Premier League 2026-2027Anfield

Liverpool - Bournemouth opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 38
| Anfield | 30 mei 2027-17:00
Liverpool
v w w w w
- : -
Bournemouth
v w w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 18:05 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Liverpool

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen Brighton

Liverpool 4-2-3-1

1Alisson
6M. Kerkez
4V. van Dijk
5Jérémy Jacquet
33R. Araújo
10A. Mac Allister
38R. Gravenberch
18C. Gakpo
7Florian Wirtz
29B. Barcola
9A. Isak
Wisselspelers
73R. Ngumoha
25G. Mamardashvili
2J. Gomez
21K. Tsimikas
3Wataru Endo
42T. Nyoni
53J. McConnell
14Federico Chiesa
67L. Koumas

Eerdere opstelling Bournemouth

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen Manchester United

Bournemouth 4-2-3-1

1D. Petrovic
3A. Truffert
14António Silva
5J. Hill
15A. Smith
4L. Cook
12Tyler Adams
16M. Tavernier
19Justin Kluivert
37Rayan
9Evanilson
Wisselspelers
30Álvaro Rodríguez
20M. Di Gregorio
6J. Soler
18B. Diakité
7David Brooks
10Ryan Christie
11B. Doak
21A. Adli
22Eli Junior Kroupi

Odds voor Liverpool - Bournemouth

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Liverpool
Bournemouth

Recente uitslagen

Liverpool logoLiverpool

DatumWedstrijdUitslag
25 okt 2026Liverpool – Brighton2 – 0
20 okt 2026Liverpool – Villarreal4 – 3
17 okt 2026Brentford – Liverpool1 – 2
14 okt 2026Lask Linz – Liverpool3 – 6
11 okt 2026Liverpool – Manchester City0 – 3

Bournemouth logoBournemouth

DatumWedstrijdUitslag
25 okt 2026Manchester United – Bournemouth0 – 3
22 okt 2026Bournemouth – AC Milan3 – 0
18 okt 2026Bournemouth – Sunderland2 – 0
15 okt 2026Bournemouth – Sturm Graz3 – 0
10 okt 2026Chelsea – Bournemouth5 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
20 sep 2026Bournemouth0 – 1Liverpool
11 mrt 2023Bournemouth1 – 0Liverpool
27 aug 2022Liverpool9 – 0Bournemouth

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Liverpool
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1AlissonKeeper34110010
95H. DaviesKeeper——————
25G. MamardashviliKeeper2600000
28F. WoodmanKeeper2900000
33R. AraújoVerdediger27112120
44L. ChambersVerdediger2210000
2J. GomezVerdediger2940000
5Jérémy JacquetVerdediger21110020
6M. KerkezVerdediger2290020
75T. NdiayeVerdediger——————
21K. TsimikasVerdediger3060300
4V. van DijkVerdediger35110020
3Wataru EndoMiddenvelder3300000
30Jeremie FrimpongMiddenvelder2571210
38R. GravenberchMiddenvelder24100111
10A. Mac AllisterMiddenvelder27113030
53J. McConnellMiddenvelder2210000
42T. NyoniMiddenvelder1980000
8D. SzoboszlaiMiddenvelder2672010
7Florian WirtzMiddenvelder23111310
40Joshua AbeAanvaller——————
29B. BarcolaAanvaller2493210
14Federico ChiesaAanvaller—10000
76J. DannsAanvaller2000000
22Hugo EkitikeAanvaller——————
18Cody GakpoAanvaller2771400
9A. IsakAanvaller2796110
67L. KoumasAanvaller2191100
23V. MunozAanvaller2392010
73R. NgumohaAanvaller1890200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Bournemouth
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. AllanKeeper—00000
1K. CramptonKeeper——————
20M. Di GregorioKeeper2910000
17F. ForsterKeeper——————
1D. PetrovicKeeper27100000
3M. AaronsVerdediger——————
22J. AraujoVerdediger——————
18B. DiakitéVerdediger2550030
5J. HillVerdediger24110010
3JuanluVerdediger2310000
14António SilvaVerdediger22110030
15A. SmithVerdediger35100130
6J. SolerVerdediger2120010
3A. TruffertVerdediger24100230
12Tyler AdamsMiddenvelder27110030
21A. AdliMiddenvelder—41000
10Ryan ChristieMiddenvelder31100020
4Z. ChristieMiddenvelder——————
4L. CookMiddenvelder29100120
10Malcom DacostaMiddenvelder——————
8A. ScottMiddenvelder2361110
10C. StevensMiddenvelder——————
16M. TavernierMiddenvelder27116030
27A. TothMiddenvelder2130000
7David BrooksAanvaller2960010
9EvanilsonAanvaller27114420
11B. DoakAanvaller20100000
29Daniel JebbisonAanvaller2330000
19Justin KluivertAanvaller2793120
22Eli Junior KroupiAanvaller—10000
37RayanAanvaller20113000
30Álvaro RodríguezAanvaller2271000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Liverpool - Bournemouth live kijken?

Viaplay toont in Nederland het grootste deel van de Premier League. Eén wedstrijd per speelronde is bij Prime Video te zien. Bekijk de uitzonderingen in het uitzendschema van Viaplay om de juiste dienst voor dit duel te vinden.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.