LaLiga 2026/27

Real Betis - Getafe opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 6
| 17 sep 2026-19:00
Real Betis
w v w w w
1 : 0
Eindstand
Getafe
w v v g g
A. Ezzalzouli
45'
Doelpunt
45'
Gele kaart
24'
25'
Gele kaart
53'
Gele kaart
70'
Gele kaart
74'
Gele kaart
87'
2e gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
2'
Real Betis
W V W W W
La Liga
14 sep 2026
- 21:00
Villarreal
1 2
Real Betis
Champions League
8 sep 2026
- 21:00
Lille
2 3
Real Betis
La Liga
4 sep 2026
- 21:00
Real Betis
1 0
Real Madrid
La Liga
29 aug 2026
- 17:00
Levante
5 2
Real Betis
La Liga
25 aug 2026
- 21:00
Valencia
0 1
Real Betis
Getafe
W V V G G
La Liga
13 sep 2026
- 18:30
Getafe
1 1
Deportivo La Coruña
La Liga
7 sep 2026
- 19:00
Getafe
1 1
Celta Vigo
La Liga
31 aug 2026
- 19:30
Osasuna
1 0
Getafe
UEFA Conference League
27 aug 2026
- 21:00
FK Partizan
2 1
Getafe
La Liga
23 aug 2026
- 19:30
Getafe
1 0
Racing Santander
Opstelling
Real Betis
1
Keeper
12
Verdediger
24'46'
4
Verdediger
16
Verdediger
23
Verdediger
18
Middenvelder
6
Middenvelder
7
Aanvaller
90'
22
Middenvelder
61'
10
Aanvaller
45'72'
19
Aanvaller
72'
Wissels
31
Keeper
5
Verdediger
2
Verdediger
46'
11
Verdediger
21
Middenvelder
25
Middenvelder
61'
15
Middenvelder
90'
20
Middenvelder
8
Middenvelder
9
Aanvaller
72'
17
Aanvaller
72'
14
Aanvaller
Trainer
Getafe
13
Keeper
21
Verdediger
69'
2
Verdediger
24
Verdediger
3
Verdediger
25'46'
8
Middenvelder
70'
16
Middenvelder
81'
23
Middenvelder
81'
6
Middenvelder
53'87'
10
Aanvaller
46'
20
Aanvaller
Wissels
1
Keeper
35
Keeper
31
Verdediger
26
Verdediger
22
Verdediger
46'
4
Verdediger
15
Verdediger
69'74'
28
Middenvelder
81'
30
Middenvelder
81'
19
Aanvaller
46'
32
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 16:27 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Real Betis

Real Betis 4-2-3-1

1A. Valles
23Junior Firpo
16V. Gomez
4Natan
12A. Ortiz
6F. Bernal
18N. Deossa
10A. Ezzalzouli
22Isco
7Antony
19T. Parrott
Wisselspelers
31M. Gonzalez
5Marc Bartra
2Bellerín
11Fran García
21Marc Roca
25Dani Ceballos
15A. Fidalgo
20G. Lo Celso
8Pablo Fornals
9J. Hernández
17Rodrigo Riquelme
14I. Losada

Basiself Getafe

Getafe 4-1-4-1

13David Soria
3Davinchi
24Z. Romero
2D. Dakonam
21A. Garcia
8N. Gudelj
10M. Satriano
6Mario Martín
23Orel Mangala
16Francho
20I. Azon
Wisselspelers
1J. Letacek
35D. Ferrer
31M. Hamdoune
26J. Valou
22Johan Mojica
4S. Sazonov
15S. Boselli
28A. R. Alcantara
30O. Lopez
19E. Ünal
32Joselu

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 0

StatistiekReal BetisGetafe
Schoten228
Schoten op doel82
Balbezit75%25%
Hoekschoppen43

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Real Betis logoReal Betis

DatumWedstrijdUitslag
14 sep 2026Villarreal – Real Betis1 – 2
8 sep 2026Lille – Real Betis2 – 3
4 sep 2026Real Betis – Real Madrid1 – 0
29 aug 2026Levante – Real Betis5 – 2
25 aug 2026Valencia – Real Betis0 – 1

Getafe logoGetafe

DatumWedstrijdUitslag
13 sep 2026Getafe – Deportivo La Coruña1 – 1
7 sep 2026Getafe – Celta Vigo1 – 1
31 aug 2026Osasuna – Getafe1 – 0
27 aug 2026FK Partizan – Getafe2 – 1
23 aug 2026Getafe – Racing Santander1 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
24 mei 2023Real Betis0 – 1Getafe
28 jan 2023Getafe0 – 1Real Betis
2 mei 2022Getafe0 – 0Real Betis
26 sep 2021Real Betis2 – 0Getafe
19 feb 2021Real Betis1 – 0Getafe

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Real Betis
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Diego CondeKeeper2700000
31M. GonzalezKeeper1900000
1A. VallesKeeper29100000
40A. de PabloKeeper—00000
5Marc BartraVerdediger3573000
2BellerínVerdediger3190110
33C. De RoaVerdediger——————
23Junior FirpoVerdediger3030010
11Fran GarcíaVerdediger2790210
16V. GomezVerdediger2340010
3LlorenteVerdediger3330000
4NatanVerdediger2591030
12A. OrtizVerdediger2230020
6F. BernalMiddenvelder2390020
25Dani CeballosMiddenvelder3050010
10Ivan CorralejoMiddenvelder——————
18N. DeossaMiddenvelder26100110
15A. FidalgoMiddenvelder2930000
8Pablo FornalsMiddenvelder3090100
22IscoMiddenvelder34103100
20G. Lo CelsoMiddenvelder3010000
21Marc RocaMiddenvelder2980130
7Antony SantosAanvaller26100100
10A. EzzalzouliAanvaller2463010
9J. HernándezAanvaller2793210
14I. LosadaAanvaller2500000
27J. MoranteAanvaller—11000
19T. ParrottAanvaller2472100
17Rodrigo RiquelmeAanvaller26102100
24Aitor RuibalAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Getafe
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
35Jorge BenitoKeeper——————
35D. FerrerKeeper1900000
1J. LetacekKeeper2700000
13David SoriaKeeper33110000
5Abdel AbqarVerdediger2740011
15S. BoselliVerdediger2270020
29F. BurgosVerdediger2200000
3DavinchiVerdediger1970020
2D. DakonamVerdediger34110020
21A. GarciaVerdediger23101000
31M. HamdouneVerdediger2200000
17Kiko FemeníaVerdediger3570021
22Johan MojicaVerdediger34101150
41Jorge MontesVerdediger——————
24Z. RomeroVerdediger2690021
4S. SazonovVerdediger2470020
26J. ValouVerdediger2020000
28A. R. AlcantaraMiddenvelder2150000
16FranchoMiddenvelder2490010
8N. GudeljMiddenvelder3471020
33Alvaro GutierrezMiddenvelder——————
30O. LopezMiddenvelder2020000
Mady MacalouMiddenvelder——————
23Orel MangalaMiddenvelder2890020
6Mario MartínMiddenvelder2270031
44Adrián RiquelmeMiddenvelder——————
11Ramón TerratsMiddenvelder25101030
12Christantus UcheMiddenvelder——————
33M. AchrafAanvaller—00000
20I. AzonAanvaller2351110
27E. DrammehAanvaller1900000
32JoseluAanvaller2210000
9Borja MayoralAanvaller2950020
10M. SatrianoAanvaller25111310
19E. ÜnalAanvaller2993020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.