Champions League 2026-2027 – League phaseEstadio de la Cartuja

Real Betis - FC Porto opstellingen

Real Betis
w w w g w
3 : 2
1.68
xG
0.95
Eindstand
FC Porto
w w w w v
A. Ezzalzouli
47'
J. Hernández
74'
Isco
84'
Gabri Veiga
54'
Samu
61'
Doelpunt
47'
54'
Doelpunt
61'
Doelpunt
Samu (Assistent: Pepê)
Doelpunt
J. Hernández (Assistent: Antony)
74'
Doelpunt (uit strafschop)
84'
56'
Gele kaart
Gele kaart
56'
Gele kaart
56'
73'
Gele kaart
Gele kaart
77'
86'
Gele kaart
Gele kaart
90'
+3
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
Real Betis
W W W G W
La Liga
11 okt 2026
- 18:30
Real Betis
2.83
xG
1.57
5 2
Osasuna
La Liga
20 sep 2026
- 18:30
Deportivo La Coruña
1 1
Real Betis
La Liga
17 sep 2026
- 19:00
Real Betis
1 0
Getafe
La Liga
14 sep 2026
- 21:00
Villarreal
1 2
Real Betis
Champions League
8 sep 2026
- 21:00
Lille
2 3
Real Betis
FC Porto
W W W W V
Champions League
8 sep 2026
- 21:00
FC Porto
0 2
Manchester City
Primeira Liga
27 mei 2023
- 19:00
FC Porto
3 0
Guimaraes
Primeira Liga
20 mei 2023
- 21:30
Famalicao
2 4
FC Porto
Primeira Liga
30 apr 2023
- 19:00
FC Porto
1 0
Boavista
Primeira Liga
22 apr 2023
- 21:30
Pacos Ferreira
0 2
FC Porto
Opstelling
Real Betis
1
Keeper
6.59
12
Verdediger
90'
5.84
5
Verdediger
6.81
4
Verdediger
6.35
11
Verdediger
7.19
18
Middenvelder
56'62'
6.24
21
Middenvelder
87'
6.11
7
Aanvaller
90'
7.15
22
Middenvelder
84'87'
7.73
10
Aanvaller
47'56'
7.53
19
Aanvaller
62'
6.24
Wissels
6
Middenvelder
87'
5.97
17
Aanvaller
90'
6
27
Aanvaller
20
Middenvelder
3
Verdediger
9
Aanvaller
62'74'
8.2
16
Verdediger
2
Verdediger
25
Middenvelder
62'77'
5.93
13
Keeper
15
Middenvelder
8
Middenvelder
87'
5.65
Trainer
M. Pellegrini
FC Porto
99
Keeper
6.7
52
Verdediger
59'
5.52
13
Middenvelder
6.34
4
Verdediger
6.37
74
Verdediger
5.86
8
Middenvelder
6.19
22
Middenvelder
73'
5.55
10
Middenvelder
54'71'
7.25
17
Aanvaller
59'
6.27
19
Aanvaller
56'59'
5.97
11
Aanvaller
85'
6.84
Wissels
42
Middenvelder
29
Aanvaller
85'86'
6.47
64
Verdediger
16
Middenvelder
71'
6.09
18
Verdediger
77
Aanvaller
59'
6.67
9
Aanvaller
59'61'
7.45
33
Verdediger
92
Middenvelder
20
Verdediger
59'
5.7
14
Keeper
12
Verdediger
Trainer
F. Farioli

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 02:18 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Real Betis

Real Betis 4-2-3-1

1A. Valles
11Fran García
4Natan
5Marc Bartra
12A. Ortiz
21Marc Roca
18N. Deossa
10A. Ezzalzouli
22Isco
7Antony
19T. Parrott
Wisselspelers
6F. Bernal
17Rodrigo Riquelme
27J. Morante
20G. Lo Celso
3Llorente
9J. Hernández
16V. Gomez
2Bellerín
25Dani Ceballos
13Diego Conde
15A. Fidalgo
8Pablo Fornals

