Europa League 2026-2027 – League phase

Omonia Nicosia - Celta Vigo opstellingen

| 16 sep 2026-18:45
Omonia Nicosia
v g w v w
1 : 0
Eindstand
Celta Vigo
v v g g g
Jure Balkovec
88'
88'
68'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
5'
Omonia Nicosia
V G W V W
Europa League
27 aug 2026
- 19:00
Omonia Nicosia
4 2
St. Truiden
Europa League
20 aug 2026
- 20:00
St. Truiden
1 0
Omonia Nicosia
Europa League
13 aug 2026
- 19:00
Omonia Nicosia
1 0
Lincoln Red Imps FC
Europa League
6 aug 2026
- 19:00
Lincoln Red Imps FC
1 1
Omonia Nicosia
Champions League
29 jul 2026
- 17:00
Kairat Almaty
1 0
Omonia Nicosia
Celta Vigo
V V G G G
La Liga
13 sep 2026
- 14:00
Celta Vigo
1 1
Malaga
La Liga
7 sep 2026
- 19:00
Getafe
1 1
Celta Vigo
La Liga
3 sep 2026
- 21:00
Real Sociedad
0 0
Celta Vigo
La Liga
30 aug 2026
- 21:30
Celta Vigo
0 2
Athletic Club
La Liga
27 aug 2026
- 20:30
Celta Vigo
1 2
Osasuna
Opstelling
Omonia Nicosia
40
Keeper
93
Verdediger
5
Verdediger
75'
37
Verdediger
29
Verdediger
88'
74
Middenvelder
14
Middenvelder
11
Middenvelder
90'
22
Middenvelder
63'
7
Aanvaller
90'
99
Aanvaller
Wissels
78
Keeper
1
Keeper
27
Verdediger
82
Verdediger
77
Verdediger
90
Verdediger
92
Verdediger
20
Middenvelder
63'
17
Middenvelder
90'
85
Aanvaller
21
Aanvaller
90'
9
Aanvaller
75'
Trainer
Celta Vigo
13
Keeper
20
Verdediger
2
Verdediger
3
Verdediger
15
Verdediger
77'
8
Middenvelder
5
Verdediger
24
Aanvaller
56'
30
Middenvelder
72'
11
Aanvaller
72'
9
Aanvaller
56'
Wissels
1
Keeper
22
Verdediger
21
Verdediger
17
Verdediger
18
Verdediger
4
Verdediger
6
Middenvelder
14
Middenvelder
72'
16
Aanvaller
56'
19
Aanvaller
56'68'
7
Aanvaller
77'
23
Aanvaller
72'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 11:57 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Omonia Nicosia

Omonia Nicosia 4-2-3-1

40Fabiano Freitas
29Jure Balkovec
37Ľ. Šatka
5Senou Coulibaly
93J. Duverne
14M. Maric
74P. Andreou
7J. Montnor
22M. Tankovic
11Ewandro
99L. Diony
Wisselspelers
78P. Michail
1T. Kaminski
27S. Simic
82A. Christou
77Loic Négo
90C. Konstantinidis
92C. Panagiotis
20L. Brouwers
17F. Tănase
85A. Neofytou
21M. Mayambela
9Andronikos Kakoullis

Basiself Celta Vigo

Celta Vigo 3-4-1-2

13Andrei Radu
3Marcos Alonso
2C. Starfelt
20J. Rodriguez
24C. Driouech
5Sergio Carreira
8M. Roman
15A. Nunez
30H. Burcio
9Ferran Jutglà
11Pablo Durán
Wisselspelers
1Altay Bayındır
22Javier Galán
21S. Caceres
17J. Rueda
18Y. Lago
4A. Faye
6Ilaix Moriba
14Febas
16Hugo González
19W. Swedberg
7Borja Iglesias
23Hugo Álvarez

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekOmonia NicosiaCelta Vigo
Schoten1119
Schoten op doel55
Balbezit46%54%
Hoekschoppen310

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Omonia Nicosia logoOmonia Nicosia

DatumWedstrijdUitslag
27 aug 2026Omonia Nicosia – St. Truiden4 – 2
20 aug 2026St. Truiden – Omonia Nicosia1 – 0
13 aug 2026Omonia Nicosia – Lincoln Red Imps FC1 – 0
6 aug 2026Lincoln Red Imps FC – Omonia Nicosia1 – 1
29 jul 2026Kairat Almaty – Omonia Nicosia1 – 0

Celta Vigo logoCelta Vigo

DatumWedstrijdUitslag
13 sep 2026Celta Vigo – Malaga1 – 1
7 sep 2026Getafe – Celta Vigo1 – 1
3 sep 2026Real Sociedad – Celta Vigo0 – 0
30 aug 2026Celta Vigo – Athletic Club0 – 2
27 aug 2026Celta Vigo – Osasuna1 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Omonia Nicosia
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
40Fabiano FreitasKeeper3890000
1T. KaminskiKeeper3400000
78P. MichailKeeper2000000
29Jure BalkovecVerdediger3291010
92C. PanagiotisVerdediger—00000
82A. ChristouVerdediger—50000
5Senou CoulibalyVerdediger3271131
93J. DuverneVerdediger2950110
90C. KonstantinidisVerdediger—00000
77Loic NégoVerdediger3550001
28M. OdubajoVerdediger——————
37Ľ. ŠatkaVerdediger3030000
27S. SimicVerdediger3140000
74P. AndreouMiddenvelder2092000
20L. BrouwersMiddenvelder2820000
11EwandroMiddenvelder3090310
6Carel EitingMiddenvelder2800000
94Theos KazakeosMiddenvelder—00000
14M. MaricMiddenvelder2890020
22K. NwakaliMiddenvelder——————
17F. TănaseMiddenvelder3130000
22M. TankovicMiddenvelder3181100
8Babajide David AkintolaAanvaller——————
99L. DionyAanvaller3384010
88C. EvangelouAanvaller—00000
9Andronikos KakoullisAanvaller2581011
21M. MayambelaAanvaller3070100
7J. MontnorAanvaller2481110
85A. NeofytouAanvaller2150000
91Konstantinos PanagiAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Celta Vigo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Altay BayındırKeeper2800000
1Coke CarrilloKeeper——————
13Andrei RaduKeeper29120010
25Iván VillarKeeper2900000
3Marcos AlonsoVerdediger35100021
21S. CaceresVerdediger2740010
5Sergio CarreiraVerdediger26120010
4A. FayeVerdediger2210000
22Javier GalánVerdediger3180000
18Y. LagoVerdediger22100040
18Joel LópezVerdediger——————
15A. NunezVerdediger2660000
3K. RibesVerdediger—00000
20J. RodriguezVerdediger2383100
17J. RuedaVerdediger24110030
2C. StarfeltVerdediger3141010
28A. AntanonMiddenvelder—30000
5H. BurcioMiddenvelder—70000
17H. CuencaMiddenvelder——————
14FebasMiddenvelder3070010
10O. MarcosMiddenvelder——————
6Ilaix MoribaMiddenvelder23111010
8M. RomanMiddenvelder2381200
23Hugo ÁlvarezAanvaller23101300
11Ángel ArcosAanvaller—00000
10Iago AspasAanvaller3991100
24Couhaib DriouechAanvaller2470010
11Pablo DuránAanvaller2582000
39J. El AbdellaouiAanvaller2030000
16Hugo GonzálezAanvaller2361200
7Borja IglesiasAanvaller3340000
9Ferran JutglàAanvaller27122000
19W. SwedbergAanvaller22110120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.