Ligue 1 2026/27Parc des Princes

Paris Saint-Germain - Le Mans opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 6
| Parc des Princes | 10 okt 2026-20:45
Paris Saint-Germain
g v w w w
3 : 1
4.18
xG
1.61
Eindstand
Le Mans
g v g g w
L. Beraldo
19'
K. Kvaratskhelia
61'
M. Akliouche
68'
L. Mafouta
54'
Doelpunt (uit strafschop)
19'
54'
Doelpunt
61'
Doelpunt
68'
47'
Gele kaart
65'
Gele kaart
90'
+2
Gele kaart
90'
+2
Gele kaart
90'
+3
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
Paris Saint-Germain
G V W W W
Ligue 1
20 sep 2026
- 20:45
Marseille
1 2
Paris Saint-Germain
Ligue 1
13 sep 2026
- 20:45
Stade Brestois 29
0 1
Paris Saint-Germain
Champions League
9 sep 2026
- 21:00
Paris Saint-Germain
6 1
Slovan Bratislava
Ligue 1
4 sep 2026
- 21:05
Paris Saint-Germain
1 2
Monaco
Ligue 1
28 aug 2026
- 20:45
Lille
2 2
Paris Saint-Germain
Le Mans
G V G G W
Ligue 1
19 sep 2026
- 20:45
Le Mans
2 1
Lorient
Ligue 1
13 sep 2026
- 17:15
Le Mans
2 2
Lens
Ligue 1
5 sep 2026
- 20:45
Nice
1 1
Le Mans
Ligue 1
30 aug 2026
- 17:15
Rennes
3 2
Le Mans
Ligue 1
22 aug 2026
- 20:45
Le Mans
2 2
Stade Brestois 29
Opstelling
Paris Saint-Germain
39
Keeper
6.87
2
Verdediger
72'
6.41
6
Verdediger
6.82
21
Verdediger
7.18
12
Verdediger
7.68
87
Middenvelder
58'
6.52
4
Verdediger
19'59'
7.26
27
Middenvelder
58'
6.31
11
Aanvaller
68'
8.12
9
Aanvaller
6.58
22
Aanvaller
59'
6.74
Wissels
30
Keeper
14
Aanvaller
72'
6.88
7
Aanvaller
59'61'
7.88
17
Middenvelder
59'
7.01
47
Aanvaller
51
Verdediger
8
Middenvelder
58'
6.49
5
Verdediger
33
Middenvelder
58'
7.39
Trainer
Le Mans
98
Keeper
6.79
15
Verdediger
90'
5.76
17
Verdediger
5.74
5
Verdediger
6.1
8
Middenvelder
72'
6.02
26
Verdediger
90'
5.56
29
Middenvelder
6.13
10
Middenvelder
66'
5.92
22
Middenvelder
77'
6.71
13
Aanvaller
45'
6.61
14
Aanvaller
54'65'72'
7.21
Wissels
23
Middenvelder
18
Verdediger
7
Aanvaller
66'90'
6.5
25
Aanvaller
45'47'
6
20
Aanvaller
72'
6.68
1
Keeper
76
Verdediger
77'
5.89
9
Aanvaller
72'
6.22
16
Verdediger
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 09:56 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain 4-3-3

39M. Safonov
12L. Digne
21Lucas Hernández
6Illia Zabarnyi
2Achraf Hakimi
27D. Fernandez
4L. Beraldo
87João Neves
22M. Godts
9Ferran Torres
11M. Akliouche
Wisselspelers
30L. Chevalier
14D. Doué
7K. Kvaratskhelia
17Vitinha
47Q. Ndjantou
51W. Pacho
8Fabián Ruiz
5Marquinhos
33W. Zaïre-Emery