Basiself FC Porto

FC Porto 4-3-3

99Diogo Costa
74Francisco Moura
4J. Kiwior
13P. Rosario
52M. Fernandes
10Gabri Veiga
22A. Varela
8V. Mow Froholdt
11Pepê
19André Silva
17Borja Sainz
Wisselspelers
42S. Fofana
29S. Giménez
64L. Gomes
16Hwang In-Beom
18N. Pérez
77O. Pietuszewski
9Samu
33Souza
92J. Teixeira
20A. Costa
14Cláudio Ramos
12Zaidu Sanusi

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekReal BetisFC Porto
Schoten1711
Schoten op doel75
Balbezit56%44%
Hoekschoppen51

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Real Betis logoReal Betis

DatumWedstrijdUitslag
11 okt 2026Real Betis – Osasuna5 – 2
20 sep 2026Deportivo La Coruña – Real Betis1 – 1
17 sep 2026Real Betis – Getafe1 – 0
14 sep 2026Villarreal – Real Betis1 – 2
8 sep 2026Lille – Real Betis2 – 3

FC Porto logoFC Porto

DatumWedstrijdUitslag
8 sep 2026FC Porto – Manchester City0 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Real Betis
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Diego CondeKeeper2700000
31M. GonzalezKeeper1900000
1A. VallesKeeper29120000
40A. de PabloKeeper—00000
5Marc BartraVerdediger3583000
2BellerínVerdediger31110120
33C. De RoaVerdediger——————
23Junior FirpoVerdediger3030010
11Fran GarcíaVerdediger27110210
16V. GomezVerdediger2351010
3LlorenteVerdediger3340010
4NatanVerdediger25101030
12A. OrtizVerdediger2250020
6F. BernalMiddenvelder23100021
25Dani CeballosMiddenvelder3070010
10Ivan CorralejoMiddenvelder——————
18N. DeossaMiddenvelder26120110
15A. FidalgoMiddenvelder2940000
8Pablo FornalsMiddenvelder30110200
22IscoMiddenvelder34114100
20G. Lo CelsoMiddenvelder3030100
21Marc RocaMiddenvelder2990130
7Antony SantosAanvaller26110100
10A. EzzalzouliAanvaller2484010
9J. HernándezAanvaller27103210
14I. LosadaAanvaller2500000
27J. MoranteAanvaller—11000
19T. ParrottAanvaller2492100
17Rodrigo RiquelmeAanvaller26122110
24Aitor RuibalAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FC Porto
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
50J. AfonsoKeeper19—————
14Cláudio RamosKeeper3400000
99Diogo CostaKeeper2730000
24AndorinhaKeeper3000000
91Gonçalo RibeiroKeeper——————
5J. BednarekVerdediger3010000
20A. CostaVerdediger2330000
52M. FernandesVerdediger2020000
64L. GomesVerdediger2100000
4J. KiwiorVerdediger2630000
74Francisco MouraVerdediger2720000
18N. PérezVerdediger2610000
21D. PrpićVerdediger22—————
33SouzaVerdediger2010000
12Zaidu SanusiVerdediger2910000
42S. FofanaMiddenvelder3120000
8Victor Mow FroholdtMiddenvelder2020000
16Hwang In-BeomMiddenvelder3030000
13Pablo RosarioMiddenvelder2930010
58T. SilvaMiddenvelder1900000
92J. TeixeiraMiddenvelder2000000
22A. VarelaMiddenvelder2520010
10Gabri VeigaMiddenvelder2431000
19André SilvaAanvaller3030010
57D. CunhaAanvaller1800000
53E. FerreiraAanvaller18—————
37Gabriel MecAanvaller18—————
29S. GiménezAanvaller2520010
11PepêAanvaller2930100
77O. PietuszewskiAanvaller1820000
17Borja SainzAanvaller2530000
9SamuAanvaller2221000
7William GomesAanvaller2010000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.