LaLiga 2026/27Reale Arena

Real Sociedad - Deportivo La Coruña opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 8
| Reale Arena | 11 okt 2026-16:15
Real Sociedad
g w v v w
3 : 2
1.53
xG
1.91
Eindstand
Deportivo La Coruña
w w g v g
J. Martin
29'
A. Zakharyan
34'
Gonçalo Guedes
54'
Mario Soriano
61'
Y. Hernandez
69'
Doelpunt
29'
34'
Doelpunt
54'
61'
Doelpunt
69'
Doelpunt (uit strafschop)
40'
Gele kaart
Rode kaart
66'
71'
Gele kaart
90'
Rode kaart
Gele kaart
90'
+4
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
4'
Real Sociedad
G W V V W
La Liga
20 sep 2026
- 21:00
Valencia
2 3
Real Sociedad
Europa League
17 sep 2026
- 21:00
Real Sociedad
1 2
Bournemouth
La Liga
13 sep 2026
- 21:00
Real Sociedad
0 3
Atlético Madrid
La Liga
7 sep 2026
- 21:30
Elche
2 3
Real Sociedad
La Liga
3 sep 2026
- 21:00
Real Sociedad
0 0
Celta Vigo
Deportivo La Coruña
W W G V G
La Liga
20 sep 2026
- 18:30
Deportivo La Coruña
1 1
Real Betis
La Liga
16 sep 2026
- 19:00
Deportivo La Coruña
0 1
Sevilla FC
La Liga
13 sep 2026
- 18:30
Getafe
1 1
Deportivo La Coruña
La Liga
5 sep 2026
- 21:00
Villarreal
2 3
Deportivo La Coruña
La Liga
30 aug 2026
- 19:30
Deportivo La Coruña
3 1
Valencia
Opstelling
Real Sociedad
1
Keeper
6.83
15
Middenvelder
66'
5.78
6
Verdediger
29'
7.53
19
Verdediger
6.76
17
Verdediger
6.1
7
Aanvaller
88'
7.06
21
Middenvelder
90'
6.7
18
Middenvelder
69'
7.04
11
Aanvaller
54'56'
7.05
24
Middenvelder
6.44
23
Middenvelder
34'56'
7.73
Wissels
27
Aanvaller
34
Verdediger
22
Verdediger
88'
6.24
4
Middenvelder
14
Aanvaller
13
Keeper
3
Verdediger
12
Aanvaller
56'
6.5
10
Aanvaller
56'
6.52
16
Verdediger
8
Middenvelder
5
Verdediger
69'
6.27
Trainer
Deportivo La Coruña
13
Keeper
5.62
23
Verdediger
57'
6.21
20
Verdediger
71'
6.22
22
Verdediger
6.6
12
Verdediger
79'
5.94
11
Aanvaller
40'45'
5.63
21
Middenvelder
61'
8.2
8
Middenvelder
57'
6.07
10
Aanvaller
69'
7.8
19
Aanvaller
57'
6.45
32
Aanvaller
6.33
Wissels
2
Verdediger
57'
6.43
17
Verdediger
18
Middenvelder
79'
5.77
37
Middenvelder
25
Keeper
15
Verdediger
4
Verdediger
31
Martín Ochoa
14
Middenvelder
45'
6.5
24
Aanvaller
57'
6.74
33
Aanvaller
16
Middenvelder
57'90'
5.43
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 21 oktober 2026 om 06:03 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Real Sociedad

Real Sociedad 4-4-2

1Álex Remiro
17Sergio Gómez
19M. Sarr
6J. Martin
15Pablo Marín
11Gonçalo Guedes
18Carlos Soler
21Y. Herrera
7Barrenetxea
23A. Zakharyan
24L. Sučić
Wisselspelers
27G. Carrera
34L. Beitia
22H. Fort
4J. Gorrotxategi
14T. Kubo
13Unai Marrero
3Aihen Muñoz
12J. Ochieng
10Mikel Oyarzabal
16Jon Pacheco
8Beñat Turrientes
5Zubeldía

Basiself Deportivo La Coruña

Deportivo La Coruña 4-4-2

13Leo Román
12G. Quagliata
22B. Ede
20José Giménez
23Ximo Navarro
10Y. Hernandez
8D. Villares
21Mario Soriano
11D. Mella
32B. Nsongo
19Luismi Cruz
Wisselspelers
2A. Altimira
17Angeliño
18J. Asp
37Noé
25Álvaro Fernández
15M. Loureiro
4L. Noubi
31Martín Ochoa
14R. Rodriguez
24Adama Traoré
33K. Sanchez
16L. Amatucci