Basiself Le Mans

Le Mans 3-1-4-2

98N. Kocik
5H. Voyer
17S. Yohou
15N. Boissé
8A. Lauray
22L. Calodat
10J. Vercruysse
29L. Bretelle
26R. Bamba
14L. Mafouta
13H. Diallo
Wisselspelers
23D. Traoré
18L. Buadés
7B. Brahimi
25D. Guèye
20W. Harhouz
1E. Hatfout
76Y. Larouci
9A. Rabillard
16Raúl Torrente

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 0

StatistiekParis Saint-GermainLe Mans
Schoten2211
Schoten op doel83
Balbezit72%28%
Hoekschoppen44

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Paris Saint-Germain logoParis Saint-Germain

DatumWedstrijdUitslag
20 sep 2026Marseille – Paris Saint-Germain1 – 2
13 sep 2026Stade Brestois 29 – Paris Saint-Germain0 – 1
9 sep 2026Paris Saint-Germain – Slovan Bratislava6 – 1
4 sep 2026Paris Saint-Germain – Monaco1 – 2
28 aug 2026Lille – Paris Saint-Germain2 – 2

Le Mans logoLe Mans

DatumWedstrijdUitslag
19 sep 2026Le Mans – Lorient2 – 1
13 sep 2026Le Mans – Lens2 – 2
5 sep 2026Nice – Le Mans1 – 1
30 aug 2026Rennes – Le Mans3 – 2
22 aug 2026Le Mans – Stade Brestois 292 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
4 feb 2025Le Mans0 – 2Paris Saint-Germain
14 jul 2021Paris Saint-Germain4 – 0Le Mans
18 dec 2019Le Mans1 – 4Paris Saint-Germain

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Paris Saint-Germain
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
30L. ChevalierKeeper2400000
16A. LongoniKeeper—00000
39M. SafonovKeeper27100000
4L. BeraldoVerdediger2271000
2D. BolyVerdediger——————
12L. DigneVerdediger3340000
2Achraf HakimiVerdediger2790110
21Lucas HernándezVerdediger3071010
5MarquinhosVerdediger3273010
25Nuno MendesVerdediger2450010
51W. PachoVerdediger2580000
6Illia ZabarnyiVerdediger2441000
27D. FernandezMiddenvelder1860010
24S. MayuluMiddenvelder2030000
87João NevesMiddenvelder2280100
8Fabián RuizMiddenvelder3092310
17VitinhaMiddenvelder26103110
33W. Zaïre-EmeryMiddenvelder2090210
11M. AklioucheAanvaller24102100
10O. DembéléAanvaller2984500
14D. DouéAanvaller2193300
22Mika GodtsAanvaller2170100
7K. KvaratskheliaAanvaller2591100
47Q. NdjantouAanvaller1900000
9Ferran TorresAanvaller26107100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Le Mans
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
55Augustin DelbecqueKeeper2400000
1E. HatfoutKeeper2630000
98N. KocikKeeper2850000
26R. BambaVerdediger2260110
15N. BoisséVerdediger2060030
18L. BuadésVerdediger2830000
14Enzo VágnerVerdediger——————
21T. EyoumVerdediger2420000
16João VitorVerdediger——————
76Y. LarouciVerdediger2550000
19D. SidibéVerdediger3440021
16Raúl TorrenteVerdediger2520000
5H. VoyerVerdediger2960010
17S. YohouVerdediger3550010
11A. BourabaaMiddenvelder—53210
29L. BretelleMiddenvelder2460100
22L. CalodatMiddenvelder2471200
8A. LaurayMiddenvelder2960030
6E. QuarshieMiddenvelder——————
27M. RossignolMiddenvelder——————
23D. TraoréMiddenvelder2020000
10J. VercruysseMiddenvelder2660110
Lenny VideiraMiddenvelder——————
7B. BrahimiAanvaller2650010
28E. ColasAanvaller2910000
13H. DialloAanvaller3151010
25D. GuèyeAanvaller3171010
20W. HarhouzAanvaller2620000
14L. MafoutaAanvaller3274110
9A. RabillardAanvaller3150000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.