Premier League 2026-2027

Fulham - Chelsea opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 1
| 24 aug 2026-21:00
Fulham
v w w g v
2 : 3
Eindstand
Chelsea
w g v v g
J. King
23'
G. Garcia
54'
João Pedro
1'
M. Rogers
41'
C. Palmer
49'
1'
Doelpunt
Doelpunt
J. King (Assistent: T. Castagne)
23'
41'
Doelpunt
49'
Doelpunt
Doelpunt
54'
5'
Gele kaart
12'
Gele kaart
75'
Gele kaart
Gele kaart
76'
Gele kaart
88'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
5'
Fulham
V W W G V
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Manchester United
2 1
Fulham
Premier League
20 mei 2023
- 16:00
Fulham
2 2
Crystal Palace
Premier League
13 mei 2023
- 16:00
Southampton
0 2
Fulham
Premier League
8 mei 2023
- 16:00
Fulham
5 3
Leicester
Premier League
3 mei 2023
- 21:00
Liverpool
1 0
Fulham
Chelsea
W G V V G
Premier League
28 mei 2023
- 17:30
Chelsea
1 1
Newcastle
Premier League
25 mei 2023
- 21:00
Manchester United
4 1
Chelsea
Premier League
21 mei 2023
- 17:00
Manchester City
1 0
Chelsea
Premier League
13 mei 2023
- 16:00
Chelsea
2 2
Nottingham Forest
Premier League
6 mei 2023
- 16:00
Bournemouth
1 3
Chelsea
Opstelling
Fulham
1
Keeper
21
Verdediger
88'
3
Verdediger
76'
4
Verdediger
33
Verdediger
82'
16
Middenvelder
73'
17
Middenvelder
14
Middenvelder
67'
24
Middenvelder
23'
8
Middenvelder
73'
7
Aanvaller
54'
Wissels
23
Keeper
2
Verdediger
30
Middenvelder
73'
32
Middenvelder
19
Middenvelder
67'
6
Middenvelder
11
Aanvaller
73'
9
Aanvaller
82'
Trainer
Chelsea
1
Keeper
34
Verdediger
5
Verdediger
6
Verdediger
5'
27
Verdediger
76'
24
Verdediger
75'
45
Middenvelder
12'65'
21
Verdediger
65'
10
Middenvelder
49'83'
17
Middenvelder
41'82'
9
Aanvaller
1'
Wissels
39
Keeper
29
Verdediger
65'
8
Middenvelder
65'
4
Middenvelder
18
Aanvaller
7
Aanvaller
76'
11
Aanvaller
41
Aanvaller
83'
23
Aanvaller
82'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 03:55 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Fulham

Fulham 4-2-3-1

1B. Leno
33A. Robinson
4Jorge Cuenca
3C. Bassey
21T. Castagne
17A. Iwobi
16S. Berge
8C. Palacios
24J. King
14O. Bobb
7G. Garcia
Wisselspelers
23B. Lecomte
2K. Tete
44L. De Fougerolles
30Ryan Sessegnon
32E. Smith Rowe
19S. Charles
6H. Reed
11Kevin
9Rodrigo Muniz

Basiself Chelsea

Chelsea 3-4-2-1

1Robert Sanchez
6L. Colwill
5Maxence Lacroix
34J. Acheampong
21J. Hato
45R. Lavia
24R. James
27Malo Gusto
17M. Rogers
10C. Palmer
9João Pedro
Wisselspelers
39Mike Penders
29Pep Chavarría
8E. Fernández
4V. Barco
18D. Welbeck
7Pedro Neto
11J. Bynoe-Gittens
41Estêvão
23G. Quenda

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 2

StatistiekFulhamChelsea
Schoten1418
Schoten op doel66
Balbezit62%38%
Hoekschoppen64

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
3 feb 2023Chelsea0 – 0Fulham
12 jan 2023Fulham2 – 1Chelsea
1 mei 2021Chelsea2 – 0Fulham
16 jan 2021Fulham0 – 1Chelsea

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Fulham
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
23B. LecomteKeeper3500000
1B. LenoKeeper3460000
22D. AffengruberVerdediger2530000
5J. AndersenVerdediger3030010
3Calvin UghelumbaVerdediger2660020
21T. CastagneVerdediger3050120
4Jorge CuencaVerdediger2610000
33A. RobinsonVerdediger2950000
40B. SladeVerdediger——————
2K. TeteVerdediger3120010
16S. BergeMiddenvelder2860000
14O. BobbMiddenvelder2360000
10T. CairneyMiddenvelder——————
19S. CharlesMiddenvelder2260000
17A. IwobiMiddenvelder3060000
24J. KingMiddenvelder1962020
15H. LarssonMiddenvelder2240000
20Manuel AngelMiddenvelder2210010
34C. NwokoMiddenvelder20—————
8C. PalaciosMiddenvelder2141010
6H. ReedMiddenvelder3100000
30Ryan SessegnonMiddenvelder2641000
32E. Smith RoweMiddenvelder2640010
7G. GarciaAanvaller2261000
11KevinAanvaller2350000
18J. Kusi-AsareAanvaller——————
9Rodrigo MunizAanvaller2550010
35M. ZepaAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Chelsea
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1E. MartínezKeeper3450000
39Mike PendersKeeper2100000
28T. Sharman-LoweKeeper——————
44G. SłoninaKeeper——————
34J. AcheampongVerdediger2050000
30A. AnselminoVerdediger21—————
29Pep ChavarríaVerdediger2860100
6L. ColwillVerdediger2350010
3W. FofanaVerdediger2540010
27Malo GustoVerdediger2350000
21J. HatoVerdediger2040200
24R. JamesVerdediger2640010
5Maxence LacroixVerdediger2660110
2Marco PalestraVerdediger—10000
4V. BarcoMiddenvelder2220010
25Moisés CaicedoMiddenvelder2420000
14J. HendersonMiddenvelder3622100
45R. LaviaMiddenvelder2251010
10M. Nicoll-JazuliMiddenvelder1610000
10C. PalmerMiddenvelder2462310
17M. RogersMiddenvelder2464110
6R. WatsonMiddenvelder——————
18M. EboueAanvaller——————
22Emanuel EmeghaAanvaller23—————
41EstêvãoAanvaller1950000
11J. Bynoe-GittensAanvaller2200000
9João PedroAanvaller2555310
7Pedro NetoAanvaller2661100
23G. QuendaAanvaller1920000
18D. WelbeckAanvaller3540000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.