Opstellingen Top OSS - Dordrecht

| 18 sep 2026-20:00
Top OSS
v v w v v
3 : 0
Eindstand
Dordrecht
g v v v v
F. Nsingi
4'
F. Nsingi
29'
R. van der Venne
90'+7'
Doelpunt
4'
Doelpunt
F. Nsingi (Assistent: I. Pata)
29'
Doelpunt (uit strafschop)
90'
+7
Gele kaart
38'
Gele kaart
42'
Rode kaart
51'
61'
Gele kaart
Gele kaart
61'
90'
+6
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
7'
Top OSS
V V W V V
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
VVV Venlo
3 1
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
4 sep 2026
- 20:00
Vitesse
2 1
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
Top OSS
2 1
Jong FC Utrecht
Keuken Kampioen Divisie
24 aug 2026
- 20:00
Jong PSV
1 0
Top OSS
Keuken Kampioen Divisie
15 aug 2026
- 16:30
FC Volendam
3 0
Top OSS
Dordrecht
G V V V V
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
FC Eindhoven
2 1
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
5 sep 2026
- 16:30
Dordrecht
3 6
Jong AZ
Keuken Kampioen Divisie
28 aug 2026
- 20:00
FC Volendam
6 1
Dordrecht
Keuken Kampioen Divisie
21 aug 2026
- 20:00
Dordrecht
0 1
Roda
Keuken Kampioen Divisie
14 aug 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
2 2
Dordrecht
Opstelling
Top OSS
1
Keeper
61'
2
Verdediger
12
Verdediger
51'
23
Verdediger
26
Verdediger
38'
10
Middenvelder
90'
8
Middenvelder
27
Middenvelder
55'
11
Middenvelder
78'
17
Aanvaller
78'
19
Aanvaller
4'29'42'61'
Wissels
99
Aanvaller
61'
22
Aanvaller
30
Keeper
4
Verdediger
78'
24
Verdediger
3
Verdediger
55'
28
Middenvelder
9
Aanvaller
5
Middenvelder
78'
Trainer
Dordrecht
2
Verdediger
45'
4
Verdediger
3
Verdediger
23
Verdediger
45'
6
Middenvelder
16
Middenvelder
45'
21
Middenvelder
61'86'
10
Middenvelder
11
Middenvelder
70'
18
Middenvelder
Wissels
22
Verdediger
45'90'
70'
8
Middenvelder
86'
5
Verdediger
45'
15
Verdediger
13
Keeper
29
Aanvaller
45'
28
Keeper
14
Middenvelder

Top OSS - Dordrecht: wedstrijdinformatie

Top OSS speelde thuis tegen Dordrecht op 18 september 2026 om 20:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Keuken Kampioen Divisie 2026-2027. Bekijk hierboven de uitslag en de beschikbare opstellingen.

Opstellingen Top OSS - Dordrecht

Top OSS 4-2-3-1

1M. Havekotte
26J. Kuijpers
23D. Vianello
12Alvaro Henry
2I. Pata
8M. Esajas
10R. van der Venne
17M. Hinoke
11J. Mathieu
27M. de Lannoy
19F. Nsingi
Wisselspelers
21Thomas Cox
99S. Doucouré
22M. Erkan
6M. Horemans
30Sven Jansen
4Q. Jansen
24J. Kuiper
3Leonel Miguel
28L. Mol
9A. Visser
5J. Bynoe

Dordrecht 4-1-4-1

1Yanick Marinus Paulus van Osch
23L. Woudenberg
3S. Hendrikx
4J. Pinas
2A. Lechkar
6L. Riccio
11N. Rossi
10A. Ouarghi
21M. Vetkal
16L. Roman
18R. van Asten
Wisselspelers
22J. van Aken
17Y. Younous
8S. Vugts
5Beni Mpanzu
15Y. M'Bemba
13D. Hogervorst
29N. Felicia
28Tim Coremans
14S. Bae

Hierboven zie je de spelers die bij beide teams aan de wedstrijd begonnen.

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Top OSS
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. HavekotteKeeper31100010
30S. JansenKeeper2100000
16D. RemieKeeper2300000
21T. CoxVerdediger—00000
12Alvaro HenryVerdediger2140001
24J. KuiperVerdediger2200000
14M. MarianiVerdediger——————
3Leonel MiguelVerdediger25100000
2I. PataVerdediger25100200
33L. ZonneveldVerdediger2100000
27M. de LannoyMiddenvelder2293000
5J. BynoeMiddenvelder2350010
8M. EsajasMiddenvelder24101100
6M. HoremansMiddenvelder—40000
4Q. JansenVerdediger3640000
26J. KuijpersVerdediger22100220
11J. MathieuMiddenvelder3080330
28L. MolMiddenvelder2270010
23Delano VianelloVerdediger24100000
10Richard van der VenneMiddenvelder34101040
99S. DoucouréAanvaller2470000
22M. ErkanAanvaller2150100
17M. HinokeAanvaller21105010
19F. NsingiAanvaller25104220
25J. PansaAanvaller—00100
18K. SIlvaAanvaller—51000
9A. VisserAanvaller2240000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3520000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2361110
2A. LechkarVerdediger2590010
15Y. M'BembaVerdediger2540100
5Beni MpanzuVerdediger22101140
4J. PinasVerdediger22100010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23100020
14S. BaeMiddenvelder—00000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—93351
6L. RiccioMiddenvelder2081010
21M. VetkalMiddenvelder22103030
8S. VugtsMiddenvelder19101010
18R. van AstenMiddenvelder—80000
29N. FeliciaAanvaller—90010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder2492210
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2220000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Top OSS logoTop OSS

DatumWedstrijdUitslag
11 sepVVV Venlo – FC OSS3 – 1
4 sepVitesse – FC OSS2 – 1
28 augFC OSS – Jong FC Utrecht2 – 1
24 augJong PSV U21 – FC OSS1 – 0
15 augFC Volendam – FC OSS3 – 0

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
19 mei 2023Dordrecht2 – 2Top OSS
11 dec 2022Top OSS0 – 1Dordrecht
14 mrt 2022Dordrecht1 – 0Top OSS
28 aug 2021Top OSS3 – 0Dordrecht
12 mrt 2021Dordrecht1 – 3Top OSS

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.