LaLiga 2026/27

Sevilla FC - Real Madrid opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 25
| 21 feb 2027-17:00
Sevilla FC
g w w v g
- : -
Real Madrid
w w v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 12:01 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Sevilla FC

Laatste bevestigde opstelling: 12 oktober 2026 tegen Levante

Sevilla FC 4-2-3-1

1Odysseas Vlachodimos
17Gabriel Suazo
4Kike Salas
5Castrin
2Juan Iglesias
6Lucien Agoumé
8G. Kochorashvili
20Felix Correia
24Y. Fofana
30Miguel Sierra
9R. Ure
Wisselspelers
22José Ángel Carmona
3J. Diaz
21C. Ejuke
10Peque
7Alfonso Gonzales
13Fran González
18Jon Guridi
15Fabio Cardoso
16Isaac Romero
12A. Sangante
11Ruben Vargas
14Manu Bueno

Eerdere opstelling Real Madrid

Laatste bevestigde opstelling: 14 oktober 2026 tegen AS Roma

Real Madrid 4-2-3-1

1T. Courtois
17Cucurella
22A. Rüdiger
16Ibrahima Konaté
24D. Dumfries
14A. Tchouaméni
8F. Valverde
7Vinícius Júnior
5Jude Bellingham
25Y. Diomande
10K. Mbappé
Wisselspelers
20Bernardo Silva
18Álvaro Fernández
21Brahim Díaz
9Endrick
19C. Espi
15Arda Güler
4D. Huijsen
13A. Lunin
26Sergio Mestre
27T. Pitarch
12T. Alexander-Arnold
6E. Camavinga

Odds voor Sevilla FC - Real Madrid

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Sevilla FC
Real Madrid

Recente uitslagen

Sevilla FC logoSevilla FC

DatumWedstrijdUitslag
12 okt 2026Levante – Sevilla FC3 – 3
19 sep 2026Sevilla FC – FC Barcelona1 – 3
16 sep 2026Deportivo La Coruña – Sevilla FC0 – 1
11 sep 2026Sevilla FC – Valencia1 – 0
6 sep 2026Espanyol – Sevilla FC1 – 1

Real Madrid logoReal Madrid

DatumWedstrijdUitslag
14 okt 2026AS Roma – Real Madrid3 – 4
10 okt 2026Real Madrid – Villarreal1 – 0
20 sep 2026Atlético Madrid – Real Madrid2 – 1
15 sep 2026Elche – Real Madrid2 – 3
12 sep 2026Real Madrid – Rayo Vallecano4 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
17 mei 2026Sevilla FC0 – 1Real Madrid
20 dec 2025Real Madrid2 – 0Sevilla FC
18 mei 2025Sevilla FC0 – 2Real Madrid
22 dec 2024Real Madrid4 – 2Sevilla FC
25 feb 2024Real Madrid1 – 0Sevilla FC

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Sevilla FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Fran GonzálezKeeper2100000
33Rafael RomeroKeeper2300000
1Odysseas VlachodimosKeeper3280000
15Fabio CardosoVerdediger—00000
22José Ángel CarmonaVerdediger2430000
5CastrinVerdediger2370010
3J. DiazVerdediger2150000
23MarcãoVerdediger3000000
34I. MunozVerdediger—00000
4Kike SalasVerdediger2460011
12A. SanganteVerdediger2440001
17Gabriel SuazoVerdediger2980020
6Lucien AgouméMiddenvelder2480020
39E. AltozanoMiddenvelder1900000
14Manu BuenoMiddenvelder2220000
24Y. FofanaMiddenvelder2751100
27N. GuillenMiddenvelder—10010
18Jon GuridiMiddenvelder3181030
2Juan IglesiasMiddenvelder2881020
8G. KochorashviliMiddenvelder2760110
11Ruben VargasMiddenvelder2810000
26M. CastilloAanvaller—00000
20Felix CorreiaAanvaller2541110
21C. EjukeAanvaller2861010
7Alfonso GonzalesAanvaller2730010
10PequeAanvaller2431010
16Isaac RomeroAanvaller2672151
30M. SierraAanvaller—72020
37I. SowAanvaller26—————
19Lucas StassinAanvaller2131000
9R. UreAanvaller2281210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Real Madrid
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. CourtoisKeeper34100000
13A. LuninKeeper2700000
1Sergio MestreKeeper2100000
13J. Navarro JimenezKeeper1900000
13I. VoloshynKeeper——————
3Diego AguadoVerdediger——————
12T. Alexander-ArnoldVerdediger2860100
2R. AsencioVerdediger2300000
18Álvaro FernándezVerdediger2371020
17CucurellaVerdediger28100000
24Denzel DumfriesVerdediger3090010
3Éder MilitãoVerdediger——————
23L. FatiVerdediger——————
2Jesús ForteaVerdediger——————
4D. HuijsenVerdediger2170011
16Ibrahima KonatéVerdediger2790040
5J. MartinezVerdediger——————
23F. MendyVerdediger——————
4M. RivasVerdediger1900000
22A. RüdigerVerdediger3352010
5Jude BellinghamMiddenvelder23103220
6E. CamavingaMiddenvelder2370020
6J. Cestero SanchoMiddenvelder—00000
21Brahim DíazMiddenvelder2740100
15Arda GülerMiddenvelder2191410
16S. MartinezMiddenvelder1900000
24T. PitarchMiddenvelder1900000
20Bernardo SilvaMiddenvelder3270100
14A. TchouaméniMiddenvelder2660010
8F. ValverdeMiddenvelder28101200
17A. CiriaAanvaller—00000
25Y. DiomandeAanvaller19101210
9EndrickAanvaller2021000
19C. EspiAanvaller2163000
11Ávaro LeivaAanvaller——————
10K. MbappéAanvaller27109210
7Vinícius JúniorAanvaller26101321
7Daniel YañezAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Sevilla FC - Real Madrid live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.