LaLiga 2026/27

Real Sociedad - FC Barcelona opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 36
| 16 mei 2027-17:00
Real Sociedad
w w g w w
- : -
FC Barcelona
w w w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 18:37 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Real Sociedad

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Lillestrom

Real Sociedad 4-4-2

13Unai Marrero
17Sergio Gómez
19M. Sarr
6J. Martin
5Zubeldía
11Gonçalo Guedes
18Carlos Soler
4J. Gorrotxategi
14T. Kubo
10Mikel Oyarzabal
24L. Sučić
Wisselspelers
23A. Zakharyan
8Beñat Turrientes
1Álex Remiro
16Jon Pacheco
9O. Oskarsson
12J. Ochieng
3Aihen Muñoz
15Pablo Marín
29A. Marchal
28A. Lebarbier
7Barrenetxea
22H. Fort

Eerdere opstelling FC Barcelona

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen Paris Saint-Germain

FC Barcelona 4-2-3-1

1Joan García
2João Cancelo
18G. Martin
5P. Cubarsi
12X. Espart
8Pedri
22M. Bernal
17A. Gordon
20Dani Olmo
10Lamine Yamal
11Raphinha
Wisselspelers
3Álex Baldé
41A. Campos
21F. de Jong
4B. Farinas
7Fermin
9Gabriel Jesus
6Gavi
25D. Livaković
16Rodri
13Wojciech Szczęsny
29H. Abdelkarim
14K. Adeyemi

Odds voor Real Sociedad - FC Barcelona

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Real Sociedad
FC Barcelona

Recente uitslagen

Real Sociedad logoReal Sociedad

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Lillestrom – Real Sociedad0 – 6
18 okt 2026Malaga – Real Sociedad2 – 5
15 okt 2026Union St. Gilloise – Real Sociedad1 – 1
11 okt 2026Real Sociedad – Deportivo La Coruña3 – 2
20 sep 2026Valencia – Real Sociedad2 – 3

FC Barcelona logoFC Barcelona

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Paris Saint-Germain – FC Barcelona4 – 2
17 okt 2026Real Betis – FC Barcelona2 – 5
13 okt 2026Galatasaray – FC Barcelona1 – 4
10 okt 2026FC Barcelona – Getafe3 – 0
19 sep 2026Sevilla FC – FC Barcelona1 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
20 mei 2023FC Barcelona1 – 2Real Sociedad
21 aug 2022Real Sociedad1 – 4FC Barcelona
21 apr 2022Real Sociedad0 – 1FC Barcelona
15 aug 2021FC Barcelona4 – 2Real Sociedad
21 mrt 2021Real Sociedad1 – 6FC Barcelona

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Real Sociedad
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13T. FolgadoKeeper——————
1Aitor FragaKeeper——————
13Unai MarreroKeeper2540000
1Álex RemiroKeeper3180000
2Jon AramburuVerdediger2470030
34L. BeitiaVerdediger2240110
22H. FortVerdediger2030100
17Sergio GómezVerdediger26123010
5K. KitaVerdediger——————
6J. MartinVerdediger20111111
3Aihen MuñozVerdediger2930000
16Jon PachecoVerdediger2520000
22RupérezVerdediger——————
19M. SarrVerdediger2170030
5ZubeldíaVerdediger2990020
8I. AguirreMiddenvelder1900000
4J. GorrotxategiMiddenvelder2490010
21Y. HerreraMiddenvelder28101040
6A. LebarbierMiddenvelder2200000
15Pablo MarínMiddenvelder2330001
18Carlos SolerMiddenvelder29101300
24L. SučićMiddenvelder24115020
8Beñat TurrientesMiddenvelder2471120
23A. ZakharyanMiddenvelder2362000
17Lander AstiazaránAanvaller——————
7BarrenetxeaAanvaller24102110
18G. CarreraAanvaller2100000
7Dani DíazAanvaller——————
11Gonçalo GuedesAanvaller29112100
14T. KuboAanvaller2591100
11A. MarchalAanvaller1950000
12J. OchiengAanvaller2371300
9O. OskarssonAanvaller22103021
10Mikel OyarzabalAanvaller29122510

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FC Barcelona
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1E. AllerKeeper—00000
1Joan GarcíaKeeper25110000
25D. LivakovićKeeper3110000
35I. RodriguezKeeper—00000
13Wojciech SzczęsnyKeeper3610000
3Álex BaldéVerdediger2320000
2João CanceloVerdediger3292120
15A. ChristensenVerdediger3070100
5P. CubarsiVerdediger1990210
12X. EspartVerdediger—82210
24Eric GarcíaVerdediger2591000
23J. KoundéVerdediger2781100
18G. MartinVerdediger24100010
33J. PesquerVerdediger—00000
22M. BernalMiddenvelder19110200
35M. CatovicMiddenvelder——————
4B. FarinasMiddenvelder—00000
7FerminMiddenvelder23115430
6GaviMiddenvelder2270000
16O. GorenMiddenvelder——————
20Dani OlmoMiddenvelder28121420
8PedriMiddenvelder23121200
16RodriMiddenvelder30111010
18E. TunkaraMiddenvelder——————
21F. de JongMiddenvelder—00000
29H. AbdelkarimAanvaller—20000
14K. AdeyemiAanvaller24124210
19R. BardghjiAanvaller——————
74J. BisiwuAanvaller——————
9Gabriel JesusAanvaller2974000
17A. GordonAanvaller25112400
10Lamine YamalAanvaller1912101020
11RaphinhaAanvaller291014300

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Real Sociedad - FC Barcelona live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.