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 2 - 0

StatistiekReal SociedadDeportivo La Coruña
Schoten1221
Schoten op doel47
Balbezit40%60%
Hoekschoppen710

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Real Sociedad logoReal Sociedad

DatumWedstrijdUitslag
20 sep 2026Valencia – Real Sociedad2 – 3
17 sep 2026Real Sociedad – Bournemouth1 – 2
13 sep 2026Real Sociedad – Atlético Madrid0 – 3
7 sep 2026Elche – Real Sociedad2 – 3
3 sep 2026Real Sociedad – Celta Vigo0 – 0

Deportivo La Coruña logoDeportivo La Coruña

DatumWedstrijdUitslag
20 sep 2026Deportivo La Coruña – Real Betis1 – 1
16 sep 2026Deportivo La Coruña – Sevilla FC0 – 1
13 sep 2026Getafe – Deportivo La Coruña1 – 1
5 sep 2026Villarreal – Deportivo La Coruña2 – 3
30 aug 2026Deportivo La Coruña – Valencia3 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
2 feb 2018Real Sociedad5 – 0Deportivo La Coruña
10 sep 2017Deportivo La Coruña2 – 4Real Sociedad
23 apr 2017Real Sociedad1 – 0Deportivo La Coruña
5 dec 2016Deportivo La Coruña5 – 1Real Sociedad
16 jan 2016Real Sociedad1 – 1Deportivo La Coruña

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Real Sociedad
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13T. FolgadoKeeper——————
1Aitor FragaKeeper——————
13Unai MarreroKeeper2530000
1Álex RemiroKeeper3180000
2Jon AramburuVerdediger2470030
34L. BeitiaVerdediger2240110
22H. FortVerdediger2030100
17Sergio GómezVerdediger26111010
5K. KitaVerdediger——————
6J. MartinVerdediger20101111
3Aihen MuñozVerdediger2930000
16Jon PachecoVerdediger2510000
22RupérezVerdediger——————
19M. SarrVerdediger2160020
5ZubeldíaVerdediger2980020
8I. AguirreMiddenvelder1900000
4J. GorrotxategiMiddenvelder2480000
21Y. HerreraMiddenvelder28101040
6A. LebarbierMiddenvelder2200000
15Pablo MarínMiddenvelder2320001
18Carlos SolerMiddenvelder2991300
24L. SučićMiddenvelder24103020
8Beñat TurrientesMiddenvelder2461020
23A. ZakharyanMiddenvelder2351000
17Lander AstiazaránAanvaller——————
7BarrenetxeaAanvaller24102110
18G. CarreraAanvaller2100000
7Dani DíazAanvaller——————
11Gonçalo GuedesAanvaller29102000
14T. KuboAanvaller2581100
11A. MarchalAanvaller1950000
12J. OchiengAanvaller2371300
9O. OskarssonAanvaller2292021
10Mikel OyarzabalAanvaller29112210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Deportivo La Coruña
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25Álvaro FernándezKeeper2800000
1G. ParrenoKeeper3300000
13Leo RománKeeper2690000
2A. AltimiraVerdediger2560021
17AngeliñoVerdediger2920001
5D. BarciaVerdediger2300000
3Arnau ComasVerdediger2600000
22B. EdeVerdediger1960010
4S. FernandezVerdediger——————
20José GiménezVerdediger3160010
15M. LoureiroVerdediger2950000
23Ximo NavarroVerdediger3680020
4L. NoubiVerdediger2150010
12Giacomo QuagliataVerdediger2690010
2Q. TeijoVerdediger——————
16L. AmatucciMiddenvelder2270131
18J. AspMiddenvelder2070000
37NoéMiddenvelder—00000
6Marc CasadóMiddenvelder2330000
14R. RodriguezMiddenvelder2960100
21Mario SorianoMiddenvelder2491210
8D. VillaresMiddenvelder3051000
7P. AubameyangAanvaller3775200
19Luismi CruzAanvaller2591110
9Z. EddahchouriAanvaller2641000
10Y. HernandezAanvaller2381110
11D. MellaAanvaller2140010
32B. NsongoAanvaller—91010
33K. SanchezAanvaller2110000
24Adama TraoréAanvaller3060000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.