laatste bevestigde opstelling: 23 oktober 2026 tegen Borussia Monchengladbach

VfB Stuttgart 4-2-3-1

41Dennis Seimen
7Maximilian Mittelstädt
3R. Hendriks
29Finn Jeltsch
22Lorenz Assignon
16Atakan Karazor
6A. Stiller
10C. Führich
17D. Pejčinović
44L. Sauer
9Ermedin Demirović
Wisselspelers
2A. Al Dakhil
1Fabian Bredlow
24Julian Chabot
18J. Leweling
21Grischa Prömel
47Y. Spalt
20L. Stergiou
26D. Undav
11B. El Khannous

Odds voor SV Elversberg - VfB Stuttgart

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
SV Elversberg
VfB Stuttgart

Recente uitslagen

SV Elversberg logoSV Elversberg

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026SV Elversberg – FC Augsburg4 – 3
10 okt 2026Union Berlin – SV Elversberg1 – 0
24 sep 2026Waldhof Mannheim – SV Elversberg2 – 1
20 sep 2026FC Schalke 04 – SV Elversberg0 – 0
13 sep 2026SV Elversberg – Bayern München1 – 2

VfB Stuttgart logoVfB Stuttgart

DatumWedstrijdUitslag
23 okt 2026VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach2 – 3
20 okt 2026VfB Stuttgart – Atlético Madrid1 – 1
17 okt 2026Hamburger SV – VfB Stuttgart1 – 0
14 okt 2026Slovan Bratislava – VfB Stuttgart0 – 3
10 okt 2026SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart0 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers SV Elversberg
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
28T. BossKeeper3300000
20Nicolas KristofKeeper2670020
21L. GüntherVerdediger2371010
30J. GyamerahVerdediger3160000
3F. Le JoncourVerdediger3110000
2N. MickelsonVerdediger2730000
19L. PinckertVerdediger2670110
31Maximilian RohrVerdediger3171010
26L. SirchVerdediger2760000
15R. AdamMiddenvelder—20000
6A. CondeMiddenvelder2930010
10N. DarvichMiddenvelder2050110
43F. KeidelMiddenvelder2371130
7M. KrattenmacherMiddenvelder2173110
40F. OnyekaMiddenvelder1950110
8Ł. PorębaMiddenvelder2670000
17F. SchmahlMiddenvelder2331010
29T. ZimmerschiedMiddenvelder—10000
39C. CampbellAanvaller2061010
9N. FutkeuAanvaller2360100
42D. Mokwa NtusuAanvaller2272000
25Lukas PetkovAanvaller2572200
16L. PfeifferAanvaller——————
24L. SchnellbacherAanvaller3220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers VfB Stuttgart
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Fabian BredlowKeeper3160000
41Stefan DrljačaKeeper——————
33M. FunkKeeper3000000
41Dennis SeimenKeeper—40000
2A. Al DakhilVerdediger2410000
22Lorenz AssignonVerdediger—40100
24Julian ChabotVerdediger28101010
3R. HendriksVerdediger2590010
4M. HerwerthVerdediger2000000
14L. JaquezVerdediger—00000
29Finn JeltschVerdediger2090110
61Joyeux Masanka BungiVerdediger——————
7Maximilian MittelstädtVerdediger2981120
20L. StergiouVerdediger2410000
4J. VagnomanVerdediger2592110
23Dan-Axel ZagadouVerdediger——————
11B. El KhannousMiddenvelder22101010
16Atakan KarazorMiddenvelder3040010
28N. NarteyMiddenvelder2610000
21Grischa PrömelMiddenvelder31101010
47Y. SpaltMiddenvelder—20000
6A. StillerMiddenvelder25100410
37Jonathan AkaegbobiAanvaller——————
9Ermedin DemirovićAanvaller28107010
10C. FührichAanvaller2891000
18J. LewelingAanvaller25101100
30J. MajchrzakAanvaller——————
43Jarzinho Ataide Adriano de Nascimento MalangaAanvaller2000000
17D. PejčinovićAanvaller21100100
49L. PennaAanvaller——————
44L. SauerAanvaller2090010
8Tiago TomásAanvaller2410000
26D. UndavAanvaller30101200
34T. van der LeijAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je SV Elversberg - VfB Stuttgart live kijken?

Je kunt Bundesliga-voetbal in Nederland volgen bij Viaplay. Controleer het Bundesliga-aanbod van Viaplay voor de uitzending van deze wedstrijd.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.