Ligue 1 2026/27Parc des Princes

Paris Saint-Germain - Lens opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 22
| Parc des Princes | 28 feb 2027-20:45
Paris Saint-Germain
w w w w w
- : -
Lens
v w v w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 06:15 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Paris Saint-Germain

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen FC Barcelona

Paris Saint-Germain 4-3-3

39M. Safonov
21Lucas Hernández
51W. Pacho
5Marquinhos
2Achraf Hakimi
8Fabián Ruiz
17Vitinha
87João Neves
7K. Kvaratskhelia
10O. Dembélé
14D. Doué
Wisselspelers
11M. Akliouche
30L. Chevalier
12L. Digne
4L. Beraldo
27D. Fernandez
22M. Godts
24S. Mayulu
47Q. Ndjantou
9Ferran Torres
6Illia Zabarnyi
33W. Zaïre-Emery

Eerdere opstelling Lens

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Club Brugge KV

Lens 3-4-2-1

40R. Risser
14M. Udol
6S. Baidoo
2R. Aguilar
22M. Skóraś
21Amadou Haidara
27Michaël Cuisance
23Saud Abdulhamid
9T. Hazard
28J. Kadile
29Franjo Ivanovic
Wisselspelers
5A. Bulatović
16M. Gorgelin
1R. Gurtner
38M. Soares
31Souleymane Sagnan
7F. Sotoca
10F. Thauvin
8Y. Titraoui
20Jean-Clair Todibo
11Odsonne Édouard
4N. Čelik
32K. Antonio

Odds voor Paris Saint-Germain - Lens

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Paris Saint-Germain
Lens

Recente uitslagen

Paris Saint-Germain logoParis Saint-Germain

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Paris Saint-Germain – FC Barcelona4 – 2
17 okt 2026Strasbourg – Paris Saint-Germain1 – 3
14 okt 2026Manchester City – Paris Saint-Germain2 – 4
10 okt 2026Paris Saint-Germain – Le Mans3 – 1
20 sep 2026Marseille – Paris Saint-Germain1 – 2

Lens logoLens

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Club Brugge KV – Lens3 – 0
17 okt 2026Estac Troyes – Lens1 – 3
13 okt 2026Lens – Sporting CP0 – 2
9 okt 2026Lens – Lyon2 – 1
18 sep 2026Monaco – Lens2 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
15 apr 2023Paris Saint-Germain3 – 1Lens
1 jan 2023Lens3 – 1Paris Saint-Germain
23 apr 2022Paris Saint-Germain1 – 1Lens
4 dec 2021Lens1 – 1Paris Saint-Germain
1 mei 2021Paris Saint-Germain2 – 1Lens

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Paris Saint-Germain
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
30L. ChevalierKeeper2400000
16A. LongoniKeeper—00000
39M. SafonovKeeper27100000
4L. BeraldoVerdediger2271000
2D. BolyVerdediger——————
12L. DigneVerdediger3340000
2Achraf HakimiVerdediger2790110
21Lucas HernándezVerdediger3071010
5MarquinhosVerdediger3273010
25Nuno MendesVerdediger2450010
51W. PachoVerdediger2580000
6Illia ZabarnyiVerdediger2441000
27D. FernandezMiddenvelder1860010
24S. MayuluMiddenvelder2030000
87João NevesMiddenvelder2280100
8Fabián RuizMiddenvelder3092310
17VitinhaMiddenvelder26103110
33W. Zaïre-EmeryMiddenvelder2090210
11M. AklioucheAanvaller24102100
10O. DembéléAanvaller2984500
14D. DouéAanvaller2193300
22Mika GodtsAanvaller2170100
7K. KvaratskheliaAanvaller2591100
47Q. NdjantouAanvaller1900000
9Ferran TorresAanvaller26107100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Lens
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16M. GorgelinKeeper3600000
1R. GurtnerKeeper3900000
1I. JourdrenKeeper——————
40R. RisserKeeper21100000
23Saud AbdulhamidVerdediger2741000
2R. AguilarVerdediger3392110
32K. AntonioVerdediger1880000
6S. BaidooVerdediger—40010
4N. ČelikVerdediger2000000
25P. GaniouVerdediger2171010
24J. GraditVerdediger3330010
5N. Kemtchoum-StasiowskiVerdediger——————
3M. NawrockiVerdediger2520010
31Souleymane SagnanVerdediger2140011
20Jean-Clair TodiboVerdediger2640000
14M. UdolVerdediger3092011
5A. BulatovićMiddenvelder1980010
27Michaël CuisanceMiddenvelder2780020
6N. Gane BernardinoMiddenvelder——————
21Amadou HaidaraMiddenvelder2890010
9Thorgan HazardMiddenvelder3360000
38M. SoaresMiddenvelder1650000
8Y. TitraouiMiddenvelder2370010
11Odsonne ÉdouardAanvaller2891000
29Franjo IvanovicAanvaller2382010
28J. KadileAanvaller2350000
19A. SimaAanvaller2562100
22M. SkóraśAanvaller2690120
7F. SotocaAanvaller3551000
10F. ThauvinAanvaller33104630

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Paris Saint-Germain - Lens live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.