LaLiga 2026/27

Real Madrid - Malaga opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 3
| 30 aug 2026-17:00
Real Madrid
w w g w w
4 : 0
Eindstand
Malaga
v g
Jude Bellingham
19'
A. Herrero
26'
K. Mbappé
30'
Arda Güler
90'
19'
Eigen doelpunt
26'
Doelpunt
30'
Doelpunt
90'
66'
Gele kaart
90'
+3
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
Real Madrid
W W G W W
La Liga
26 aug 2026
- 21:00
Real Madrid
4 1
Real Sociedad
La Liga
22 aug 2026
- 21:30
Espanyol
1 2
Real Madrid
La Liga
4 jun 2023
- 18:30
Real Madrid
1 1
Athletic Club
La Liga
27 mei 2023
- 19:00
Sevilla FC
1 2
Real Madrid
La Liga
24 mei 2023
- 19:30
Real Madrid
2 1
Rayo Vallecano
Malaga
V G
La Liga
24 aug 2026
- 21:30
Malaga
1 1
Deportivo La Coruña
La Liga
19 aug 2026
- 21:00
Atlético Madrid
2 0
Malaga
Opstelling
Real Madrid
1
Keeper
12
Verdediger
22
Verdediger
4
Verdediger
17
Verdediger
8
Middenvelder
77'
6
Middenvelder
21
Middenvelder
65'
5
Middenvelder
19'87'
7
Aanvaller
10
Aanvaller
30'
Wissels
13
Keeper
31
Keeper
24
Verdediger
16
Verdediger
18
Verdediger
33
Verdediger
20
Middenvelder
77'
15
Middenvelder
87'90'
29
Middenvelder
19
Aanvaller
36
Aanvaller
25
Aanvaller
65'
Trainer
Malaga
1
Keeper
26'
3
Verdediger
60'
15
Verdediger
4
Verdediger
74'
31
Verdediger
10
Middenvelder
14
Middenvelder
46'
23
Verdediger
87'
11
Aanvaller
61'
9
Aanvaller
66'
8
Middenvelder
Wissels
13
Keeper
5
Verdediger
12
Verdediger
60'
18
Middenvelder
46'
6
Middenvelder
87'90'
7
Middenvelder
74'
28
Middenvelder
17
Aanvaller
24
Aanvaller
19
Aanvaller
61'
32
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 13:44 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Real Madrid

Real Madrid 4-2-3-1

1T. Courtois
17Cucurella
4D. Huijsen
22A. Rüdiger
12T. Alexander-Arnold
6E. Camavinga
8F. Valverde
7Vinícius Júnior
5Jude Bellingham
21Brahim Díaz
10K. Mbappé
Wisselspelers
13A. Lunin
31J. Navarro Jimenez
24D. Dumfries
16Ibrahima Konaté
18Álvaro Fernández
33M. Rivas
20Bernardo Silva
15Arda Güler
29J. Cestero Sancho
19C. Espi
36A. Ciria
25Y. Diomande

Basiself Malaga

Malaga 4-4-2

1A. Herrero
31Rafita
4E. Galilea
15A. Recio
3Carlos Puga
11Joaquín Muñoz
23I. Merino
14R. Rodriguez
10D. Larrubia
8Carlos Dotor
9Chupe
Wisselspelers
13C. Lopez
5A. Pastor
12José Salinas
18Pablo Martínez
6R. Enriquez
7H. Abaida
28J. Otunenche
17E. Jauregi
24Julen Lobete
19Juan Cruz
32J. Fernandez

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 3 - 0

StatistiekReal MadridMalaga
Schoten1914
Schoten op doel81
Balbezit56%44%
Hoekschoppen96

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Real Madrid logoReal Madrid

DatumWedstrijdUitslag
26 aug 2026Real Madrid – Real Sociedad4 – 1
22 aug 2026Espanyol – Real Madrid1 – 2

Malaga logoMalaga

DatumWedstrijdUitslag
24 aug 2026Malaga – Deportivo La Coruña1 – 1
19 aug 2026Atlético Madrid – Malaga2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Real Madrid
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. CourtoisKeeper34100000
13A. LuninKeeper2700000
1Sergio MestreKeeper2100000
13J. Navarro JimenezKeeper1900000
13I. VoloshynKeeper——————
3Diego AguadoVerdediger——————
12T. Alexander-ArnoldVerdediger2860100
2R. AsencioVerdediger2300000
18Álvaro FernándezVerdediger2371020
17CucurellaVerdediger28100000
24Denzel DumfriesVerdediger3090010
3Éder MilitãoVerdediger——————
23L. FatiVerdediger——————
2Jesús ForteaVerdediger——————
4D. HuijsenVerdediger2170011
16Ibrahima KonatéVerdediger2790040
5J. MartinezVerdediger——————
23F. MendyVerdediger——————
4M. RivasVerdediger1900000
22A. RüdigerVerdediger3352010
5Jude BellinghamMiddenvelder23103220
6E. CamavingaMiddenvelder2370020
6J. Cestero SanchoMiddenvelder—00000
21Brahim DíazMiddenvelder2740100
15Arda GülerMiddenvelder2191410
16S. MartinezMiddenvelder1900000
24T. PitarchMiddenvelder1900000
20Bernardo SilvaMiddenvelder3270100
14A. TchouaméniMiddenvelder2660010
8F. ValverdeMiddenvelder28101200
17A. CiriaAanvaller—00000
25Y. DiomandeAanvaller19101210
9EndrickAanvaller2021000
19C. EspiAanvaller2163000
11Ávaro LeivaAanvaller——————
10K. MbappéAanvaller27109210
7Vinícius JúniorAanvaller26101321
7Daniel YañezAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Malaga
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
30A. CespedesKeeper2200000
1A. HerreroKeeper3280010
13C. LopezKeeper2100000
39A. AznouVerdediger2010010
25J. BerrocalVerdediger2720000
5Fernando CaleroVerdediger—10000
4E. GalileaVerdediger3260020
23I. MerinoVerdediger2070000
16Diego MurilloVerdediger——————
5A. PastorVerdediger2700000
3Carlos PugaVerdediger2570030
31RafitaVerdediger—80110
15A. RecioVerdediger2380000
12José SalinasVerdediger2660010
32Miguel SantaellaVerdediger——————
7H. AbaidaMiddenvelder2430000
2J. CajusteMiddenvelder2710000
8Carlos DotorMiddenvelder2571010
6R. EnriquezMiddenvelder2570030
10D. LarrubiaMiddenvelder2480030
22D. LorenzoMiddenvelder2370010
18Pablo MartínezMiddenvelder2860110
35A. OchoaMiddenvelder——————
28J. OtunencheMiddenvelder2100000
14R. RodriguezMiddenvelder2350000
9ChupeAanvaller2281020
19Juan CruzAanvaller2670110
32J. FernandezAanvaller—00000
Juan FernandezAanvaller——————
17E. JauregiAanvaller3020010
24Julen LobeteAanvaller2610000
11Joaquín MuñozAanvaller2780000
21A. NinoAanvaller2242000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.