Ligue 1 2026/27

Rennes - Le Mans opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 2
| 30 aug 2026-17:15
Rennes
w w w w g
3 : 2
Eindstand
Le Mans
g
E. Lepaul
5'
V. Rongier
26'
E. Lepaul
90'
L. Mafouta
30'
L. Mafouta
54'
Doelpunt
5'
Doelpunt
26'
30'
Doelpunt
54'
Doelpunt (uit strafschop)
Doelpunt (uit strafschop)
90'
Gele kaart
48'
66'
Gele kaart
68'
Rode kaart
Gele kaart
90'
+6
Gele kaart
90'
+12
90'
+12
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
12'
Rennes
W W W W G
Ligue 1
23 aug 2026
- 20:45
Rennes
2 2
Paris Saint-Germain
Ligue 1
3 jun 2023
- 21:00
Stade Brestois 29
1 2
Rennes
Ligue 1
27 mei 2023
- 21:00
Rennes
2 0
Monaco
Ligue 1
21 mei 2023
- 13:00
Ajaccio
0 5
Rennes
Ligue 1
14 mei 2023
- 15:00
Rennes
4 0
Estac Troyes
Le Mans
G
Ligue 1
22 aug 2026
- 20:45
Le Mans
2 2
Stade Brestois 29
Opstelling
Rennes
16
Keeper
95
Verdediger
4
Verdediger
48
Verdediger
90'
26
Verdediger
78'
17
Middenvelder
60'
21
Middenvelder
26'74'
28
Middenvelder
11
Aanvaller
74'
9
Aanvaller
5'90'90'
90
Aanvaller
48'60'
Wissels
60
Keeper
14
Verdediger
24
Verdediger
18
Verdediger
78'
45
Middenvelder
60'
10
Aanvaller
74'
70
Aanvaller
60'
12
Aanvaller
74'
65
Aanvaller
Trainer
Le Mans
98
Keeper
81'
15
Verdediger
21
Verdediger
5
Verdediger
90'
8
Middenvelder
66'
18
Verdediger
29
Middenvelder
60'
11
Middenvelder
81'
22
Middenvelder
68'
25
Aanvaller
68'
14
Aanvaller
30'54'
Wissels
1
Keeper
81'
16
Verdediger
19
Verdediger
68'68'
23
Middenvelder
10
Middenvelder
60'
81'
20
Aanvaller
9
Aanvaller
68'
7
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 01:22 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Rennes

Rennes 4-3-3

16N. Lemaitre
26Quentin Merlin
48A. Ait Boudlal
4C. Cresswell
95P. Frankowski
28A. Thomasson
21V. Rongier
17S. Szymański
90I. Soumare
9E. Lepaul
11Musa Al-Taamari
Wisselspelers
60K. Belazzoug
14Bryan Reynolds
24A. Rouault
18M. Nagida
45M. Camara
10L. Blas
70A. Nordin
12E. Mayenda
65H. Do Marcolino

Basiself Le Mans

Le Mans 3-1-4-2

98N. Kocik
5H. Voyer
21T. Eyoum
15N. Boissé
8A. Lauray
22L. Calodat
11A. Bourabaa
29L. Bretelle
18L. Buadés
14L. Mafouta
25D. Guèye
Wisselspelers
1E. Hatfout
16Raúl Torrente
19D. Sidibé
23D. Traoré
10J. Vercruysse
24M. Robin
20W. Harhouz
9A. Rabillard
7B. Brahimi

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 2 - 1

StatistiekRennesLe Mans
Schoten2212
Schoten op doel85
Balbezit64%36%
Hoekschoppen86

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Rennes logoRennes

DatumWedstrijdUitslag
23 aug 2026Rennes – Paris Saint-Germain2 – 2

Le Mans logoLe Mans

DatumWedstrijdUitslag
22 aug 2026Le Mans – Stade Brestois 292 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Rennes
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
80Ayoube AkabouKeeper——————
60K. BelazzougKeeper—00000
16N. LemaitreKeeper2910000
30B. SambaKeeper3290000
48A. Ait BoudlalVerdediger2061030
4C. CresswellVerdediger24100110
95P. FrankowskiVerdediger3181120
26Quentin MerlinVerdediger2440010
18M. NagidaVerdediger21101000
5G. OliveiraVerdediger2000000
14Bryan ReynoldsVerdediger2580300
24A. RouaultVerdediger2560020
67Isiaka SoukounaVerdediger——————
45M. CamaraMiddenvelder2890010
6D. CisséMiddenvelder—30020
21V. RongierMiddenvelder31101010
17S. SzymańskiMiddenvelder2781100
28A. ThomassonMiddenvelder3292230
10L. BlasAanvaller2890100
22B. DiaAanvaller2983000
65H. Do MarcolinoAanvaller2010000
35Elias Legendre QuiñonezAanvaller—00000
9E. LepaulAanvaller2697020
12E. MayendaAanvaller2170000
70A. NordinAanvaller2840000
90I. SoumareAanvaller2680110
11Musa Al-TaamariAanvaller29101010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Le Mans
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
55Augustin DelbecqueKeeper2400000
1E. HatfoutKeeper2630000
98N. KocikKeeper2850000
26R. BambaVerdediger2260110
15N. BoisséVerdediger2060030
18L. BuadésVerdediger2830000
14Enzo VágnerVerdediger——————
21T. EyoumVerdediger2420000
16João VitorVerdediger——————
76Y. LarouciVerdediger2550000
19D. SidibéVerdediger3440021
16Raúl TorrenteVerdediger2520000
5H. VoyerVerdediger2960010
17S. YohouVerdediger3550010
11A. BourabaaMiddenvelder—53210
29L. BretelleMiddenvelder2460100
22L. CalodatMiddenvelder2471200
8A. LaurayMiddenvelder2960030
6E. QuarshieMiddenvelder——————
27M. RossignolMiddenvelder——————
23D. TraoréMiddenvelder2020000
10J. VercruysseMiddenvelder2660110
Lenny VideiraMiddenvelder——————
7B. BrahimiAanvaller2650010
28E. ColasAanvaller2910000
13H. DialloAanvaller3151010
25D. GuèyeAanvaller3171010
20W. HarhouzAanvaller2620000
14L. MafoutaAanvaller3274110
9A. RabillardAanvaller3150000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.