Opstellingen VVV Venlo - Roda

VVV Venlo
w v w w v
2 : 0
Eindstand
Roda
g g w g w
L. Schmidt
53'
A. Rais
90'+1'
Doelpunt
53'
Doelpunt
A. Rais (Assistent: I. M'hand)
90'
+1
Gele kaart
21'
43'
Gele kaart
56'
Gele kaart
Gele kaart
71'
83'
Gele kaart
Gele kaart
87'
90'
+4
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
4'
VVV Venlo
W V W W V
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 20:00
FC Volendam
3 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Jong FC Utrecht
1 3
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
VVV Venlo
3 1
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Helmond Sport
4 2
VVV Venlo
Keuken Kampioen Divisie
30 aug 2026
- 16:45
VVV Venlo
4 0
FC Emmen
Roda
G G W G W
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 20:00
Roda
2 0
RKC Waalwijk
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Jong Ajax
0 0
Roda
Keuken Kampioen Divisie
12 sep 2026
- 16:30
Roda
1 0
Vitesse
Keuken Kampioen Divisie
6 sep 2026
- 16:45
MVV
1 1
Roda
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Roda
2 2
NAC Breda
Opstelling
VVV Venlo
13
Keeper
6.74
4
Verdediger
7.18
33
Verdediger
6.96
6
Middenvelder
82'
7.33
14
Verdediger
7.13
24
Middenvelder
6.52
38
Middenvelder
61'
6.9
16
Verdediger
21'82'
6.8
7
Middenvelder
71'72'
6.63
11
Middenvelder
6.33
53'72'
8.01
Wissels
43
Aanvaller
22
Keeper
9
Aanvaller
72'
6.2
34
Aanvaller
72'90'
7.23
8
Middenvelder
61'
6.73
21
Verdediger
15
Verdediger
19
Aanvaller
1
Keeper
35
Middenvelder
82'87'
6.42
31
Verdediger
82'
6.61
Roda
1
Keeper
7.34
3
Verdediger
56'
5.92
33
Verdediger
79'
6.83
15
Verdediger
6.79
14
Verdediger
69'
5.74
11
Middenvelder
43'61'
5.63
4
Middenvelder
83'
6.4
5
Middenvelder
6.06
7
Aanvaller
60'
6.23
25
Middenvelder
6.11
9
Aanvaller
6.4
Wissels
24
Middenvelder
8
Middenvelder
6
Middenvelder
61'90'
5.79
17
Verdediger
79'
6.01
10
Aanvaller
69'
6.17
26
Middenvelder
60'
6.27
2
Middenvelder
19
Middenvelder
32
Middenvelder
21
Keeper
28
Keeper
Trainer

VVV Venlo - Roda: wedstrijdinformatie

VVV Venlo speelde thuis tegen Roda op 4 oktober 2026 om 14:30 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. De speellocatie is Covebo Stadion – De Koel –. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen VVV Venlo - Roda

VVV Venlo 3-4-2-1

13Y. Schoonderwaldt
6A. Verstraeten
33G. Blancquart
4E. Clancy
16P. Heise
38T. Schenkhuizen
24M. Odriss
14R. Vullers
11N. Ait Mouhou
7E. Zuliani
17L. Schmidt
Wisselspelers
43D. Hendrix
22Z. Taylan
9Mattheos Tsigkas
34A. Rais
8I. M'hand
21L. Görlich
15T. Joosten
19T. Janssen
1T. Doornbusch
35Y. el Anbri
31M. Davis

Roda 3-4-2-1

1J. Treichel
15L. Beerten
33D. Van den Buijs
3M. Tol
5Koen Jansen
4J. Nisbet
11D. Dorenbosch
14X. van den Berg
25B. Marsman
7Cain Seedorf
9A. van den Hurk
Wisselspelers
24J. Déom
8J. Mensah
6M. Paulissen
17G. Peixoto
10F. Schenten
26J. Sleegers
2L. Verheij
19N. Crabu
32N. Maoujoudi
21M. Stojcevic
28J. van Damme

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers VVV Venlo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. DoornbuschKeeper2700000
13Youri SchoonerwaldtKeeper26100000
22Z. TaylanKeeper2000000
29Pepijn VallenKeeper——————
33G. BlancquartVerdediger2290000
4E. ClancyVerdediger22102000
31M. DavisVerdediger2430000
21L. GörlichVerdediger2661030
16P. HeiseVerdediger3561210
15T. JoostenVerdediger2040000
6A. VerstraetenMiddenvelder2050010
5L. de BlokVerdediger2281700
35Y. el AnbriMiddenvelder2030010
44F. van der SterrenVerdediger1900000
46J. De GraefMiddenvelder——————
45J. HorstenMiddenvelder—00000
8I. M'handMiddenvelder2160200
24M. OdrissMiddenvelder22101110
34A. RaisAanvaller2241000
38T. SchenkhuizenMiddenvelder22101000
17L. G. SchmidtMiddenvelder—00000
14R. VullersVerdediger—101100
7E. ZulianiMiddenvelder22104130
46Roel van den BroekMiddenvelder——————
11N. Ait MouhouMiddenvelder2293010
43D. HendrixAanvaller—41100
19T. JanssenAanvaller—80010
10A. SchalkAanvaller3440210
9Mattheos TsigkasAanvaller—61100
47M. van GrootelAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Roda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
21M. StojcevicKeeper—00000
1J. TreichelKeeper23100000
28J. van DammeKeeper—00000
15L. BeertenVerdediger23101010
5Koen JansenMiddenvelder22100010
25B. MarsmanMiddenvelder23101100
17G. PeixotoVerdediger2041000
30Y. StevelmansVerdediger—00000
3M. TolVerdediger28102010
33D. Van den BuijsVerdediger3170020
2L. VerheijMiddenvelder2110000
5Deni AstachanovMiddenvelder——————
20M. BentoumiMiddenvelder—00000
24J. DéomMiddenvelder2760100
15Zakarya KhaldiMiddenvelder——————
32N. MaoujoudiMiddenvelder—30000
8J. MensahMiddenvelder1870010
4J. NisbetMiddenvelder27101010
6M. PaulissenMiddenvelder3391210
10F. SchentenAanvaller—70000
27K. Van MieghemMiddenvelder—00000
14X. van den BergVerdediger2290100
19N. CrabuMiddenvelder—10000
11D. DorenboschMiddenvelder23100120
31L. FeratiAanvaller—00000
7Cain SeedorfAanvaller2681010
26J. SleegersMiddenvelder3291010
9A. van den HurkAanvaller3391020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Roda logoRoda

DatumWedstrijdUitslag
26 sepRoda – Waalwijk2 – 0
18 sepJong Ajax – Roda0 – 0
12 sepRoda – Vitesse1 – 0
6 sepMVV – Roda1 – 1
28 augRoda – NAC Breda2 – 2

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
26 jan 2026Roda2 – 2VVV Venlo
24 aug 2025VVV Venlo3 – 1Roda
29 mrt 2025Roda1 – 4VVV Venlo
25 aug 2024VVV Venlo1 – 1Roda
7 apr 2024Roda2 – 1VVV Venlo

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.