Premier League 2026-2027

Sunderland - Fulham opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 2
| 30 aug 2026-15:00
Sunderland
v
1 : 0
Eindstand
Fulham
w w g v v
W. Isidor
75'
Doelpunt
W. Isidor (Assistent: H. Diarra)
75'
35'
Gele kaart
59'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
5'
Sunderland
V
Premier League
22 aug 2026
- 16:00
Ipswich
2 1
Sunderland
Fulham
W W G V V
Premier League
24 aug 2026
- 21:00
Fulham
2 3
Chelsea
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Manchester United
2 1
Fulham
Premier League
20 mei 2023
- 16:00
Fulham
2 2
Crystal Palace
Premier League
13 mei 2023
- 16:00
Southampton
0 2
Fulham
Premier League
8 mei 2023
- 16:00
Fulham
5 3
Leicester
Opstelling
Sunderland
22
Keeper
12
Verdediger
20
Verdediger
5
Verdediger
17
Verdediger
34
Middenvelder
27
Middenvelder
32
Verdediger
28
Middenvelder
90'
10
Aanvaller
65'
9
Aanvaller
64'
Wissels
31
Keeper
15
Verdediger
13
Verdediger
11
Middenvelder
19
Middenvelder
65'
29
Middenvelder
14
Aanvaller
90'
7
Aanvaller
18
Aanvaller
64'75'
Trainer
Fulham
1
Keeper
21
Verdediger
68'
5
Verdediger
35'
3
Verdediger
33
Verdediger
16
Middenvelder
83'
17
Middenvelder
14
Middenvelder
68'
24
Middenvelder
8
Middenvelder
59'76'
7
Aanvaller
Wissels
23
Keeper
4
Verdediger
30
Middenvelder
68'
32
Middenvelder
76'
19
Middenvelder
68'
6
Middenvelder
11
Aanvaller
83'
35
Aanvaller
9
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 02:38 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Sunderland

Sunderland 4-2-3-1

22R. Roefs
17Reinildo
5Daniel Ballard
20Nordi Mukiele
12Thomas Meunier
27N. Sadiki
34G. Xhaka
10N. Angulo
28E. Le Fée
32T. Hume
9B. Brobbey
Wisselspelers
31M. Ellborg
15Omar Alderete
13Luke O'Nien
11C. Rigg
19H. Diarra
29J. Ahoka
14Romaine Mundle
7Chemsdine Talbi
18W. Isidor

Basiself Fulham

Fulham 4-2-3-1

1B. Leno
33A. Robinson
3C. Bassey
5J. Andersen
21T. Castagne
17A. Iwobi
16S. Berge
8C. Palacios
24J. King
14O. Bobb
7G. Garcia
Wisselspelers
23B. Lecomte
4Jorge Cuenca
30Ryan Sessegnon
32E. Smith Rowe
19S. Charles
6H. Reed
11Kevin
35M. Zepa
9Rodrigo Muniz

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekSunderlandFulham
Schoten1211
Balbezit41%59%
Hoekschoppen34

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Sunderland logoSunderland

DatumWedstrijdUitslag
22 aug 2026Ipswich – Sunderland2 – 1
15 aug 2026Sunderland – Rennes2 – 1
8 aug 2026Lens – Sunderland0 – 2
2 aug 2026Wrexham – Sunderland0 – 1
31 jul 2026Sunderland – Leeds0 – 1

Fulham logoFulham

DatumWedstrijdUitslag
24 aug 2026Fulham – Chelsea2 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Sunderland
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
31M. EllborgKeeper2300000
21S. MooreKeeper3600000
22R. RoefsKeeper2380000
15Omar AldereteVerdediger2930010
42A. AleseVerdediger——————
5Daniel BallardVerdediger2760020
4K. DansoVerdediger2850000
32T. HumeVerdediger2470020
48J. JonesMiddenvelder2000000
58B. KindonVerdediger——————
59A. LightfootVerdediger——————
17ReinildoVerdediger3270011
6D. MethalieVerdediger2030010
12Thomas MeunierVerdediger3570100
20Nordi MukieleVerdediger2870130
13Luke O'NienVerdediger3120010
29J. AhokaMiddenvelder—11000
8A. BrowneMiddenvelder31—————
19H. DiarraMiddenvelder2220100
38C. DinsdaleMiddenvelder——————
28E. Le FéeMiddenvelder2682110
77T. ProctorMiddenvelder—00000
11C. RiggMiddenvelder1930000
27N. SadikiMiddenvelder2181010
7J. Ta BiMiddenvelder2110000
40J. WhittakerMiddenvelder2000000
34G. XhakaMiddenvelder3480120
9J. AnguloAanvaller—10000
10N. AnguloAanvaller2381110
9Brian BrobbeyAanvaller2463010
39M. FofanaAanvaller2160000
74F. GeragusianAanvaller——————
18W. IsidorAanvaller2671000
14Romaine MundleAanvaller2310000
47T. OgunsuyiAanvaller—00000
49F. ScottAanvaller——————
7Chemsdine TalbiAanvaller2110000
57T. TuterovAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Fulham
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
23B. LecomteKeeper3500000
1B. LenoKeeper3460000
22D. AffengruberVerdediger2530000
5J. AndersenVerdediger3030010
3Calvin UghelumbaVerdediger2660020
21T. CastagneVerdediger3050120
4Jorge CuencaVerdediger2610000
33A. RobinsonVerdediger2950000
40B. SladeVerdediger——————
2K. TeteVerdediger3120010
16S. BergeMiddenvelder2860000
14O. BobbMiddenvelder2360000
10T. CairneyMiddenvelder——————
19S. CharlesMiddenvelder2260000
17A. IwobiMiddenvelder3060000
24J. KingMiddenvelder1962020
15H. LarssonMiddenvelder2240000
20Manuel AngelMiddenvelder2210010
34C. NwokoMiddenvelder20—————
8C. PalaciosMiddenvelder2141010
6H. ReedMiddenvelder3100000
30Ryan SessegnonMiddenvelder2641000
32E. Smith RoweMiddenvelder2640010
7G. GarciaAanvaller2261000
11KevinAanvaller2350000
18J. Kusi-AsareAanvaller——————
9Rodrigo MunizAanvaller2550010
35M. ZepaAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.